Vase detinjstvo!

Ne, prirodno je da budeš nepoverljiv prema nekome, POGOTOVO ako je ljubazan prema tebi. Jer, na kraju se postavlja pitanje: Što je ljubazan? Šta on hoće od mene pa se tako ponaša?

То ти важи у реалу. Овде немам разлога ни са ким да се свађам сем ако ми се не закачи. :)

Искрено,форум сам направио због озбиљних ствари,због теме онкологија,где сам размењивао искуства са њима док ми је покојни деда боловао од рака. И сада ми мама има ту дијганозу,али је откривен довољно рано,да је то мање-више решено,сада се само прати стање,

Касније,видео сам да има доста тема које мене мање или више интересују,и на њима сам редован. :)

А у било какав контакт у реалу,веруј ми,улазим са великом дозом резерве,што је,како кажеш сасвим нормално. ;)
 
А у било какав контакт у реалу,веруј ми,улазим са великом дозом резерве,што је,како кажеш сасвим нормално. ;)

Naravno,pa to svako ko ima gram mozga radi,ne treba biti previse otvoren i zaleteti se odmah i ispricati sve...
U ostalom,ljudi o meni znaju ono sto im ja kazem,a sad da li je to tacno ili pak ne...........
 
Da li mislite da ste ga lepo proziveli? Da li se zbog necega kajete? Dobio sam podsticaj da otvorim ovu temu jer sam na Politici video temu o detinjstvu ljudi koji su rasli 60,70,80-ih godina i uocio sam velike razlike izmedju onoga sto je nekad bilo i onoga sto je bilo kada sam ja rastao i onoga sto je sad! Idalje se secam kada sam sa drustvom iz komsiluka pravio jenki zulu,pracke,luk i strelu,kada smo lozili vatru,igrali se rata izmedju ulica,uvece zmurke, a danasnji klinci su kao izgubili taj osecaj za drugarstvo,vecina se igra sama ili na racunaru! Meni cak nekad predstavlja problem kad uvece izadjem preko leta ili na raspustu na ulicu ili u grad radnim danom desi se da nebude nikoga!Cak ,ta ista deca koja smo se u detinjstvu igrala vise i ne govorimo,sve se svodi na ono obavezno cao,cao.... Cak ni u mom odeljenju i uopste u drustvu i okolini ljudi se sve vise otudjuju i postaju samozivi! Da li mislite da je delom ovo sve losije odrastanje krivo za tinejdzersku surovost koju poslednjih par meseci gledamo na tv-u? Mislim na prebijanja,izbadanja nozem dece u skolama,razna zlostavljanja i sl. Sta mislite kakva ce buduca deca biti?

Otudjenost = bolest danasnjice
Ko je kriv?
Globalizacija "trend"(bolest) danasnjice

[
 

Back
Top