Vaši životni prioriteti

Ako bi bila realna, jos uvek nisam iskristalisala top listu prioriteta u zivotu, u smislu da imam tacno definsane ciljeve, i da sam u svakom trenutku nacisto sta konkretno zelim.
Moji prioriteti su uopsteni, idealisticki, a u zivotu se vodim emocijama i intuicijom koja me nikada ne prevari, i to tako sto lepo zaobilazim sve neprijatno i zadrzavam se na lepim stvarima
Znam koliko je to neprakticno i neodgovorno, i da realno mogu dosta izgubiti i propustiti,ali takva mi je faza u zivotu i to mi je to potrebno. I ne zelim da forsiram sebe, vec da to izivim.

Svidja mi se ta recenica na kraju.
 
Ако си се упутио према циљу и путем почео да застајкујеш и да камењем гађаш свакога пса који лаје на тебе, никад нећеш стићи на циљ.

Lep je osecaj kad se to postigne. Postigla sam to u nekim stvarima i osecala sam se rastereceno.:D

Значи ипак нешто желиш, желиш да се осећаш растерећено. :per:
 
Sta je na vrhu vase liste kao top prioritet?

Градити и унапређивати свет у себи и чувати све оно што се налази поред мене а утиче на свет у мени а то су пре свега мени блиски људи. :ok:
После следи све остало у животу... :kpozdrav:


п.с. Тема треба да се преименује у "Животни приоритет".
 
Sta je na vrhu vase liste kao top prioritet? I koje korake preduzimate da to realizujete?

Pozdrav


"Oni koji stvarno rjesavaju probleme provode vrlo malo vremena u zaljenju."

pa nzm.volela bih da naucim da prihvatim sebe kakva jesam............msm znam da je to uvek tako u pubertetu,ali bojim se da necu to prevazici,te neke komplekse.............znaci da budem u nekoj harmoniji sa samom sobom.........
a ne znam kako to da postignem.................stvarno ne znam...........
........moral............i pametno da iskoristim zivot.da ga ne protracim.................
 

Back
Top