Vaske...

Moli Boga da se ne zapate i kod tebe. Nama je prosle godine bila prica u skoli o vaskama, slicna tvojoj, i tad sam pocela sam da se farbam sa 12% hidrogenom

Неће код мене, ја сам она сестра која не добија вашке! :)
Али, није истина да не иду на фарбану косу.
 
E sad prosirujemo temu i na buve hehehehehe imala sam buve 100 puta kad sam bila klinka,uzas zivi,stalno sa kerovima i mackama,pa kod svinja i kokoski..pocese zivotinje od mene da beze,da im ne prenesem buve hahahahah
 
svake godine problem sa vaskama ako ne u jesen onda sigurno u prolece,ali moja cerka bez obzira da okolina je bila zarazena ,ona nije ih nikad ali nikad dobila pa ja se pitam da ona nema nesto u krvi recimo neka bakteria ili nesto slicno sto moze biti mnogo gore od treblijenje vaske,da li neko zna nesto o tome?
 
svake godine problem sa vaskama ako ne u jesen onda sigurno u prolece,ali moja cerka bez obzira da okolina je bila zarazena ,ona nije ih nikad ali nikad dobila pa ja se pitam da ona nema nesto u krvi recimo neka bakteria ili nesto slicno sto moze biti mnogo gore od treblijenje vaske,da li neko zna nesto o tome?

Не, таква јој је кожа, ваљда.
Ја никад нисам имала вашке, иако сам стално са ђацима који их имају. И немам ни бактерије, чак. :)
 
Jao, vaške :sad2:
Pre par godina, ( ustvari, malo više nego par godina, još sam kod mojih živela, svog sadašnjeg čo'eka nisam ni poznavala ) krenuo stariji bratanac u vrtić i posle par meseci dobio vaške. Počeli svi u kući da se češemo, uh, do krvi, a ono svrbi pa svrbi.
Ja računam prljava mi kosa, operem, a ono tek tad krene da svrbi... ma užas. I tek kada smo svi dobili vaške, tek smo onda primetili da dete ima iste, takva mu boja kosice, da je maskirala i vaške se uopšte nisu videle.
Kasno proleće bilo, toplo vreme, pa smo ga ošišali do glave, bolje nego da detetu od 3 godine peremo kosu kojekakvim hemikalijama. Mami kratka kosa, snaji duga, ali tanka, tata i brat se isto "olindračili" na ćelavo, a ja... kosa do struka, a gusta, gusta kao vuna kod ovce :rumenko: joj muke moje dok sam uspela da istrebim gamad :sad2: Napali me svi da se ošišam, a ja neću, žaaaoooo mi neopisivo da zbog malih gamadi sečem moju voljenu kosu :sad2:
Istrebila sam ih posle nekoliko pranja onim odvratnim šamponom, ali taj osećaj, kao da sam prljava, šugava... strašno :sad2:
 
Не, таква јој је кожа, ваљда.
Ја никад нисам имала вашке, иако сам стално са ђацима који их имају. И немам ни бактерије, чак. :)
Vucem neke kijavice non-stop. Evo i sad mi slini nos. Kako se 1 od njih razboli tako i ja. Kad je raspust, nista. Vaske jos nisam dobila, sreca pa ne skacu ko buve, inace bih do sad dobila 100%
 
moje cerke su ih dobile u prvom razredu...strasnoooooo,:mrgreen:imaju duge kose i bas sam se namucila da ih ocistim.prskala sam im sprej i prala samponima ali su opet dobijale zato sto druge majke nisu cistile svoju decu pa sam na kraju morala na roditeljskom da ih zamolim i da im objasnim sta treba da rade (pojedine su samo cesljale decu gustim cesljem)i onda me je jedna mama pitala da li treba bas svaku gnjidu da izvadi :mrgreen::mrgreen::hahaha:
 
Колегиница ,,донела'' вашке из школе, па добили и њен муж и њихова ћерка.
Оде патер фамилијас да купи шампон, па рече у апотеци:,,Молим Вас шампон против вашију.'' И онда му би непријатно, па дода:,,Треба ми за комшију, замолио ме да му купим..''
Апотекарки смешно, пошто је сконтала о чему се ради, па га пита:,,А што није комшија дошао да купи шампон?''
,,Не може да дође, болестан је..'',,Па, од чега је болестан?'', пита апотекарка..
,,Па, болестан је, има вашке!'' каже колегиницин муж.
Ми се стално смејемо овој причи.
 
i u parizu ih imaju :zper: samo sto tamo odvedes dete kod frizra i oni ga "srede" :super: moje cerke videle da se neke devojcice iz odeljenja cesu i to krisom kad se uciteljica okrene,sad moram da ih kontrolisem svaki dan :mrgreen: a mene odmah svrbi glava!!!:eek:
 

Back
Top