veza bez obaveza

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
šta je to sa ljudima koji ulaze u kombinacije kres šeme i slično pod parolom veze bez obaveza
jer to se se u suštini svodi na seks što je super
al postoji neka privlačnost i nekin potencijal ali ostaje se na tim kres viđanjima
koje se to silne obaveze natovaruju ulaskom u vezu i davanjem tog statusa
mislim sve kao ograde neke ništa nema spontano
svi traže nešto po aktegorijama, trežim seks tražim vezu tražim brak sve taksativno ko na sajtovima za upoznavanje
 
šta je to sa ljudima koji ulaze u kombinacije kres šeme i slično pod parolom veze bez obaveza
jer to se se u suštini svodi na seks što je super
al postoji neka privlačnost i nekin potencijal ali ostaje se na tim kres viđanjima
koje se to silne obaveze natovaruju ulaskom u vezu i davanjem tog statusa
mislim sve kao ograde neke ništa nema spontano
svi traže nešto po aktegorijama, trežim seks tražim vezu tražim brak sve taksativno ko na sajtovima za upoznavanje

Sta da ti kazem. Kod mene jedino i veza bez obaveza moze i da uspe u smislu da se dalje krece u nekom pravcu. Ja licno srecem isuvise devojaka koje su iskljucive u smislu, ili cemo da krenemo na startu sa ozbiljnim stvarima prgresivno, ljubav za uvek i sl, ili nista od bilo cega. A za mene je to krah na startu. Tako da zelim vezu bez obaveze. To ne znaci samo kres sema, vec zabava, uzivanje u momentima, normalno posbecivanje vremena, bez nekih ekstrema, zivkanja svaki dan, smaranja sa svojim ciljevima u zivotu i uplitanje druge osobe u to i sl. Prosto. Nemam nista protiv i samo sa kres semama ( i to opet podrazumeva da cu barem sa njom da se zezam, odemo na gajbu, caksamo, popijemo flajku vina, uzivamo u momentima sta vec je za uzivanje).
Jednostavno ne planiram da se zenim jos neko vreme (nekoliko godina sigurno), imam ciljeve u zivotu koji su mi primarni i tu nema mesta za ozbiljnu vezu...Mislim da sam posten na taj nacin da to tako iznesem, nego da zavlacim nekoga obecanjima...Plus i ta druga strana moze da razmisli kakve mogucnosti to otvara. Ispunjujuce momente, ispunjujuce emocije, a ako naidje prava stvar u medjuvremenu, ima izbor. Ne mora da bude u zabludi...
 
Sta da ti kazem. Kod mene jedino i veza bez obaveza moze i da uspe u smislu da se dalje krece u nekom pravcu. Ja licno srecem isuvise devojaka koje su iskljucive u smislu, ili cemo da krenemo na startu sa ozbiljnim stvarima prgresivno, ljubav za uvek i sl, ili nista od bilo cega. A za mene je to krah na startu. Tako da zelim vezu bez obaveze. To ne znaci samo kres sema, vec zabava, uzivanje u momentima, normalno posbecivanje vremena, bez nekih ekstrema, zivkanja svaki dan, smaranja sa svojim ciljevima u zivotu i uplitanje druge osobe u to i sl. Prosto. Nemam nista protiv i samo sa kres semama ( i to opet podrazumeva da cu barem sa njom da se zezam, odemo na gajbu, caksamo, popijemo flajku vina, uzivamo u momentima sta vec je za uzivanje).
Jednostavno ne planiram da se zenim jos neko vreme (nekoliko godina sigurno), imam ciljeve u zivotu koji su mi primarni i tu nema mesta za ozbiljnu vezu...Mislim da sam posten na taj nacin da to tako iznesem, nego da zavlacim nekoga obecanjima...Plus i ta druga strana moze da razmisli kakve mogucnosti to otvara. Ispunjujuce momente, ispunjujuce emocije, a ako naidje prava stvar u medjuvremenu, ima izbor. Ne mora da bude u zabludi...

jesi li cuo za onu da se bog smeje svaki put kad pravimo planove?
 
nije se kretao sa gomilom telohranitelja
a svejedno nekako ces umreti... ko ce umreti a ko nece nece
a onda ga ne bi valjda toliko voleli da je nesto bilo drasticno drugacije, ljudi su ga voleli ali onda takve neki i ne vole

plus mk ultra
 
šta je to sa ljudima koji ulaze u kombinacije kres šeme i slično pod parolom veze bez obaveza
jer to se se u suštini svodi na seks što je super
al postoji neka privlačnost i nekin potencijal ali ostaje se na tim kres viđanjima
koje se to silne obaveze natovaruju ulaskom u vezu i davanjem tog statusa
mislim sve kao ograde neke ništa nema spontano
svi traže nešto po aktegorijama, trežim seks tražim vezu tražim brak sve taksativno ko na sajtovima za upoznavanje

pa nema brate potencijala...
da ima ne bi bila shema...

to je ono, dobar si, al' keve ti, cuti i karraj, smarash :)
 
zato i pitam..
kad se u planu sloze stvari po redu, sad cu ovo..za ono mi je rano..a posle cu ono..obicno ne bude tako..

Slazem se, ali ako nemas primarnosti u zivotu, pitaj sebe kakav ti je zivot u tom smislu. Mimo toga sto me brak i ne motivise kao ideja. Ili ozbiljna veza. Jednostavno nisam takav. Mozda u nekoj buducnosti..ko zna..zato kazem i mozda. Ali to bi bilo isto kao sto bih ja tebi rekao, e svidjamo se jedno drugome, hajde omdah skokni do mene da se sexamo. I ti kazes..a pa ne...ne ide to tako, treba vremena bla bla, a ja ti kazem e to je vec planirano nije spontano...
 
ma kad bih se opustila lepo bih se operisala plasticno ili bih isla u dark stranu ako imam srece i nesto bi se vec desilo, ovako se na silu drzim ovako
vishnu to je konzervacija ali poneko umre
to mi kvari planove
vratila sam se u detinjstvo sada, povuci cu se sada
 
Zato cu uvek pre da izaberem osobu koja ce da udje u vezu sa onim sto mozemo odmah da pruzimo jedno drugome, bez ozbiljnosti. Vec sa prijatnom i ipsunjujucom motivisanoscu. Koga motivise da ti se odmah neko zakaci za vrat i zahteva od tebe da se bavis i tudjim zivotom. Ne znam...mene i te kako ne. 21 je vek.A ako se stvarno toliko nadjemo i skapiramo da je to to, nema problema, super hajdemo onda da vidimo dalje sto mozemo. Samo znam da one koje insistiraju na ozbiljnsocu na startu su mi odbojne iz gore navedenih razloga.
 

Back
Top