Quantcast

VESELI RAK

jecikaa

Početnik
Poruka
25
rodjena sam 1.07.1983 godine u 19 casova u Zemunu ,a nikada mi niko nije radio nikakak horoskop ili natalnu kartu ,da li moze neko nesto da mi kaze po tom pitanju jer se ne razumem bas najbolje ...

Silko

Zainteresovan član
Poruka
458
Imas sreće..slučajno sam u prolazu, ali ponešto ću ti kazati!
Rođena si u petak, što je lepo- pod uplivom saturna i finalni dispozitor ti je jupiter.Po slučajnim dostojanstvima i saturn i jupiter su jaki, što govori o životu u kojem ćeš više dobijati i gde ćeš uglavnom biti vesela i dobro raspoložena, Dobar si medijum i jako dobar slušalac...ljudi ti se često ispovedaju i imaju poverenje u tvoju dobru narav i tebe samu! Ti sama si od onih koji vole da slušaju, sve novo želiš i da vidiš i da čuješ, a pri tom o sebi ne pričaš mnogo...neka drugi sami otkriju, pa i zašto da im kažeš?!
U popriličnoj meri sam siguran da će pravi muškarac za tebe biti rođen u znaku raka, pričljiv, dugih prstiju i jako praktičan i sposoban-neće biti odavde, rođenje čak preko mora i mora..On mora biti jake harizme i nikako jednostavan . Što teži za razumevanje to je tebi interesantniji..
Za sad toliko...