Vi pitate, Tarot odgovara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakvo mi je zdravlje?

2, 45, 49, 40, 44 1, 8


Da li da pocnem sa svojim privatnim poslom/cvecarstvom?

27, 5, 55, 39, 21, 7, 4


Da li ce jedna moja malena prijateljica Ivana otici sa majkm za Italiju?

11, 17, 2, 50, 24, 9, 33


Hvala Tarot..........prava si srculence........i bas mi je drago sto se druzis sa nama!!!!!!!!
 
@nims...trudnoca u narednih god.dana a stan sansa da bude njegov 60 posto...
@divna sansa 70 posto
@Ana P...ima sanse 60 posto......tvoja knjiga????
@supeiska..ljubav od oktobra...bice ovo u pocetku dobro pa....posle nazalost...hm....ali ima nade za tebe......bice ljubavi jooos...
@red....u narednih 4 meseca 80 posto posao....
@kisable...ma ne ljutim se ....nego mi malkice nekako zvuci...hmmmmmmm
@il treno...uuufff..ma sta ce ti ta muka jos u zivotu???...sansa da se TO desi je 40 posto..samo ja bih tri puta razmislila da sam na tvom mestu da li da uradim TO.....ovo je za sklanjati se.......
 
cao tarot, imam jedno pitanjce, vezano je za ljubav, upoznala sam decka, ustvari vise komuniciramo telefonom, stariji je nekih 7 god od mene pa me interesuje da li bi to mogla da bude ta veza jul-avgust koju si mi spomenula ili ...
1 22 57 46 12 9 37
Hvala.kisssssssss
 
@devojcurak...pa kako ti je zdravlje??????????...to ti znas bolje nego ja zar ne??..bices ok....cvecarstvo mora da ceka maaaalo bolje dane/od 2009-2010/ a ivana ide 60 posoto...
@danijella...i sta bi za vikend?? po kartama bi trebala ici 80 posto...
@select81..BIVSIM??? ....sansa 60 posto....
@straus..preseljenje ce biti..a sansa da bude uskoro mala..ovde ce se maaalo cekati...
 
draga tarot,imam jos jedno pitanjce...upoznala sam jednog tipa na netu sa kojim sa skoro svakodnevno u kontaktu.ja sam po tom pitanju vrlo skepticna i htela sam da prekinem kontakt nekoliko puta,al on je prilicno uporan.ne znam da li da mu dam sansu da se sretnemo,i sta mogu da ocekjem od njega...
3 11 13 18 22 26 33
 
@devojcurak...pa kako ti je zdravlje??????????...to ti znas bolje nego ja zar ne??..bices ok....cvecarstvo mora da ceka maaaalo bolje dane/od 2009-2010/ a ivana ide 60 posoto...
@danijella...i sta bi za vikend?? po kartama bi trebala ici 80 posto...
@select81..BIVSIM??? ....sansa 60 posto....
@straus..preseljenje ce biti..a sansa da bude uskoro mala..ovde ce se maaalo cekati...



Hvala Tarot............cmok!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top