Quantcast

Vatromet

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
Zamolila bih te da mi izmasiras ramena,jer me pomalo bole a i volim da me dodirujes lagano...Dok mi istezes misice zatvaram oci i izvijam se pomalo,ne bi li se sto vise opustila...kao slucajno,spustam ruku iza ledja i dodirujem ti najpre koleno,a zatim klizim na gore uz butinu...pod rukom osecam tvoju vec spremnu mocnu kitu kako ceka samo na moj dodir...

Mazim ga polako da bi osetila koliko me zelis,pulsiras li...hvatam ritam sa tvojim rukama na mojim ramenima i konacno znam da sam spremna,jer vec pravim fleku na gacicama koliko te zelim u sebi...
Spustas svoje usne na moj vrat,osecam vrelinu tvog jezika kako klizi po mojoj kozi...zelim te,jako,jako...ali ne,ti zelis jos malo da me drzis na odstojanju da vidis na sta sam sve spremna da bih te dobila...

Skroz polako spustas i svoju ruku na moj vrat koja klizi do ruba moje bluze...jezim se jer gorim,zavlacis ruku u brus gde odmah mozes da osetis moje pretvrde bradavice samo za tebe...ja ga i dalje lagano mazim ,sve cvrsce ga stezuci i lozeci te ne bi li me konacno uzeo...ali ne ,ti sadisto,volis kad se mucim...ne das mi jos...!

Okrecem se ka tebi i pocinjem da te ljubim da bih te dobila sto pre,zavlacim ruke pod tvoju majicu ,svlacim te lagano da osetim tvoju kozu blizu svoje...ljubim ti usne,vrat ,grudi,prelazim jezikom preko tvog stomaka ,dolazim do prepone,zubima ti otkopcavam dugme dok ti sve vreme lagano drkam dok ne poludis...svlacim ti pantalone i bokserice odusevljena sto sam ti tako blizu...najpre ga ljubim lagano,od korena ka vrhu,osecam svaki njegov puls,klizim preko njega jezikom,zeleci ga sve vise...
Stizem do vrha i svojim usnama lagano obuzimam glavic i srljam jezikom po sredini krecuci se ka rubu. Moj jezik je poludeo za njim,sisam i vucem ne bi li upila svaku poru tvoje koze,zelim ga celog u ustima,a moje ruke lagano pritiskaju tvoja mocna jaja...ti ludis,vec pocinjes da se preznojavas,razmisljas kako najpre da me pokidas,ali ne zelis da prekines ovo sto ti radim...lagano ubrzavam rad jer vidim da to zelis...suvise si napaljen da bi mogao da izdrzis lagano pusenje...
Taman kada osecam da si spreman da svrsis,usporavam da bih dobila ono sto mi treba...
Kada si video sta pokusavam,naglo me okreces,hvatas za kukove i nabijas ga u mene najjace,najcvrsce da osetim sta si mi spremio...to sam i htela,da te toliko iznerviram da me rasturis i posaljes na sedmo nebo...stezes mi bokove,pritiskas kozu prstima koja klize niz ledja do vrata za koji pocinjes da se drzis ne bi li me sto jace tucao...mmmm....to ,tako sam te zelela...!
Udaras tako jako da pocinjem da cvilim od miline...super ti prija to sto uzivam i znas da mozes da svrsis odmah ali ne,zasluzila sam jos...moja guza udara u tvoje prepone dok se iznenada ne ispravim,oslonim se rukama o zid i nastavim da mesam ne pustajuci da i dalje ti vodis...dovodim te do ludila lomeci ga u sebi...stenjem toliko glasno da ne cujes svoje misli vise...
Vadis ga lagano jer je vreme za novu pozu,okrecem se ka tebi i nasedam odmah dok su ti jos noge savijene...oslonac su mi tvoja ramena i moja stopala ,grcim se od zadovoljstva,drzis me jako ne bi li sto dublje bio u meni i da ne bih mogla mnogo da ti bezim gore dole,mesam na tebi,hvatas suprotan ritam tako da se najstrasnije udaramo butinama i kukovima...
odjednom osecam strasnu vrelinu na kozi,pocinjem istinski da se grcim i jezim jer si tako dobro u meni da ces mi prirediti exploziju koja razliva boje...jos par pokreta i svrsicu najbolje na svetu,vidim da si i ti pri kraju,sekunde su nam u pitanju...drzim se cvrsto za tebe da te osetim jos koji trenutak i ....ne vidim nista,boje su mutne i razlivene,tutnji u glavi VATROMET u ocima i usima!!! Osecam samo tvoje ruku na sebi i topao mlaz po grudima koji se sliva niz moje telo...posle par trenutaka vidim tebe kako se smeskas iznad mene,znojav,izmucen i pogleda koji cakli od extaze...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.