Vaša ocena dobrih filmova

dal je moguce da je snimljeno zmajevo srce 2017, a ja nisma znala za to. :eek:

- - - - - - - - - -

logan 2017...kraj x ljudi sa starim glumcima...a ybg i logan je ostario, a ne bi trebalo posto on ne stari. znam da ce biti novi mutanti


- - - - - - - - - -

ja nikad nisma znala koju mutaciju bih izabrala dal da nikada ne starim i da mi ugrade kandze kao loganu (uvek mi se svidjalo kada izlete kandze) ili da kontrolisem metal ko magneto....dzin je najjaca, al dzabe joj to kada svoju mutaciju uglavnom ne moze da kontrolise, oslim u epizodi apokalipsa kada je spasila profesora.
 
cuvari galaxije 2...prvi deo je ipak bolji

trebalo je prvo da izbace tora 3, ali su ipak prvo pustili cuvare galaxije..dal ce se oni u nekoj sceni pojaviti u toru 3. tor tri je poslastica koju cekam. i nadam se da cu docekati u novembru.


- - - - - - - - - -

sto mi je logan bio tuzan...ubijeni su i profesor i logan poslednji mutanti iz ekipe :rida:

- - - - - - - - - -

doslo mi da placem na kraju filma. :(

- - - - - - - - - -

a ubice i lokija u toru tri koliko znam :rida: nece ga biti u osvetnicima 2018. :rida:
 
ghajini-replikleri.jpg


Ocena 10 / 10
 
podveli su ga pod horore, ali pre bih rekla neki psiholoski triler...nema cudovista natprirodnih pojava. sve vreme mi je film drzaqo paznju...meni se desava da gledam neki film i recimo igram bilijar ili kuckam na 4umu. kraj je malo nedefinisan, ali sve u svemu odlican film.

 

Back
Top