Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
evo neshto shto imam ali ne znam da prichitam....
Alexander Sex M
Loznica 0 Yugoslavia 01/01/1981 00:42 - Julian day 2444605.49
Adjust -1.00 ST 7.41 Lat 44.32 Long -19.13
Zodiac in degrees 0.00
Placidus Orb:0
Sun Capricorn 10.29
I Ascendant Libra 19.16
Moon Scorpio 9.58
II Scorpio 16.21
Mercury Capricorn 10.50
III Sagittarius 18.10
Venus Sagittarius 17.08
IV Capricorn 23.25
Mars Aquarius 0.51
V Aquarius 27.12
Jupiter Libra 9.31
VI Pisces 25.58
Saturn Libra 9.30
VII Aries 19.16
Uranus Scorpio 28.25
VIII Taurus 16.21
Neptune Sagittarius 23.04
IX Gemini 18.10
Pluto Libra 24.10 Midheaven
X Cancer 23.25
Lilith Scorpio 0.16
XI Leo 27.12
Asc node Leo 11.09
XII Virgo 25.58
 
evo kazem ti onoliko koliko znam a to nije nesto puno cisto povrsno...
jarac si u podznaku vaga,mesec ti je u skorpiji,venera u strelcu itd itd
onako od oka sto bi mogla da kazem je da si osecajna jako,da volis ljubav,da si ljubomorna mozda volis i malo da svrljas:)

mozda sam pogodila ako ne nemojte da me lincujete ispravite me,ko zna nek pomogne i meni...beba,neptunijanka,psihologue.....:)
 
evo i karte....
 

Prilozi

  • natalna1.png
    natalna1.png
    7,7 KB · Pregleda: 16
Ma kakve sponzoruše, baš naprotiv svi ljudi koje poznajem sa VE u jarcu su odricatelji i vole se žrtvovati za ljubav- valjda ja na takve nalijećem šta li!?
 
putzaraj:
ja ne znam nista vise...da znam rado bih ti rekla ovako mozemo samo zajedno da cekamo da neko drugi ko zna vise pogleda i kaze ti nesto :)

Malo ste off topic, za ovakve price mesto je na nekoj od tema za tumacenje natalnih karti.
Mi ovde pricamo (ili bi barem trebalo :lol: ) o Veneri u Jarcu.

:wink:
 
putzaraj:
Pa lepo...vagom vlada venera,venera daje lep glas,
a negde sam procitala da je dosta uspesnih pevaca i pevacica rodjeno sa suncem u jarcu i asc u vagi :)

pa, da :lol: ali nazalost, to nije dovoljno da bi svakome sa istim znakom i podznakom okacio tu etiketu :lol: Ne kazem da ovde to ne moze biti slucaj, ali treba prvo pogledati natalnu kartu i malo analizirati, zar ne ? :wink:

Osim toga, Bikovska Venera je pre "zaduzena" za lep glas, od Vagine. Mada obe govore o umetnickim sklonostima.
 
DayLight:
evo neshto shto imam ali ne znam da prichitam....
Alexander Sex M
Loznica 0 Yugoslavia 01/01/1981 00:42 - Julian day 2444605.49
Adjust -1.00 ST 7.41 Lat 44.32 Long -19.13
Zodiac in degrees 0.00
Placidus Orb:0
Sun Capricorn 10.29
I Ascendant Libra 19.16
Moon Scorpio 9.58
II Scorpio 16.21
Mercury Capricorn 10.50
III Sagittarius 18.10
Venus Sagittarius 17.08
IV Capricorn 23.25
Mars Aquarius 0.51
V Aquarius 27.12
Jupiter Libra 9.31
VI Pisces 25.58
Saturn Libra 9.30
VII Aries 19.16
Uranus Scorpio 28.25
VIII Taurus 16.21
Neptune Sagittarius 23.04
IX Gemini 18.10
Pluto Libra 24.10 Midheaven
X Cancer 23.25
Lilith Scorpio 0.16
XI Leo 27.12
Asc node Leo 11.09
XII Virgo 25.58


gledaj direktno u natalnu kartu, tako ti sigurno nece biti jasno...nije ni meni:)
 
sloc:
Ma kakve sponzoruše, baš naprotiv svi ljudi koje poznajem sa VE u jarcu su odricatelji i vole se žrtvovati za ljubav- valjda ja na takve nalijećem šta li!?

venera u blizancima su sponzoruse..tj jest JA :lol: :lol: :lol: :lol:
al tako kazu:)

al ipak bih pre rekla da jarac odn saturn imaju NAJvise veze s tim nego venera, blizanci itd:)))
 
Ja sam isto cula da Venera u Jarcu moze dati sponzoruse.Poznajem ih nekoliko koje bas imaju tu postavku Venere,a znam zaista i neke sa Venerom ge- koje vole kes,onako,iznad proseka.
 
Elle_77:
pa, da :lol: ali nazalost, to nije dovoljno da bi svakome sa istim znakom i podznakom okacio tu etiketu :lol: Ne kazem da ovde to ne moze biti slucaj, ali treba prvo pogledati natalnu kartu i malo analizirati, zar ne ? :wink:

Osim toga, Bikovska Venera je pre "zaduzena" za lep glas, od Vagine. Mada obe govore o umetnickim sklonostima.
pa dobro u pravu si , ja sam samo rekla na osnovu onoga sto sam procitala i malo se nasalila usput :)
p.s.vidis da nemam pojma da imam nebi pitala mnogo:)
 
sevilja:
Ja sam isto cula da Venera u Jarcu moze dati sponzoruse.Poznajem ih nekoliko koje bas imaju tu postavku Venere,a znam zaista i neke sa Venerom ge- koje vole kes,onako,iznad proseka.

Pa, opet ponavljam, moze, ali nije najtipicnije - Venera u Jarcu tipicna je za sponzoruse koliko i npr. Venera u Lavu, ili recimo, zasto onda (po istoj logici) ne bi to isto znacile i Venera u Biku i Venera u Vagi ... ? I jedna i druga vole komfor (a za komfor je potreban novac :wink: ); Venera u Lavu voli ekstravaganciju ... pa, sta kazete na to ?
 
Za lava sto posto se slazem, ali ovo za vagu i bika ne...bar iz mog iskustva oni stalno baljezgaju emocije emocije i sl. Ne verujem da kalkulisu...mada sloc ce me ispravi ;)
 
beba_toronto:
gledaj direktno u natalnu kartu, tako ti sigurno nece biti jasno...nije ni meni:)


pa imam i NK ali to je kao shto sam rekao za mene shpansko selo negde u sred patagonije u afriKi...... gloop sam ti ja za to..... dao sam i NK ali je izgleda niko nije ni primetio.... al' dobro.... evo je opet pa ako se neko seti mene za par godina neka odgovori.....
 

Prilozi

  • daisy14.jpg
    daisy14.jpg
    19,8 KB · Pregleda: 14

Back
Top