Victoria`s & Woman's (& ostali ves) Secret :)

VS je super! Uvek sam zelela nesto da kupim ali su me sprecavale visoke carine i porezi.
Cula sam da garderoba i nije bas kvalitetna ali meni se svidja.
Sto se brojeva tice takodje sam cula da su velicine malo vece od nasih tako da ukoliko nosis S trebas uzeti XS, jel to tacno?

U cemu je fora, kako uvozis robu?
Koliko se dodatno placa na cenu?
 
Nemam pojma ko je koga kopirao,oba su tajnoviti...

Jedno ima u Srbiji,drugo nema,eto razlike:razz:

Raspravlja se o'de i o kvalitetu...pa nije da je slabiji kvalitet,u odnosu na ono sto ovde imamo prilike da kupimo.Imam nesto od donjeg vesa iz VS i zadovoljna sam...
A da,kontam da treba naruciti za broj manje neg sto nosis jer Ameri kanda imaju malo jache proporcije neg mi u Evropi pa njihovo " S " npr i nase " S " nije isto:roll:
 
Ja sam dobila dzemper iz Victoria`s Secret i popuno sam zadovoljna, velicina mi je odgovarajuca, boja, model, materijal... sve je isto kao sto sam videla na sajtu.
A razlika izmedju Woman`s i Victoria`s? Kao nebo i zemlja, i po pogledu cena i po pogledu kvaliteta! Naravno, Victoria`s Secret je nebo!!!
A informacija za one zene koje jos uvek iskuvavaju gace: postoje dnevni ulosci!!!
Bolje se zapitajte kad vas sledeci put partner uhvati za "onu" stvar koliko je bakterija na njegovim rukama i da li ih je prethodno oprao!!!
 
Dobro, dobices gace i nista vise. :)

E, a neka neko objasni razliku izmedju Victoria's i Women's secret... Ko je tu koga kopirao, mislim, o cemu se tu zapravo radi? : )
Razlika izmedju WS i VS je u sledecem:

WS je Spanski brend, iz grupe brendova Mango,Zara,Bershka,Massimo Dutti itd ciji su kvalitet cena i dizajn prilagodjeni prosecnom evropskom kupcu. VS je veoma cenjena dizajnerska kuca cije su revije pravi spektakl u americi a njihovi modeli su najplaceniji i najlepsi modeli sveta
koji potpisuju visemilionske ugovore sa VS
Sve je to veoma slicno s tim sto WS ima primat u Evropi dok VS vlada americkim kontinentom a naravno cela ideja potice od VS obzirom da je stariji i ekskluzivniji brend.
 

Back
Top