Vernost

Pa...nisam baš verna...htela bih, ali su iskušenja velika...:cry:

sto to pricas?????
a kojeg djavola ti trazis kad rece da imas kuci onu munju od muza sto moze po vascijeli dan...?

nemam rijeci.

kad ovo iscitaju i ovo malo normalnih sto ima ovdje to ce 'nam' se sve u ped..geyeve regrutovat..
 
verna u svakom smislu..
videla sam kako je prevariti i..neka hvala..nemam ja zeludac za to..
ako vec ne mozemo sa partnerom najbezbolnije reshenje je da raskinemo, koliko god se to nama chinilo nenormalno u tom trenutku...
bolesno je zavaravati sebe da nam je ok, ako nije.. razlozi mogu biti brojni i bezbrojni..
uglavnom, nedostatak paznje, vremena i sexa dovodi do toga, a za to nema opravdanja- za prevaru..
lichno bih svakome posle prevare odsekla prst..
nije ovde u pitanju povredjivanje tudjih osecanja, jer ako nam se yebe za nekoga - yebe nam se!
u pitanju je Veliki pad lichnosti, totalno beznadje i ochaj..ne bih da ulazim duboko, ali poredim sa pokushajem samoubistva.. najozbiljnije..neuspelo samoubistvo - precutkivanje ..shta ima gore od toga..
mislim da 90% pich kica koje prevare nemaju mooda da to priznaju..e tako..
onda dolazimo do poverenja i duboko duboko odlazimo u ponor buaaa..
 
Nisam bila prevarena do sada niti sam varala. Mislim da je to toliko nisko i nefer i da nakon sto se sazna da li je neko od oba partnera prevario, makar i oprostili nikada vise ne moze biti isto kao pre prevare. Sve se time rusi i menja i kockice se nikada vise ne sklope.
Svi zele da budu voljeni i kada se to desi oni to zloupotrebe. Ali za mene je saznanje da mogu da volim beskrajno makar i bila povredjena, nesto najlepse. Najlepsi osecaj kada znas da si dobar i da mozes mirno da spavas jer nemas nista na savesti.
 
verna u svakom smislu..
videla sam kako je prevariti i..neka hvala..nemam ja zeludac za to..
ako vec ne mozemo sa partnerom najbezbolnije reshenje je da raskinemo, koliko god se to nama chinilo nenormalno u tom trenutku...
bolesno je zavaravati sebe da nam je ok, ako nije.. razlozi mogu biti brojni i bezbrojni..
uglavnom, nedostatak paznje, vremena i sexa dovodi do toga, a za to nema opravdanja- za prevaru..
lichno bih svakome posle prevare odsekla prst..
nije ovde u pitanju povredjivanje tudjih osecanja, jer ako nam se yebe za nekoga - yebe nam se!
u pitanju je Veliki pad lichnosti, totalno beznadje i ochaj..ne bih da ulazim duboko, ali poredim sa pokushajem samoubistva.. najozbiljnije..neuspelo samoubistvo - precutkivanje ..shta ima gore od toga..
mislim da 90% pich kica koje prevare nemaju mooda da to priznaju..e tako..
onda dolazimo do poverenja i duboko duboko odlazimo u ponor buaaa..

nisam mogla a da ne crknem od smeha:lol:..blaga si :lol:
 

Back
Top