Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vesnicica

Zainteresovan član
Poruka
423
Vesnicice, u kojoj si ti fazi? Kada kreces sa terapijom?

Hvala na pitanji Suncokret! Ne znam sta da ti kazem. Ja sam u fazi mirovanja. Super se osecam , doslo lepo vreme moje doba prolece i leto. Sad cekam da me pozovu sa klinike da donesem ta dokumenta za treci pokusaj. Prosle nedelje kad su mi punktirali cistu, rekli su mi cucemo se uskoro kad se malo oporavim. Ja se iskreno nadam da ce to biti u junu ili julu, u stvari meni taj termin najvise odgovara. Pozdrav!!! :kiss:

nera 71

Početnik
Poruka
45
Evo devojcice da javim...beta manja od 2...rekli su mi da dodjem na kontrolni ultra zvuk i onda se dogovaramo oko vracanja zaledjenih jajnih celija. Ljub za sve! Mali suncokret, labradorka i sve cekalice mazite stomacice i javite nam velike bete!!!![/QUO
E bubica draga,baš mi je žao.I ja imam zamrznute embrije,al mi progesteron bio visok pa mi nisu htjeli vratiti.I sad čekam.

nera 71

Početnik
Poruka
45
Drage moje drugarice,pozdrav za vas.Nisam vam dugo pisala,jer mi se još ništa ne dešava.
Imam dva zamrznuta embrija,al mi još nisu vratili jer mi je bio povišen progesteron.
Nadam se da ću brzo u Tursku po svoje bebice.
Ljubim vas sve i nadajmo se uspjehu,da i nas sunce jednog dana ogrije.

vesnicica

Zainteresovan član
Poruka
423
Devojke, SRECAN USKRS svima vama koje slavite, puno srece i i puno beba u narednom periodu zelim svima!!!

Pozdrav svim cekalicama, bockalicama, buducim trudnicama, sadasnjim trudnicama i mamama!!! :bye:

Suncokret, Labradorka drzite se i cuvajte se! :kiss:

Ovcice javi nam se kako si ti, kako podnosis ovaj slatki period? :kiss:

:bye: :bye: :bye:

crna ovčica

Zainteresovan član
Poruka
316
Devojke, SRECAN USKRS svima vama koje slavite, puno srece i i puno beba u narednom periodu zelim svima!!!

Ovcice javi nam se kako si ti, kako podnosis ovaj slatki period? :kiss:

:bye: :bye: :bye:

Draga,

Nemam nikakve novosti, nema simptoma, na bolovanju sam i uglavnom spavam. Prvi ultrazvuk je trajao samo 1 minut, srce kuca, jedan mesak pa sad jedva cekam sledeci radi vise informacija:bye:

Lokice bravo:vatromet::vatromet::vatromet:

danap

Zainteresovan član
Poruka
153
Lokice,cestitam!!!!!
Drago mi je kad se jedna po jedna izborimo za svoje malo bogatstvo.
Ovcice,tebi veliki pozdrav,uzivkaj,i vuci me za nos,juce sam popila zadnji kontraceptiv,cekam da dobijem,pa krece igranka.
Devojke pozdrav za sve

zsuki75

Ističe se
Poruka
2.720
Devojcice, da li ste mozda cule za neke psihologe koji se bave bas ovom temom vezano za VTO?

artur bjelica, betanija, je inače pored medicine završio i psihologiju, moj kolega :)
mada čula sam da se jako loše opodi prema nekima...
i kad sam ja išla u betaniju, na vratima odseka za sterilitet je pisalo i ime jednog psihologa...možda se ona bavi sa ovom problematikom.

mara77

Zainteresovan član
Poruka
221
Cao svima, dugo me nije bilo, a nisam vas bas redovno citala:rumenko: Vidim da ima svasta novo:D pa svima cestitam velike bete, a onima koji nisu uspeli vise uspeha sledeci put.
Veliki pozdrav za mamu Zsuki:heart: A sada da vas pitam, da li je neka od vas mozda cula ili koristila Zutu maku (Peruansku maku). Inace mi prikupljamo papire za komisiju, pa ako nas uskoro pozovu eto mene svaki dan :bye:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.