VAŠ KRAJ

Zavisi iz koje si price... Nekad je lepo sto znas ceo svoj i tri susedna bloka, nekad to samo dovodi do toga da svako prica svasta o svakome, cisto iz zezanja... Mirno preko dana, uvece obavezno po koji fajt, policija... Ali to da ovaj deo grada polako postaje ovi centar svakako stoji... Ipak, kad malo bolje razmislim, ne bih menjala blok za neki drugi deo grada...
KBLO -- 70 --
 
Joj zivela sam u 70-om 16 godina i onda se preselila. Bila sam najtuznija na svetu :( Ali to je bilo pre 16 godina :) znaci imam 32 g. ( uh al sam matora ) :shock: Sada zivim u 44-om. A ovaj blok nikad nisam volela ( valjda zato jer se secam kad se gradio ). Ali kakav je nekad bio blok 70 sada ne moze da se poredi. Bio je mnogo mirniji, cistiji, manje guzve. A sada ovi glupi kinezi ( uh sto ih ne volim ).
 
meni se blok smuchio..doshli neki chudni ljudi,zbune se kad im kazes dobar dan,ne znaju da koriste liftove,mrshte se,ne peru se..sve te neshto gledaju ispod oka..nemozesh vishe ni na savu da odesh da skulirash..sve neki bosancherosi,slushaju teheran..doneli sa sobom mentalitet koji ne mozes da nazovesh ruralni..mozda banalni...proterace na kraju i mene odavde..samo gde da odem,svuda su..
 
Vec dugo zivim na Vracaru koji je postao uzasan za sve nas stare vracarce koji znaju kako je On nekada izgledao.Bezim u Mirijevo ili u Brace Jerkovic , pa molim sve koji imaju lepu ili ruznu rec za neka od dva navedena naselja da to i napisu.
spartak.gif
 
meni se blok smuchio..doshli neki chudni ljudi,zbune se kad im kazes dobar dan,ne znaju da koriste liftove,mrshte se,ne peru se..sve te neshto gledaju ispod oka..nemozesh vishe ni na savu da odesh da skulirash..sve neki bosancherosi,slushaju teheran..doneli sa sobom mentalitet koji ne mozes da nazovesh ruralni..mozda banalni...proterace na kraju i mene odavde..samo gde da odem,svuda su..

živim u bloku, ali nije tako. naprotiv.
 
Zavisi iz koje si price... Nekad je lepo sto znas ceo svoj i tri susedna bloka, nekad to samo dovodi do toga da svako prica svasta o svakome, cisto iz zezanja... Mirno preko dana, uvece obavezno po koji fajt, policija... Ali to da ovaj deo grada polako postaje ovi centar svakako stoji... Ipak, kad malo bolje razmislim, ne bih menjala blok za neki drugi deo grada...
KBLO -- 70 --

KO SI TI???
zezam se
blok 70 konza:LOL:
zezam se opet
svako voli svoj blok najvise
 
sinoc su PARTIBREJKERSI odrzali zakasneli koncert na savskom keju kod teatra na savi. ko je bio nadam se da je uzivao kao ja. da li je iko bio i kakvi su utisci?
NOVI BEOGRAD (u polece) LETI je neverovatan!
 
Zvot u blokovima je jako lep ako imate dobro drustvo.Ali problem je nocu kada imate puno ludaka.Veliki je problem sto ljudi ne idu iz jednog bloka u drugi,vec sede samo u svojim
 

Back
Top