VELIKI BRAT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma dajte molim vas kakav miki........svi ga uzdizu miki ovo,miki ono....zato sto i ovakva zemlja jer su nam debili idoli....... divimo se tome sto se ponasa kao kreten,nije nista manji kreten od njih :roll:
 
VB je takvo sranje da se meni povrca svaki put kada cujem nestona tu temu... ne povraca mi se toliko od same emisije koliko od onih napaljenika koji ne mogu da provedu dan a da ne pogledaju bar pola sata to govnо.
Emisija kao emisija, debilizam zapada dolazi i kod nas i to je neizbezno, ali zaludjivati se time to je stvarno :roll:
 
Lucky girl:
ma dajte molim vas kakav miki........svi ga uzdizu miki ovo,miki ono....zato sto i ovakva zemlja jer su nam debili idoli....... divimo se tome sto se ponasa kao kreten,nije nista manji kreten od njih :roll:
nema symnje tetka si mi def :D ja sam isto to rekla chim sam videla da masa gotivi tog mikija :roll:
 
Ljudi, razocarali ste me skroz na skroz!!! Ja sam autor sajta www.eukaliptus.bravehost.com (posetite taj sajt i glasajte koga biste vratili u kucu VELIKOG BRATA). Ja pravim statistiku da vidim ko od sadasnjih i bivsih ukucana ima najvece sanse da ostane u kuci do kraja i kojim redom ce ispadati. Verovali ili ne, po mojoj statistici najvece sanse za povratak u kucu ima MAJA! Alo bre, ljudi, pa jeste li normalni!? Hocete da vratite u kucu osobu koja je najveci negativac od svih!!! Ruzna je i spolja i iznutra (jeste joj videli onaj karijes na dvojci?). Devojka je krajnje isfolirana, ovde se pravi da voli zivotinje, kao niko ne sme da pipne kokosku a pitam se koliko je samo iseckala pilecih bataka tamo u mesari koju ima. Hvali se kako svima sve kaze u lice, a samo ogovara okolo i nikom nista ne kaze u lice- sto Marku nije rekla da ga je ona ocinkarila? Zar ne bi trebalo da mu kaze u lice? Maja je jedna nestabilna licnost. Sve te osobe koje stalno pricaju o nekim svojim, nazovi ih, stavovima i osobinama, to su nestabilne licnosti. Ona bi te osobine samo volela da ima ali ih, u stvari, nema. Oni koji zaista imaju te osobine i koji su stabilne licnosti, oni puste drugima da primete te njihove osobine a ne pricaju stalno o tome. Ona je samo jaka na recima a slaba na delima!!!

Takodje me jako porazava sto neki zele da vrate Marka!!! Vratili biste onog debila koji ne moze da sastavi dve recenice, i koji na 90 % pitanja odgovara sa NE ZNAM, STA ZNAM i slicno. A da ne kazem sto u studiju ne ume da kaze ni jednu recenicu bez reci EXTRA, DO JAJA i slicno.

Moji favoriti su JELENA, BANE LEGENDA KONJARNIKA I DJANKARLO.
 
Da li je potrebno komentarisati debilnost prethodnog posta?
Pogledaj ti cime se ljudi bave... on je primetio nekome KARIJES :shock::shock::shock:

ALO BRE... JESI LI TI POGLEDAO U SVOJA USTA SKORO?
STA TEBE BRIGA DA LI NEKO IMA KARIJES ILI NE I NA KOJU FORU TI USPEVAS DA PROCENIS LJUDE NA OSNOVU TOGA DA LI IMA KARIJES ILI NE???
STA??? AKO IMA KARIJES ZNACI TAJ NEKO JE LOS KAO OSOBA???

DALJE... STA NEKOG BOLI KITA STA ONI MISLE, RADE I GOVORE.. SVAKO BRE NORMALAN ZIVI SVOJ ZIVOT!!!!

I ZASTO OVA TEMA JOS UVEK NIJE ZAKLJUCANA?????

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
ah, THE BIG BROTHER...... yes, i can see........THE BIG SHIT

eto dokaza da je vecina ljudi duboko u sebi perverzna, i da su vecina njih voajeri.....verovatno se "trljaju" dok gledaju VELIKOG SMARACA....
 
eukaliptus2:
****** VAS MAJA PO SRED DUPETA!!!!!
HOCETE DA VRATITE NAJGORU OSOBU!!!!
AKO SE MAJA VRATI, JA CU RAZBITI TELEVIZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eukaliptus2:
Ja nisam procenio Maju na osnovu karijesa nego sam to rekao uzgred. Ja mislim da sam naveo dovoljno drugih razloga zbog kojih ne treba da udje u kucu!!!


Brate jel ti provaljujes da ovde NIKO ne zeli da razgovara na tu umno poremecenu temu????
Ti ovde dolazis i komentarises sa samim sobom. Sta je tebi? Na cemu si?

OVDE NIKO NE ZELI DA RAZGOVARA NA DATU TEMU!!!

A to za televizor... to samo objasnjava do kakve mentalne neuravnotezenosti te je dovelo gledanje ove emisije.
 
ama choveche imash PODFORUM TELEVIZIJA za ovu temu....:roll: koji cje ona na Tinejdzherima?!!! A i da je prebace sada na TV,zakljuchali bi je odma' jer tamo ima jedno 20 ovakvih tema,znam da Milica piz*i od Velikog Brata...:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top