ВАНРЕДНО СТАЊЕ И ИЗДАЈНИЦИ...

pa ja i ne kazem da sam oabvesten ,vec samo rekoh da se prica po carsiji da Tadic planira da utera Voji preko NISa tako sto ce isplaiti Ruje kojima je Voja obecao sve i svasta .
Nemo' da zaboraviš da je Voja kanda malo iskusniji političar od Tadića.
Tadić dok još nije ni fakultet završio ( psihologija koju je studirao 8 godina :D ), Voja je bio drug acc. na Pravnom i na svojim ledjima osećao nepravdu komunista....Sveto, pa nema Voja samo dve sive ćelije.
 
.....ako nije srBski dobrovoljac........taj moze da dobije i neki frizider, sporet, zamrzivac...samo ako moze da ga iznese na ledjima:D

Kasnis, kasnis, izmisljena su i volovska kola i kamiJoni i sleperi:):):)
Bice da je tebi, kanda, krivo sto te komsija radikal nije zvao da i ti budes srBski dobrovoljac?:):) Ili je zvao a ti nisi smeo da virnes?;)
Pa sad komsija ima i frizider i sporet a bogami i DVD...a ti?;)
 
ma da , kako ne.........to sto je velikom delu srba "domacina" , a kako ih mi na vozdovcu zovemo "shabana" jedini nacin da se dokopaju bele tehnike bila pljacka "oslobodjenih teritorija" , gde su , BTW najcesce pljackali upravo srpske kuce......i sto.mozda ti smatras za propustenu zivotnu priliku , gde si i ti, samo da si znao da nece da boli, mogao da se skucis :)

Sem toga, ne secam se, da su nosili DVD .....to i da su videli, mislili bi da je lokator :):):)
Zamrzivac je zakon.......sanducar 300L......e bajoooooo :)

A imam komsiju , pandura, koji je maznuo neki krs BMW...u raspadu...ali za njega , space shutlle.....
doduse, nakon nekoliko meseci se pijan slupao, i polomio kicmu na tri dela.....eno ga sere i pisa u kese.....yebiga....oteto - prokleto:)
 
ma da , kako ne.........to sto je velikom delu srba "domacina" , a kako ih mi na vozdovcu zovemo "shabana" jedini nacin da se dokopaju bele tehnike bila pljacka "oslobodjenih teritorija" , gde su , BTW najcesce pljackali upravo srpske kuce......i sto.mozda ti smatras za propustenu zivotnu priliku , gde si i ti, samo da si znao da nece da boli, mogao da se skucis :)
beeep...wrong :):) ja skucen, srecan i zadovoljan, hvala na pitanju, a kako te vi?;)
Sem toga, ne secam se, da su nosili DVD .....to i da su videli, mislili bi da je lokator :):):)
Zamrzivac je zakon.......sanducar 300L......e bajoooooo :)
:):):):):)
A imam komsiju , pandura, koji je maznuo neki krs BMW...u raspadu...ali za njega , space shutlle.....
doduse, nakon nekoliko meseci se pijan slupao, i polomio kicmu na tri dela.....eno ga sere i pisa u kese.....yebiga....oteto - prokleto:)
Bas mi je drago zbog ovakvog stava. hoces li , molim te, da prosledis ovaj tvoj stav koleZi ademu?;)
 
"Nije Koštunica zabrljao s večerom, nego nije imao kad da jede, jer je smišljao osvetu za sve one koji nam, uprkos zemaljskoj i božanskoj pravdi, uzimaju Kosovo. On je več dva puta rekao da svako ko drži do sebe neće dozvoliti da to prođe bez našeg, to jest njegovog odgovora, i da je naša dužnost da svima njima nanesemo štetu, koliko god je to u našoj moći. Taj čovek misli da će sačuvati dostojanstvo samo ako za svoje protivnike smisli neko zlodelo. On je jedan od onih koji uvredu može da podnese samo ako zamišlja, do u detalje, prizor osvete.

Pitanje je samo u kom obliku će nam doći; da li ćemo uskoro preko Merdara dobiti kolonu od 100.000 kosovskih Srba, koje su ubedili da im nema života ako Kosovo dobije nezavisnost; da li će vlast proizvesti nasilje na severu Kosova, na jugu Srbije; da li će Albanci proizvesti nasilje južno od Ibra i na jugu Srbije; da li će iz nemoći i frustracije pobesneli šovinisti i klerofašisti juriti po Srbiji domicilne ništarije i antisrbe - ili će se desiti sve to zajedno.

Da li će se to završiti nasiljem ili, što bi Nikola Pašić rekao, nekim narodnim odisajem, znaju samo Koštunica, Jočić, Nikitović i ostali državnici. To ne zna ni predsednik Tadić, ali će saznati, kao i to kako njegov koalicioni partner misli da se osveti Americi, Britaniji, Francuskoj i ostalim zlikovcima.

Približava se čas koji Tadić najviše mrzi, čas odluke da li će Koštunicu pratiti u njegovom državničkom ludilu. Pitanje je kolika je cena Tadićevog odlaganja, da li će ostati izražena samo u evrima ili ćemo je plaćati i ljudskim životima. Možda se predsednik ipak odluči da ne rizikuje ništa, nego da opet namesti svoj tužni pogled gorile u magli."
 
Sprečena promocija "Peščanika"
3. decembar 2007.



Nekoliko desetina pristalica Nove Srbije i radikala sprečilo održavanje promocije "Peščanika" u aranđelovačkom Domu kulture.

Protivnici održavanja promocije emisije Radija B92 su ušli u salu, u kojoj se u tom trenutku nalazilo oko stotinu građana koji su iščekivali početak tribine. Uprkos jakim policijskim snagama koje su obezbeđivale skup ispred Doma kulture na kome se okupilo oko 200 pristalica Nove Srbije i Srpske radikalne stranke, u sali je ipak došlo do fizičkog koškanja i razmenjivanja uvreda...

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=12&dd=03&nav_id=274916

Nije ovo za viceva i zahebancije, cini se da je Putinov svijetli primjer onom vasem mlohavcu upalio jednu lampicu u glavi.
 

Back
Top