Vajber gigabajte ko ili šta troši?

i odatle kad kliknes da skines viber te salje na rakuten :tongue2:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&referrer=adjust_reftag=cIaG82hNebfYx&utm_source=Website&utm_campaign=download&utm_content=en&utm_term=1

cak ti i u gornjem levom uglu stranice koju si linkovao pise "rakuten" :D

aa.jpg
 
Poslednja izmena:
pitanje 1 - kako znaš da ti skida gigabajte?
Piše na aplikaciji mobilnog operatera.
Screenshot_20240124-071445_Yettel.jpg

Desno je broj "poklonjenih" levo preostalih.
pitanje 2 - da li ti tu piše koja aplikacija skida gigabajte? (ako ne piše, onda može biti i youtube, fb, ili koja god app je uključena u taj bonus. Ako nemaš Viber onda imaš nešto drugo.....)
Taj "poklon" pise da vazi za Vajber.
ako ti piše da Viber skida a nemaš Viber instaliran, onda je to već malo veća misterija.
To ne razumem zato pitam.
(mada recimo lako može da se desi da ti samo otvaranje sajta viber.com može da ide od viber GB bonusa)
Daleko bilo.
 
Poslednja izmena:
Ma bicu tvrdoglav,nekada, do skora je bio samo Viber,a sada je Rakuten Viber.I poznajem dosta ljudi koji su skinuli aplikacije sa gugl pleja.Ima vise vrsta Vibera.Udji u telefon i u gugl plej i videces da ima vise vrsta.
tako je, nekad je bio viber
sad je ribrendovan i postao je rakuten viber.

ja ti lepo dadoh izazov.
nadji mi link za skidanje viibera (bez oznake rakuten)

ono sta si poslao je rakuten vber sto sam ti i pokazao skrinsotom i linkom.
 
Nisu ali zasto negde ima reklama a ovamo ne?
rakuten nema reklame. tebi samo stizu reklame u vidu poruka od firmi gde si prijavljen i imaju tvoj telefon u bazi.
to nema veze sa viberom.
i ti mozes te reklame da stavis da budu nevidljive na odredjen vremenski period.
premda sad sve one lepo idu u drugi folder (bussines inbox) pa se i ne vide u glavnom delu poruka.
 
brate to je 18. ica
viber je vec uveliko u 21.8 skoro 22 :D
lepo ti je sizif objasnio.
a i ja ti rekoh. nekad je bio viber sad je rakuten, ne kapiram sto si toliko tvrdoglav.
Pa govorim,zato sto ljudi instaliraju i te stare4 verzije,koje prave probleme,telefonima,zato sam i naglasio Rakuten,a ti sto ne razumes,ja ti ne mogu pomoci.Za tvrdoglavost,nisam siguran,da sam samo ja i ti nisi daleko.
 

Back
Top