VAGE

Mora se znati u kom je znaku taj Mars i kakve aspekte prima - smesno bi bilo misliti da je svaki Mars jednako strastven.
 
Mady:
Mora se znati u kom je znaku taj Mars i kakve aspekte prima - smesno bi bilo misliti da je svaki Mars jednako strastven.

Pa u devici je u konj sa saturnom 6 kuca!!! Kontas!? Cisto me zanima da li je taj momenat u horoskopu znak odsustva strasti! Nema nikakvih dr aspekata mars!
 
@nevena
"Ne iz licnog fala bogu"... ma ne znas sta propustas ;)[/QUOTE]

Pa pope sta da ti kazem....posalji sliku pa da te vidimo! :D Ili mozda licis na Dragana Bjelogrlica! 8-) Salim se ima i lepsih vaga....ali su svaleri! 8)
 
Zdravo ja sam novi clan,i htela bih sve da vas pozdravim :)))
Volela bih da mi odgovorite sta znaci kada osoba ima puno planeta u aspektu sa asc. Preciznije konjukciju sunca,venere i merkura sa asc
sekstil marsa i urana sa asc
kvadrat cvorova i lilit sa asc
Ascedent je u vagi
Hvala,unapred !!!
 
NevenaBGD:
Pa u devici je u konj sa saturnom 6 kuca!!! Kontas!? Cisto me zanima da li je taj momenat u horoskopu znak odsustva strasti! Nema nikakvih dr aspekata mars!

Mogu samo znajuci da je osoba Asc u Ovnu da pretpostavim da je VI polje u Devici, ali dok to ne kazes ja ne zelim da nagadjam.
Nedostatak aspekata nije dokaz odsustva strasti jer neaspektovana planeta prikuplja energiju u sebi - ne rasipa je kako bi to cinila da je rastrzana aspektima.
Mars u Devici jeste proracunat i umereno dinamican, zato moze ostavljati utisak pasivnosti.Nego gde je Merkur koji je njegov dispozitor? U kom znaku, kuci, aspektima?
 
Zania:
Zdravo ja sam novi clan,i htela bih sve da vas pozdravim :)))
Volela bih da mi odgovorite sta znaci kada osoba ima puno planeta u aspektu sa asc. Preciznije konjukciju sunca,venere i merkura sa asc
sekstil marsa i urana sa asc
kvadrat cvorova i lilit sa asc
Ascedent je u vagi
Hvala,unapred !!!

Puno aspekata sa Asc govori o brojnim interesovanjima i aktivnostima koje postoje.
Konjunkcija Sunca sa Asc opisuje harizmaticnu osobu koja blista. Venere - lepu i ljupku, sarmantnu osobu, Merkura sa Asc - komunikativnu, okretnu i nasmejanu. Posebno je naglaseno sto je Vaga znak u kome je Venera u sedistu pa je izuzetne lepote,
Kvadratura cvorova sa Asc govori o tome da je osoba pod uplivom sudbine malo intenzivnije od vecine drugih ljudi, kvadratura Lilith o visokom stepenu seksualnosti i pozude, koju ce pre opisivati drugi nego sto je osoba sama oseca, jer je kao dupla Vaga sa veoma lepo polozenom Venerom ("cista" Venera je u sedistu i ako nema neke lose aspekte visoko je cenjena u zenskom natalnom horoskopu) i ne forsira. Pre je stidljiva, iako direktna u svojim planovima.

Sekstil Marsa i Urana vec trazi malo bolje definisano pitanje - kojim natalnim poljima vladaju Mars i Uran? Pri opstem opisu ce reci da je ekscentricna i dinamicna priroda, neobicna, brza i dinamicna, druzeljubiva i vesela...
 
hvala Mady,bas sam zadovoljna... Neke stvari si bas,bas tacno rekla. Mada mi nije bas najjasnije to za upliv sudbine intenzivniji(zbog kvadrature sa cvorovima ) Cvorovi su mi u kvadratu i sa venerom,suncem i merkurom...

Neptunijanka,nisam isla na predavanja kod Imsiragica,vec je to zvezdica na kojoj se nalazi moj merkur... zato sam stavila taj nick :)
 
Neptunijanka:
Pokusaj brutalnog horoskopa za muske Vage

Ovi mucenici nasi su tek za proucavanje. Znate da je danas musko sponzorstvo u porastu a tu profesiju su izumele upravo muske Vage :shock:
Ajd' kad zena sedi kuci i maze nokte, al kad tako pocne da se ponasa muskarac - dobijemo pojam, u 21. veku poznat kao metroseksualac Metro kao valjda neki prelaz, ali iz cega i u sta? Iz evnuha u modnog kreatora :twisted:
Ali dobri su oni ,dok ti radis - on kuci usisava, kuva , prekrojava tvoju haljinu na kevinoj masini, turpija nokte. Kad dodjes kuci obasipa te ljubavlju mislis da samo tebe vidi na ovom svetu, a ondah jednog dana saznas da odrzava mesecima vezu sa tamo nekom koju je upoznao ne znas ni gde, ni kako je to postigao kada si ga zaposlila tako da po kuci radi ko mali crnac :razz:
A bio je mamin sin. Sad je zenin kucni ljubimac. Otimaju se svi oko njega. Posvadjase se snajka i svekrva da se poubijaju :shock: A on sa nedostatkom licnosti okrete majci ledja i zaboravi da mi je ona dok se nije ozenio birala i kupovala donji ves!

Jel , dosta :p

sa ovim se u potpunosti slazem jeer sam to dozivela i od sada vage dalje od mene sa takvim ponasanjem :)))))
 

Back
Top