Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Venera u Blizancima
Otvorene i prirodne osobe. Imaju spontan i jednostavan pristup prema drugim ljudima, lako uspostavljaju kontakte, učtivi su i šarmantni. Veoma su elegantni i graciozni. Vole dosta da pričaju i razmenjuju mišljenje i ideje sa drugima. Pametni su i vispreni, a to cene i kod drugih osoba. Darežljivi su i uvek oko sebe imaju društvo. Vole pisanu reč, književnost, poeziju, pesme i druženja.

Vole da flertuju i njihov ljubavni život je ispunjen površnim vezama i čestim promenama partnera. Nisu u stanju da se snažno i trajno vežu za jednu osobu.

Površnih su emocija i nestalni. Ne vole previše emotivnosti i preveliku intimnost. Znaju da održavaju veze istovremeno sa dva ili čak i više partnera. Žene nisu sramežljive. Vole da se atraktivno oblače, ali se lako i nonšalantno svlače. To im pričinjava zadovoljstvo. Zato imaju uspeha kao foto modeli i glumice. Na prvi pogled deluje da će vam lako prepustiti svoje draži, ali u stvari morate biti veoma vešti na rečima. Tada imate veće šanse da ih osvojite.
 
Molim da prokomentarisu svi koji imaju Veneru u Skorpiji ili znaju za slucajeve iz njihove prakse o

OPSESIVNOJ LJUBAVI, da nesugerisem kakve odgovore trazim, a ko prepozna situaciju znace o cemu pisem...
 
Staska:
Molim da prokomentarisu svi koji imaju Veneru u Skorpiji ili znaju za slucajeve iz njihove prakse o

OPSESIVNOJ LJUBAVI, da nesugerisem kakve odgovore trazim, a ko prepozna situaciju znace o cemu pisem...

Ja je imam!!!!
Osobe sa Venerom u Skorpiji imaju najjaci eros od svih, magnetsku privlacnost. Seks im je jako bitan faktor zivota. Ili vole ili ne vole, a kad vole..... Nijansi nema. U losim aspektima najcesce dovodi do venericnih bolesti.
Ta opsesivnost dolazi zbog toga jer je vladar skopije Pluton.

Zato PAMET U GLAVU. To nije nimalo lose. Ja je imam i mogu ti reci da sam prilicno zadovoljan. Samo treba imati meru (Presipo ti, dosipo, to je uvek 7 deci. Treba imati meru. - Djordje Balasevic).
IMAJ MERU!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAV
 
november child:
kod mene je venera u skorpiji..ali smatram da je opsesivna ljubav topic za psihijatra, a ne za astrologa :roll:

aaa...evo jedne Venere kojoj se TO jos nije dogodilo...ali ne mora da znaci da i nece...a kada se desi bas ne godi spominjanje psihijatra!

A ova Venera je nazalost naletela na Vodoliju sa Venerom u Jarcu NA 11 STEPENU-stepenu Vodolije, HLADNO i NEPREDVIDIVO ...
 
generalno gledano venera u ovnu oznacava "malu" borbu Marsa i Venere, sto znaci da osoba ne prihvata lako vezivanja i duge veze usled buntovnicke prirode Marsa; na ljubav gleda kao na takmicenje u kome treba na sto teatralniji nacin izdejstvovati pobedu; osecanja su jaka,mada ne tako trajna, ali kada stvarno zavoli, maksimalno brani svoju vezu od svih mogucih "neprijatelja"; svakoj drustvenoj prilici da poseban pecat, tj. "doda malo divnih boja" i otvoreno se postavlja prema svima; samo treba povesti racuna o sebicluku ili sklonosti ka individualnosti...

sve ovo zavisi od mnogo drugih aspekata, ovo je samo mali uvodni deo... :wink:
 
Venera u Ovnu daje lepu glavu, ali tvrdoglavost kad je ljubav u pitanju, a u 7.kuci znaci da si omiljena u javnosti. Ovnovi su ti za brak, a Jarcevi za zezanje do braka
 
tangime:
Venera u Ovnu daje lepu glavu, ali tvrdoglavost kad je ljubav u pitanju, a u 7.kuci znaci da si omiljena u javnosti. Ovnovi su ti za brak, a Jarcevi za zezanje do braka

ja se ne slazem sa tim, da venera u ovnu daje lepu glavu. Ja takodje imam veneru u ovnu pa nemam lepu glavu :cry:

