Vanredno takmicenje - Alternativno prevozno sredstvo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.879
Dolaze nam lepi dani i samim tim mozemo da se upustimo u alternativne nacine prevoza.
Ova tema je posvecena bas njima...sa jedne strane rentabilno jer ne kosta nista a sa druge zdravo.. alternativno prevozno sredstvo..bicikli, rolsue, roleri, skejtovi, trotineti... sve ono sta koristite kao alternativno prevozno sredstvo a pokrece ga vasa snaga..fotka je slobodna sto se tice izbora kadra.. mozete ih slikati naslonejne na zid ili na trosedu kako verno cekaju da pokazu svoje mogucnosti, u pokretu tokom koriscenja ili kako odmaraju na nekoj livadi ili klupici na odredistu do kog su vas dovezli.

Tema: Alternativno pevozno sredstvo


Pravila...Svako ko je clan krstaricinog foruma ima pravo da ucestvuje


Pravila

1. Fotografije moraju biti vase delo.

2. Zabranjeno je stavljati potpis na fotku.

3. Fotografija mora biti 800x600 (ili priblizne) rezolucije.

4. Photoshop-obrada dozvoljena.

5. Svako ima pravo da posalje JEDNU fotografiju.

6. Fotografija mora odgovarati zadatoj temi.

----------------------------------------------------------------------------------------
Slanje fotki
Fotke saljete putem pp-a......
Moghrion



Rok za slanje fotografija je 28.6.2014.g. do 20h
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Detalji oko glasanja bice objavljeni 28.6.2014.g.


Sve sto nije jasno mozemo ovde da postavljamo pitanja i odgovore


[VAZNO]
Posto je u pitanju vanredno takmicenje i nagrada ce biti vanredna.
Pobednik ce dobiti pravo na izbor teksta u naslovu korisnickog imena po izboru.

da preciziram... radi se o tekstu iznad zelenih reputacionih kockica: aktivan clan, elita, legenda, starosedelac .....
pobednik ce moci da izabare bilo koji tekst umesto tih generickih tekstova.
 
nešto ovako? :lol:

tumblr_n43p7fF5hC1two2fjo1_400.gif.pagespeed.ce.YDZG1j-83G.gif
 
jel moze parkirano :aha:

a sta ti mislis ako se kaze " ili kako odmaraju na nekoj livadi ili klupici na odredistu do kog su vas dovezli." ? :)

naravno da moze..

budite mastoviti..mislio sam da nema potrebe da kacim primere jer je tema bukvalno slobodna sa nekim od prevoznih sredstava u kadru ali nije problem...

moze i ovako (prenosim sa foruma zene ovu fotku)

http://forum.krstarica.com/showthread.php/459896-Moj-grad?p=28153724&viewfull=1#post28153724
x15ds9lh.jpg.pagespeed.ic.tcOCz72TvZ.webp




bicycle-accident-compensation-uk.jpg


motorized-bicycle-4.jpeg


e_bike_bergsee.jpg



5846342234_27c3d8af54_z.jpg


young-beautiful-happy-woman-roller-blades-26277840.jpg



BedRug_rollerblade_600.jpg



Rollerblade-Mess.jpg


Flowlab-Skateboard_1.jpg


17263-skateboarder-girl-1680x1050-girl-wallpaper.jpg


167379-4200x2600.jpg
 
koja na primer?

meni se tema svidja i daje da budemo kreativni

recimo kako ljudi prevoze zivotinje,ili teret

- - - - - - - - - -

kako da budes kreativan ako samo smes da slikas bicikl,trotinet ili rolere?

- - - - - - - - - -

inace pre neki dan sam se zapanjila,videla sam frajera koji se vozi na kao trotinetu,ima korman,ali mu svaka noga stoji na posebnoj dasci sa tockicima,a vozi tako sto prebacuje tezinu tela sa jedne noge na drugu i valjda uvija telo?
 
a meni krivo zasto je tema obranicena samo na prevoz ljudstva,postoje i druga alternativna prevozna sredstva koja bi bila zanimljiva


ovo su alternativna prevozna sredstva za ljude.. sto ne znaci da necemo praviti i temu koju ti predlazes.

osecam da imas neku dobru fotku koju si htela da posaljes za takmicenje pa se ne uklapa :hahaha:
 
kako da budes kreativan ako samo smes da slikas bicikl,trotinet ili rolere?

kako mislis kako?
pogledaj samo fotke koje sam okacio..skoro svaka je pravo malo umetnicko delo kreativnosti.i sarolike upotrebe alternativnih prevoznih sredstava. (dok sam trazio ove fotke naisao sam na jos bolje umetnicke ali nisam mogao sve da kacim ovde)

samo rolere mozes da fotkas u ormanu, okacene o zid... na klupici.. kako ih vozis..kako te bobi vuce :) imas brdo prostora za kreativnost :)
 
smokvo..prema pravilima takmicenja ne kace se fotografije na temi.

nisam obrisao tvoj post iz postovanja prema tebi jer si korektan korisnik koji se pridrzava pravila i verovatno nisi znala..ali da znas za ubuduce.. na temi se ne mogu kaciti sopstvene fotografije
dozvoljeno je samo par onih sa intenreta koje dodatno pojasnjavaju temu.
 
smokvo..prema pravilima takmicenja ne kace se fotografije na temi.

nisam obrisao tvoj post iz postovanja prema tebi jer si korektan korisnik koji se pridrzava pravila i verovatno nisi znala..ali da znas za ubuduce.. na temi se ne mogu kaciti sopstvene fotografije
dozvoljeno je samo par onih sa intenreta koje dodatno pojasnjavaju temu.

joj izvinjavam se i brisem:rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top