Večernja smena

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
( tekst je prvobitno namenjen kao odgovor na jedan post )

Malo, malo pa cujem kako je neko u vezi 'zrtvovao/la' slobodu, izlaske.. Kako ih veza gusi... I stalno se pitam sto ti ljudi su u nekim 'obaveznim' vezama ako im to ne prija? :dontunderstand:
Valjda je to nesto sto se zove kompromis i tolerancija, ili ja brkam pojmove? :think:Jel ste nesto zrtvovali u ljubavi i da li ljubav trazi zrtve uopste?

Bolje da si napisala da voliš da se obučeš u sobaricu, sa sve onom perjanicom za prašinu, crna podvezica desnoj nozi, strukirana i uska ali komotna, do pola butina crna haljina, sa dugačkom kragnom, na kopčanje ( pretposlednje i poslednje su otkopčana dugmad, bele boje
snega), belu portiklu preko haljine ; kosu vezanu šnalama, i prebačena preko glave kapa, kao što su nekad nosile medicinske seste, bele boje, oivičena crnom. Na nogama crne najlonke, tik iznad kraja haljine i crne guliverke sa visokom štiklom i metalik srebrnom šnalom. Haljina je crne boje, sa prelivima ljubičaste boje kada se jače osvetli.Donji veš je obavezno bele boje, gaćice su polu tanga sa čipkom na usminama i čipkani brus, samo se bradavice ne vide.
Ulaziš u moju sobu( severni i južni zid je zelene trave u predvečerje boje, a istočni i zapadni su boje opeke, plafon i stub-dimnjak su bele boje ), sedim na severnoj strani sobe gde je kauč sa visokim naslonom, bordo boje, sav iskrivljen od poslednjeg sexa, platno na dušeku pocepano šavom oko 20 cm, ispao po malo sundjer pa ga prekrivam ćebetom, zeleno crvene, plavo bele boje, na pravougaonike, u helankama koje nosim zimi, pamučne, crne boje. Imam pamučne crne čarape na sebi, atlet majcu, crvenu Nike majcu sa belim Jordanovim likom face, duks oker boje sa plava dva teget kruga na krajevima rukava i postavu teget boje za vijetnamku.
( suprotno od mene je ormar i sto za računar, s leve strane još jedan kauč, mat tamno, zlatne boje presvlake i polica s desne strane, crne boje puna knjiga, na gornjoj ploči je statua, kao i na ormaru i nekoliko slika što po zidu, što naslonjene na zid )
Krećeš da brišeš prašinu pa svakoj stvarčici u sobi, a ja te posmatram, diram se za k'urac preko helanki. Gledam tvoju pohotnu guzicu' kako izbija iz tvoje uske crne haljine, tvoj struk već zamišljam kako obuhvatam iza ledja. Zavlačim ruku u gaće ali ne vadim već polu ukrućen k'urac. Dolaziš do police s knjigama, saginješ se i i gole butine ti sevnu. Krv projuri venama i sjuri se u mišić. Vadim ga napolje i počinjem polako da ga drkam, gledam u tvoje butine, crnu čipkanu podvezicu...Okrećeš se, prolaziš i ovlaš mi dodirneš vrh glavića perjanicom. Okrenula si mi ledja i stojiš nasuprot stola gde je monitor. Sto je crne boje, a ispred stola teget boje, drvena stolica bez naslona. Deluje četvrtasto, kada je posmatraš i ravnog je sedala.
Penješ se na stolicu levim kolenom, desnom rukom se oslanjaš na sto, a levom pokušaš da očistiš paučinu iza monitora s perjanicom. Sevnula je gola desna butina i podvezica se videla. K'urac mi je već ukrućen snažnim drkanjem. Ustajem, prilazim ti. Zavlačim ti ruku do gaćica, sklanjam ih pravim prolaz za ulazak u tvoju vaginu. U tebi sam i pravim par pokreta, krećeš da vlažiš i ritmično te nabijam na k'urac. Sad već lakše ulazi i izlazi i držim te rukama za struk. Ti i dalje brišeš prašinu. Govorim ti da klekneš i drugom nogom na stolicu i da ih skupiš. Stao sam ti izmedju nogu i ulazim ti u već topliju vaginu. Naslanjaš se rukama na monitor( monitor