Veciti problem sa taxistima u gradu

Mladja65

Početnik
Poruka
3
Ne znam da li vec negde neko ima nacetu ovu temu ali sam osetio da nesto moram reci o ovome. Naime malo mi se smucilo, a verujem i svima Vama, da nam taxisti kroje zivot, sudbinu i funkcionisanje u gradu. Kad god pozele blokiraju grad i nastane totalni haos i raspad prevoza u centru. Sad kad neko umoran krene sa posla kuci ne moze da ima razumevanja za to sto oni tek tako blokiraju grad. A pri tome i bez ikakva prava na tako nesto. Molim Vas da mi neko napise da li se slaze sa ovim, hvala.
 
Прва порука на форуму, па одмах пљувачина, то није лепо.
Претпостављам да причаш о Београду где је, што се тиче ове области, све уређено градским уредбама- број таксиста, таксе, минимална цена итд. Такође Град регулише и режим саобраћаја у центру, а полиција саобраћај. Тако да, све је под контролом ;)
 
Иди пробај ти да блокираш саобраћај испред скупштине, па ће ти бити јасно где и ти и ја живимо. Контролни механизми постоје, сад што се користе селективно...
O tome i ja govorim.
Pises kako grad i policija regulisu i da je sve pod kontrolom...
Mada,nisam uzeo u obzir da je bio sarkazam.Taksisti su toliko postali nagli i bezobrazni, da ja odavno ako mi treba prevoz ne zovem taksi.
Kad bi se ljudi udruzili i ignorisali ih,vrlo brzo bi se doveli u red.
 
Ne znam da li vec negde neko ima nacetu ovu temu ali sam osetio da nesto moram reci o ovome. Naime malo mi se smucilo, a verujem i svima Vama, da nam taxisti kroje zivot, sudbinu i funkcionisanje u gradu. Kad god pozele blokiraju grad i nastane totalni haos i raspad prevoza u centru. Sad kad neko umoran krene sa posla kuci ne moze da ima razumevanja za to sto oni tek tako blokiraju grad. A pri tome i bez ikakva prava na tako nesto. Molim Vas da mi neko napise da li se slaze sa ovim, hvala.
iako su sljam treba im odati priznanje za slogu
 
Da dodam, posto je neko rekao da pljujem po njima, pa ja mislim sa pravom. Oni su prokleta nekulturna kriminalna bagra koji su jedinstveni kad treba nekog da biju i isteruju neku svoju pravdu, olos jedan. Treba ih vratiti u skole a pre toga svima oduzeti dozvole za rad, pa kad se nauce lepom ponasanju, kulturi, onda da poznaju nesto o gradu u kojem rade, zatim obavezno bar engleski jezik, e onda prorediti i strogo kontrolisati ko ce moci da radi taj posao.
 
Прва порука на форуму, па одмах пљувачина, то није лепо.
Претпостављам да причаш о Београду где је, што се тиче ове области, све уређено градским уредбама- број таксиста, таксе, минимална цена итд. Такође Град регулише и режим саобраћаја у центру, а полиција саобраћај. Тако да, све је под контролом ;)

Hahahahahahahahaha! :rotf::rotf::rotf:

Koliko si ti lud čovek, pa to je strašno.

Uređeno sve do maksimuma, zato što ako zatvore jednu malu kapijicu kod slavije bude totalni kolaps na neodređeno pa se prostire sve do autoputa
 
Mozda sam malo preterao zbog onih retkih postenih malobrojnih medju njima koji savesno rade i ponasaju se pristojno ali velika vecina su najobicnije bitange, kao kriminalci drze se kao klan oni protiv svih i tako vecito maltretiraju nas gradjane kad god im se cefne oni blokiraju grad i to vec godinama rade, e sad da je ovo pravna drzava za sve ljude na isti nacin oni bi popili batine od strane policije i bili proterani kucama da im to vise nikad ne padne na pamet, gamad jedna odvratna. Ali na zalost, ovde se primenjuje uvek dvostruki i visetruki nacin primene zakona pa mnogi nadju nacin da i dalje plivaju u mutnom.
 

Back
Top