verbalni teror

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
W.A.S.P.:
nemoj sad se ljutis/vredjas , mislim da je verbalni teror nemoguc nad nekom inteligentnom osobom (na prvi pogled mi delujes tako jer da nisi kontam da ne bi ni pisala sve ovo).Ja recimo taj 'verbalni teror' upotrebljavam kad shvatim da je moj sagovornik neki zatucanik kome ne moz da objasnis nesto na normalan nacin a on sam po sebi nije bas obdaren nekom inteligencijom.
P.S: da nisi mozda pisala na LJ i S , tamo ima toga kolko oces
Niti se ljutim, niti se vredjam. Vec stoji u uvodu razlog zasto je ovaj tekst copy/paste. Na ljis-u sam 3x postovala od toga je jedno vic vezano za temu, a dva komentara su bile opet sale upucene frozenu. Na forumu sam iz ciste razonode. Hoces li i broj L.K?

Molim Kelis da zakljuca ovu temu jer smatram da nema potrebe ista vise komentarisati. Poz.
 
the shezika:
Niti se ljutim, niti se vredjam. Vec stoji u uvodu razlog zasto je ovaj tekst copy/paste. Na ljis-u sam 3x postovala od toga je jedno vic vezano za temu, a dva komentara su bile opet sale upucene frozenu. Na forumu sam iz ciste razonode. Hoces li i broj L.K?

Molim Kelis da zakljuca ovu temu jer smatram da nema potrebe ista vise komentarisati. Poz.
ajmo sledeci ...
 
WASP, sta ces ovde, jbt :lol: ...i to sa tim nervcikom od misa :D..
Tema-verbalni teror je siroka tema..bojim se da ce mladji tesko da dodju bas na filozofiju pa da procitaju ovo sto si napisala..pre ce da prvo upadnu u guzvanjac i, u zavisnosti od mnogo toga, il ce da nauce da plivaju il ce da se udave..
Inace, verbalni teroristi su i neki koji imaju mnogo manje od 5000 postova..
 
Cupavka:
WASP, sta ces ovde, jbt :lol: ...i to sa tim nervcikom od misa :D..
Tema-verbalni teror je siroka tema..bojim se da ce mladji tesko da dodju bas na filozofiju pa da procitaju ovo sto si napisala..pre ce da prvo upadnu u guzvanjac i, u zavisnosti od mnogo toga, il ce da nauce da plivaju il ce da se udave..
Inace, verbalni teroristi su i neki koji imaju mnogo manje od 5000 postova..
mmmmmmmmm guzva, a odkud ti cupo ovde ??? mislio sam da filozofija ne zanima zenke ... mlade naravno ...
 
Dobar je ovaj uvodni post, sviđa mi se to uputstvo, al' nema mnogo veze sa forumom. Ovde ako hoćeš odgovoriš nekome, ako nećeš ne moraš...
izneseš svoje mišljenje o temi...ako to hoćeš...e sad ima i ljudi sa drugačijim mišljenjem od tvoga.
Ja sam od skoro na forumu i ni sa kim se nisam ozbiljno zakačio...
Koliko sam primetio ima ovde i ljudi koji se međusobno i poznaju, pa im baš i nije svejedno šta će da napišu...
Više me nerviraju ljudi sa dva-tri posta koji odmah krenu da se svađaju sa svima...neki od njih su klonovi, a neki su kompletni retardi, koji se ne zadržavaju dugo ovde...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top