Vaše kolekcije

jankulov

Obećava
Poruka
66
Većina Nas nešto nudi,prodaje,kupuje...Hajde da se pohvalimo nečim što nije za prodaju,nekakvim nama dragim kolekcijama Ovo je samo delić kolekcije jednog prijatelja,a ima ih više i svaki je nekako specijalizovan za određenu oblast kao na primer ova u datom jpg prilogu.Bilo bi zanimljivo videti i vaše da kazem hobije.
 

Prilozi

  • 0054.1.jpg
    0054.1.jpg
    91,7 KB · Pregleda: 626
Zar je moguće da niko nema nikakve fotke svojih kolekcija-hobija ili od prijatelja...
Moraću ja da predstavim još jedan hobi.
Ova slika je deo kolekcije osobe koja sakuplja i restaurira bilo bi suvišno reći šta
 

Prilozi

  • 0026.jpg
    0026.jpg
    83,1 KB · Pregleda: 330
Mislim da je ova tema za pohvalu, tako da se i ja prikljucujem. U prilogu je moja kolekcija komunistickih medalja i ordenja.
 

Prilozi

  • medalje.jpg
    medalje.jpg
    64,1 KB · Pregleda: 207
  • ordenje.jpg
    ordenje.jpg
    60,9 KB · Pregleda: 190
Pozdrav ... ma super, nevjerovatno da je tako dobro očuvano.. to su originali (kacige?). Ako jesu , može čovjek samo :shock: .. :wink:
Ima neki kolekcionar koji sakuplja bayonete (pa da nešto mjenja ili prodaje) :?:
pozdrav svima iz ove rubrike :)
 
Nego ljudi , zna li neko gde mogu da nabavim pravu šubaru :D

Ono znači , kožna ... da hvata kao obična kapa , bez vrata .... i da ima ono preko ušiju :D

Ima moj drugar takvu , ali to mu je nasleđe od djeda ... hteo bih da kupim jednu takvu :D
 
Nemam kolekciju,ali imam namestaj, LUI XVI! Dve fotelje krevet (sa baldahinom) i dve male policice koje su se skoro raspale su originali i dva ormana koji su radjeni u tom stilu. POZDRAV
 
Inače,svi satovi koji zasluže mesto na Prijateljevom zidu su potpuno ispravni,sa originalnim delovima.Samo jedan je Dežuran i pokazuje vreme umesto ostalih.Zamislite kako bi vam bilo kada bi svi bili navijeni a ne moguće je dovesti ih da svi u isto vreme TIKA-TAKA-ju.......
 

Prilozi

  • 0027.jpg
    0027.jpg
    76,3 KB · Pregleda: 97
."Zamislite kako bi vam bilo kada bi svi bili navijeni a ne moguće je dovesti ih da svi u isto vreme TIKA-TAKA-ju......."

To bi bila dobra masaza za mozak.
U svakom slucaju, stvarno lepa kolekcija.:)
 
svaka cast i ja bih se htio pohvaliti sa svojom koleciom jer svi mi kolekcionari smo i hvalisavci a imoje misljenje je da kolekcija koju ne vide i drugi ljdi i nema neku vrednost ali nikako da postavim slike
 
Kako postaviti sliku?
Ući u odgovori na temu,u poruci napisati nešto o kolekciji koju postavljaš.
Ispod toga u dodatne opcije ući u "sredite priloge" i u otvorenom prozoru kliknuti na browse i potražiti odgovarajuću sliku na hardu i potvrditi je na dugme "slanje".
Voditi računa da slika ne bude veća od 146.5kb,ako jeste prethodno je smanjiti u ACDSe-u opciom resize i rešen problem.
 

Back
Top