Doduse nije mi nesto "sjajno" aspektirana venera, neznam da ni je mozda to razlog , sto nemam lepu glavu? :?:

Venera mi je u 9 kuci u ovnu i ima...
konjukciju sa marson
konjukciju sa MC

traougao sa jupiterom
trougao sa uranom
kvadrat sa neptunom
traougao sa AC
trougao sa mesecom ( koji je i vladar horoskopa i nalazi se u prvoj kuci)

i zasto ja sad nemam lepu glavu?

:?: :cry:
 
mens:
A STA JA IMAM LEPO ? VENERA U LAVU U 1. KUCI?

Pa kao sto rekosmo venera je simbol neceg lepog pa si najverovatnije lepa;) hehe cuj mene!;) lupam kao otvoren prozor;)

sala na stranu, koliko se ja razumem u astrologiju, valjda venera u lavu oznacava nekog ko je topao, otvoren, odan,ko voli raskos i umestnost, kreativan i neko ko je zaljubljen u ljubav;)

A venera u prvoj kuci valjda znaci da LEPO IZGLEDAS;) sto ja pod "lep izgled" podrazumevam "lepa od glave do pete";) Takodje i kod drugih cenis izgled;)
valjda je to to sad;)
 
sampita:
mens:
A STA JA IMAM LEPO ? VENERA U LAVU U 1. KUCI?

Pa kao sto rekosmo venera je simbol neceg lepog pa si najverovatnije lepa;) hehe cuj mene!;) lupam kao otvoren prozor;)

sala na stranu, koliko se ja razumem u astrologiju, valjda venera u lavu oznacava nekog ko je topao, otvoren, odan,ko voli raskos i umestnost, kreativan i neko ko je zaljubljen u ljubav;)

A venera u prvoj kuci valjda znaci da LEPO IZGLEDAS;) sto ja pod "lep izgled" podrazumevam "lepa od glave do pete";) Takodje i kod drugih cenis izgled;)
valjda je to to sad;)
wow!
e, jedan LEP pozdrav i jos LEPSE hvala! :D
 
sampita:
tangime:
Venera u Ovnu daje lepu glavu, ali tvrdoglavost kad je ljubav u pitanju, a u 7.kuci znaci da si omiljena u javnosti. Ovnovi su ti za brak, a Jarcevi za zezanje do braka

ja se ne slazem sa tim, da venera u ovnu daje lepu glavu. Ja takodje imam veneru u ovnu pa nemam lepu glavu :cry:

Doduse nije mi nesto "sjajno" aspektirana venera, neznam da ni je mozda to razlog , sto nemam lepu glavu? :?:

Venera mi je u 9 kuci u ovnu i ima...
konjukciju sa marson
konjukciju sa MC

traougao sa jupiterom
trougao sa uranom
kvadrat sa neptunom
traougao sa AC
trougao sa mesecom ( koji je i vladar horoskopa i nalazi se u prvoj kuci)

i zasto ja sad nemam lepu glavu?

:?: :cry:

PA DA, NEPTUN JE BAS ZAJEBANA PLANETA! TO SA VENEROM U KONJUKCIJI S MARSOM BAS I NIJE NEKI ASPEKT, ALI TI IMAS I DOBRIH, TRIGON SA JUPITEROM I MESECOM. BOGATA SI TI OSECANJIMA, ALI MALKICE I PERVERZNIM (a?) NE DAJ SE!
 
isivelja:
venera mi je u ovnu i to u 7.kuci.a na vrhu 5. kuce je jarac.
venera u ovnu?-ti si zvezda repatica brzo se palis a jos brze hladis...slabo razvijen emotivni deo licnosti...sve baziras na strastima...kad ponestane strasti mislis da nema ni ljubavi a to nije bas tako...u svakom slucaju brak iz ljubavi,gde je vladalac 7 kuce?
 

Back
Top