je duboka katoda od 21 incha ). Zadižem ti suknju iznad dupeta, mazim ga. Ruke zavlačim i tražim ti sise, gnječim ih. Čvrsto te nabijam na k'urac. Spuštam ruke do tvog stomaka, prelazi šakama preko njega, spušatam ih do vagine i opet gore. Opet sise, sad već malo snažnije ih gnečim preko brusa. Držeći te šakama za grudi, privlačim te sebi i ljubim ti vrat, ližem ti uho : okrećeš glavu, ljubimo se samo usnama...Stajem na trenutak, k'urac je u tebi, podižem te i tako nasadjenu i čvsto držanu rukama, prenosim te na bordo kauč. Naslanjaš se kolenima na široki i mekani naslon, a glavu zabijaš u dušek. U tom položaju skidam ti haljinu i donji veš i mestimično ti ulazim prstom u ribicu. Ja se skidam. Goli smo, ti prebačena preko naslona i dupe koje prosto mami da bude p'ojebeno.Desnom šakom ti mesim guzove, a kažiprstom leve ruke ulazim u tvoju vaginu. Ulazi su siloviti, snažno pritiskajući ti zid materice na dole. Povremeno ti ližem ****, drkajući se. Vlažnija si i sada i sa srednjim prstom ulazim u tebe. Napipavam nabubrenu G tačku i prelazim preko nje. Pokreti su snažni i ti cviliš. Drkam se. Ližem ti dupe. Znojim se. Rukom kojom drkam, prelazim ti ispod stomaka, sisa, vrata, izlačim je, mazim ti ledja i vrat. Ponavljam put telom i opet šaku vraćam na k'urac. Ulazak prstiju u picu se ne zaustavlja i sve snažnije prelazim preko nabubrene G tačke. Više ne možeš da izdržiš i počinješ da pišaš. Trazaš se telom i pokušavaš da se otrgneš ali ti ne dozvoljavam. Prsti su i dalje u tebi i ako ti to smeta. Skupljam pljuvačku i pljujem ti na ****. Pljujem u solobodnu šaku i mažem glavić. Pljujem opet na **** i krut k'urac ti zavlačim u dupe. Dva, tri pokreta i već lako ulazi - izlazi. Podižem te ka sebi, jednom te rukom držeći za sisu, a drugom za vrh brade i tako je okrenutu držim kraj svoje glave. Ližem ti vrat, grizem ti ramena, j'ebem te u dupe. Ruku s grudi premeštam na tvoju *****, tražim klitoris i trljam ga. Spuštam ti telo na kauč, jednom rukom ti prelazim preko ledja, a drugom počinjem da ti šamaram guzove. Udarci su snažni i svaki udar ostavlja crveni otisak.Držim te za kosu, čupam te, šamaram ti guzove, j'ebem te u dupe. Erekcija je na vrhuncu i svršavam ti u crevo. Osećam da ti probijam lobanju spermom. Noge mi se koče, zatvaram oči, blesak u glavi. Trzam se 5- 6 sekundi i ležem na tebe. Zadihan, odmaram na tebi nekoliko minuta.
Ustajem sa tebe i opet prstima ti ulazim u vaginu. Sada smo oboje na kauču. Klečiš glave zabijene u kauč, visoko uzdignutog dupeta, s mojim prstima u tvojoj vagini. Ponavljam pokrete ulaska, napipavam G tačku, snažno te j'bući kažiprstom i srednijm prstom. Mokri smo sve više, sa mene lije znoja, a pokreti ulaska su sve snažniji. Mesim ti sada već modro dupe od prethodnih udaraca, mazim ti sise i opet dovodim do stanja fontane. Mlaz curi iz tebe, a ja se saginjem i ovlaš jezikom skupljam tečnost. Iz tebe izlaze poslednje kapi i opružaš se telom na već dobro natopljeni kauč. Izgledaš kao da spavaš. Ja sedim naslonjen na kauč i posmatram te. Ne dodirujem te, samo te posmatram. Glava ti je okrenuta na drugu stranu, ne vidim ti lice. Ustajem i odlazim da se istuširam.


Eto GF, žrtvovao sam se i u dahu napisao ovaj tekst i ako nisam mislio na tebe pre samog pisanja ali me je inspirisao tvoj uvodni post. Nemam sad snage da ga pregledavam i greške u tekstu da ispravljam ali nadam se da ćeš uspeti da pročitaš tekst koji je uz to i gusto kucan. :)

ps. Zadržavam pravo na post i objavljujem ga pod Erotske priče ;)
 

Back
Top