Vangina Prorocanstva

Имам неки осећај да је ово неко измислио да би повећао број продатих примерака својих новина а да ли је то стварно речено је знак питања. :whistling:
 
Treći svetski rat je sledeće godine...
Umreću,a tek mi je 23. :roll:

100% sam siguran da su sva ta Vangina proročanstva gluposti.
Kako kad bih ja rekao :

Od 2362. i homoseksualci će moći da imaju decu.


I posle to neko pročita,i napali se.

I,nek mi neko objasni,kako je ceo svet čuo za njena proročanstva,ako je ona živela negde na nekoj planini u Bugarskoj,znači u vukojebini?!
 
Treći svetski rat je sledeće godine...
Umreću,a tek mi je 23
. :roll:

100% sam siguran da su sva ta Vangina proročanstva gluposti.
Kako kad bih ja rekao :

Od 2362. i homoseksualci će moći da imaju decu.


I posle to neko pročita,i napali se.

I,nek mi neko objasni,kako je ceo svet čuo za njena proročanstva,ako je ona živela negde na nekoj planini u Bugarskoj,znači u vukojebini?!

U jednoj opsirnijoj temi o 3. Svetskom Ratu pise da ce izginuti skoro pola covecanstva.....:roll:

Sere Vanga ko grlica.........:)
 
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahteva nezavisnost od Zemlje (kao nekad S.A.D od Engleske)

Owo je weoma zanimljivo!

2066. - Za vreme napada na muslimanski Rim, S.A.D. koriste novi oblik oruzja - klimatsko. Naglo zahladjenje


Weoma uznemirawajuca cinjenica....

Primetio sam da swugde u owim prorocanstvima se pominju mislimani? Da nije ono sto mislim?
 
2221. - U potrazi za vanzemaljskim zivotom, ljudi stupaju u kontakt sa necim uzasnim

Stizu...

http://4.***************/_CROmZlwZYP0/Sascu-KXNsI/AAAAAAAAHGc/1r5ySA7Go90/s400/wally_gator.jpg

Zajebaji se ti, ali da li te ovo plaši:

''Vanga (Bulgarian: Ванга) (31 January 1911 – 11 August 1996), born Vangelia Pandeva Dimitrova (Вангелия Пандева Димитрова), after marriage Vangelia Gushterova.'' ?
 
Zajebaji se ti, ali da li te ovo plaši:

''Vanga (Bulgarian: Ванга) (31 January 1911 – 11 August 1996), born Vangelia Pandeva Dimitrova (Вангелия Пандева Димитрова), after marriage Vangelia Gushterova.'' ?

Da, da...uneredio sam se od straha..

Gushter se kaze samo na nasem, mozda i jos nekom slicnom jeziku za LIZaca, pardon, lizzarda.

I bas bi wallygatori svoje zene nazivali "gusterova"
Imaju ego velicine svemira, ili sta?

Toliko o tvom "prepadanju".
Jos se tresem od straha, moracu skakutajuci na posao ici...:)
 

Back
Top