velike grudi

Popa:
I ja sam provali da su ove ne samo obdarene nego valjda horoskop ima stvarno te zodijacke mochi.Kapiram da obdarenost asocira na grudi ili sta?To nije do horoskopa,vech datuma rodjenja.Zbir numeroloski iznosi od 1-9.
Tako da su obdareni ono koji se spoje da su zbir 9.Ko promashi,znate kako je,to ili lazu da im je savrshemo,ili
nije ni bilo na govore netachno.To je to,ipak mnogi netacho govore,a ne da lazhu.Lazovima se prasta,jer barem su zapocheli veze,a ovi sto se josh pravdaju neizkustvom a pominje po 5 partnera,njih trba izvaliti u startu i shut karta.Na forumu ima ne neizkusnih,nego egzibicionista,incestuoznih,pedera,pedofila i nekrofila sto pishu neke svoje mashte,a u starnosti pomislite dva muskarca skinu gache i karaju se:)
Mislim da to nepostoji,ali da mnogi veruju slikama fotomontaze,sto je policiski mamac,da se nanishane patoloski sluchaji koji poshecuje gay web sajtove.Ljudo zdravo,znajte da je internet za malde i dobre,ovi sto truju,su sve kojekakve sekte,nisu uboli choravu kokosh u zivitu,a zapisuju neke avanture tipa ljubav preko interneta.CU
:roll: sta je ovom coveku :shock: :roll:
 
Velike grudi imaju devojke koje imaju podznak na 4.stepenu ili su rak u podznaku.Veliku guzu imaju one koje imaju podznak na 2. stepenu ili su bikice ili im je jaka venera u Biku ili Raku.
 
wet look:
eto ja...meni je samo mesec u raku,inace sam ovan u podznaku devica,a imam povece grudi...

ne mislim da ima veze sa horoskopom...ili ima?


:wink:
:D
Bravo! Mesec je jako vazan,vazniji od podznaka itd,brzo se krece i u stvari on pravi razliku od choveka do choveka.Mesec u vodenom znaku uvek daje vece grudi,pa i kod mushkaraca daje shiroke grudi...Pozdrav.
 
Anonymous:
wet look:
eto ja...meni je samo mesec u raku,inace sam ovan u podznaku devica,a imam povece grudi...

ne mislim da ima veze sa horoskopom...ili ima?


:wink:
:D
Bravo! Mesec je jako vazan,vazniji od podznaka itd,brzo se krece i u stvari on pravi razliku od choveka do choveka.Mesec u vodenom znaku uvek daje vece grudi,pa i kod mushkaraca daje shiroke grudi...Pozdrav.
 

Back
Top