Vi pitate, Tarot odgovara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@il treno...posao sansa 60 posto..a odmor 80posto.....pa mislim da ces odmarati....
@alba/// ima sanse da to bude izmedju novembra 2008 i maj 2009.......
@ biki....bices polovicno zadovoljna...odlukom suda...promena posla moguca...ali tesko uskoro..tek u 2009....bice jos ljubavi u tvom zivotu...samo strpljivo/imas vezu,drugog muza..????//
@stasha..jos uvek ostajes..a da ocekujes mozes sve inista...malo problemcici u avg,sept..moguce povecanje malo plate zimus i taaaako...
 
@ zelenooka...nisam ti to vec rekla??? ja bih rekla kraj godine..neko veeeeoma interesantan
@putzaraj..nema na cemu...
@zakrpica...a sta je sa ljub.zivotom..imas vezu??udata si??? moram znati detaljnije...nemas nikoga???
@barbigir...more sansa 80 psoto...a zivot je duuuuuuuuug draga moja.....ne bih da te rastuzim ali retke su price sa takvim kraje pa tako i ova tvoja ima malkice drugaciji kraj..imate lepe aspekte mogucnost zajednice na dugo cak 70 posto ali i krize i prekid...pa moguce ponovo nesto slabija vezica medju vama...
 
Cao Tarot!!!Prvo da se zahvalim na dosadasnjim odgovorima,i da te zamolim samo za jos jedno pitanje mada sam svoj bonus za ovaj mesec vec iskoristila!!!
Ocu li se uskoro udati i biti srecna???
Hvala unapred!!!
25,13,11,8,22,36,42
Veliki pozdrav!!!
 
Pozdravljam Tarot :bye:
Nesto si razmisljam i dodjoh do zakljucka da imam i ja jedno pitanje za tebe :)
Zapravo dva.
Hoce li nesto biti od tog nekog potencijalnog velikog posla?
32, 45, 67, 33, 56, 3, 64
Kad se selim u SVOJ stan? :think:
45, 63, 59, 23, 12, 7, 15

Hvala unapred!
:heart:
 
Draga tarot..
hvala na odgovoru..kad se nismo do sada ja i skorpija smuvali necemo ni sada..idemo dalje :)

evo jos dva pitanja za juni pa si mirna od mene :)

da li cu otici na more , (u tropske krajeve) za odmor?
da li ce odmori donjet kakvu novu ljubav?

Brojevi 1, 3,19,7,8.10,14

Hvala
 
Poštovana Tartot!

Hvala veliko na vašem odgovoru.
Hteo bih samo da mi pojasnite zadnju rečenicu
iz vašeg odgovora - (da li treba da odustranem ili da nastavim da se tim bavim)
pošto odgovor može da se tumači na dva načina.

Veliki pozdrav,
LEOSKORP
 
@Zakrpica...ova vaga moze da se pretvori u vezu sansa je 60 posto....ali udaja za njega..pa hmmmmm...sansa samo 30 posto.....maj/jun 2009 nekako je najaci za coveka tvog zivota tada ces biti sa tim pravim/.....
@litl....sansa 60 posto..samo nije to to....
@maja ovo bi trebalo da potraje sansa 70 posto ali se ne udajes za njega bice krize za mesec dana .....
@maza...eh srecna?? ko je dans srecan...bices srecna 50 posto...eto udaja najverovatnije do kraja 2009....
@crocodile...posao ima sanse 70 posto....ali bice prepreka..a stan to ces jos morati da cekas...nazalost...mozda neki jaci aspekt iduce god..ali.....
@vib...sansa 40 posto....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top