Vašar u Rumi

Jasna

Legenda
Moderator
Poruka
70.078
Čitam da je zbog velike posećenosti vašar u Rumi proširen na dva
dana mesečno. Svakog 2. i 3. u mesecu.
Kog je dana bolje otići?

Čega tamo ima i čega nema?

Htela sam da kupim ovakvu ovcu :zaljubljena: Ovaj mesec sam omašila,
pa čekam sledeći.
ovce.jpg

ljubota

Poznat
Poruka
7.855
Ima
Ima li na tom vasaru satori, muzika, gogo igracice.....
ima sve bre..,
Vašar u Rumi počinje drugog oko podne,prodavci robu sklanjaju po mraku,tu prenoće i ujutro otvaraju tezge.
Tog trećeg,tezge se sklanjaju već oko 12h.Oko 15h nema nikoga više.
Uveče drugog su šatori sa muzikom,pečenjem i striptizetama.
Prasetina sa ražnja je oko 2000 rsd,sex sa striptizetama ne znam tačno,ali ne bi trebalo biti više od 50e...

Мишкони

Legenda
Poruka
56.873
Чувени ,,Вашар у Руми", траје 2 и 3. сваког месеца. За људе са стране је можда боље да се дође 3. јер је то ударни термин. Мада сви трговци и који планирају да продају своју робу почињу да долазе већ и првог. Другог у месецу већ око подне се може видети већ скоро сва изложена роба, тако да и трговина и ценкање је тада у пуном јеку. Вече је посебна прича, јер постављене шатре, музика која се чује као и мирис печења се шири на све стране. Следећег дана ( 3. -трећег ) је званичан део и тада је на вашару велика гужва. Тада се и највише и пазари и тргује. Да би се већ око подне почео народ да разилази. И тако до следећег месеца и опет све из почетка.

Jasna

Legenda
Moderator
Poruka
70.078
Чувени ,,Вашар у Руми", траје 2 и 3. сваког месеца. За људе са стране је можда боље да се дође 3. јер је то ударни термин. Мада сви трговци и који планирају да продају своју робу почињу да долазе већ и првог. Другог у месецу већ око подне се може видети већ скоро сва изложена роба, тако да и трговина и ценкање је тада у пуном јеку. Вече је посебна прича, јер постављене шатре, музика која се чује као и мирис печења се шири на све стране. Следећег дана ( 3. -трећег ) је званичан део и тада је на вашару велика гужва. Тада се и највише и пазари и тргује. Да би се већ око подне почео народ да разилази. И тако до следећег месеца и опет све из почетка.
Da li će u januaru zbog praznika biti pusto ili će biti više ljudi na vašaru?
Kako obično praznici utiču na vašar?

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
12.481
Čitam da je zbog velike posećenosti vašar u Rumi proširen na dva
dana mesečno. Svakog 2. i 3. u mesecu.
Kog je dana bolje otići?

Čega tamo ima i čega nema?

Htela sam da kupim ovakvu ovcu :zaljubljena: Ovaj mesec sam omašila,
pa čekam sledeći.
Pogledajte prilog 1265468

Koliko je meni poznato odavno to traje dva dana.
2 nekada odem pod sator a 3 dolazim da kupujem. :zkez:
Da li će u januaru zbog praznika biti pusto ili će biti više ljudi na vašaru?
Kako obično praznici utiču na vašar?
Tamo nikada nije pusto i prodaje se sve od igle do lokomotive,tako da postoji velika verovatnoca da ces ovcice.
.................

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.