Quantcast

Vezivanje

dominancebgd

Početnik
Poruka
29
Vezivanje je izuzetno uzbudljivo kao deo seksualne igre, zbog gubitka/preuzimanja kontrole.

Naravno, potpuna je ludost i apsolutno neodgovorno pristati na to sa nekim koga ne poznajete dobro i u koga nemate jako puno poverenja.

Poruka
15.172
Recimo da se vidite par puta sa nekom kres varijantom..pozove vas na gajbu..i zeli da vas veze za krevet(naravno u svrsi dobrog sexa)..Da li pristajete i da li bi se mogli opustiti?

:lol: Gadjala bih ga stiklom..z:mrgreen: Ideja o vezivanju teoretski mi deluje jako privlacno.. Marama, esarpa, sal, nikakve lisice , lanci i katanci .. z;)
Deluje jako zavodljivo, uzbudljivo i eroticno i nekako mi je usko povezana sa poverenjem i bliskoscu :rumenko:

Raisa

Iskusan
Poruka
5.457
Vezivanje...Da...Ali ja bih da vezujem...I onda da me pusti da se polako igram....Ala bih ga mucila,mhmz:mrgreen:

Mada to da te vezuje neko u koga se ima poverenja je istina...Ali mene privlaci i da dash osobi koju ne znas toliko....The thrill...Da li ce te povrediti ili....
Mada s obzirom koliko ja inace rizikujem dobro je shto glavu ne izgubim...

Revolveras

Ističe se
Poruka
2.908
Vezivanje...Da...Ali ja bih da vezujem...I onda da me pusti da se polako igram....Ala bih ga mucila,mhmz:mrgreen:

Mada to da te vezuje neko u koga se ima poverenja je istina...Ali mene privlaci i da dash osobi koju ne znas toliko....The thrill...Da li ce te povrediti ili....
Mada s obzirom koliko ja inace rizikujem dobro je shto glavu ne izgubim...

:pop:

Ovde stvarno covek moze svasta da procita.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.