Vađenje zuba

Ne, nece smetati, nego kad ti ides to da vadis?
Sto si se toliko uplasio?
Tek treba da zakažem. Jer mi je zubarka sama uništila taj zub a i još jedan je rizičan i onda se bojim dodatne komplikacije i zato jer imam baš loša iskustva sa njima uvek su neprijatni i kao što rekoh ovo mi je prvi put da radim bilo kakvu malo ozbilnjiju stvar.
 
Tek treba da zakažem. Jer mi je zubarka sama uništila taj zub a i još jedan je rizičan i onda se bojim dodatne komplikacije i zato jer imam baš loša iskustva sa njima uvek su neprijatni i kao što rekoh ovo mi je prvi put da radim bilo kakvu malo ozbilnjiju stvar.
moj drugar je radio komplikovanu plombu u jednoj otdinaciji u BG mislim da je Cvejanovic. Falilo mu je pola zuba jer su mu pre toga radili razni i stalno ispadalo a kad ponovo buse onda i rupa svaki put veca. Ne znam cenu ali se hvali da stoji super nije ispala
 
Huh, je l može to ako imam sve ostale zube ? Ja mislim da tu mora bar još 2 zuba da ne budu prisutna
možee, čak je i poželjno da su svi ostali na broju... jedan primer

https://www.dentalimplant.rs/sr/blog/blog/zubni-most-trajno-stomatolosko-resenje


čisto da vidiš šta je to... prednosti bi bile niža cena i solidno rešenje
mane... to što se most posle najduže deset godina mora zameniti, takođe dva zuba, pre i posle izvađenog se moraju obrusiti i time se oni oslabe


to sve razmotri sa stomatologom
 
Prvo ne znam koji je nivo upale zuba bio,jer zub ne sme da se vadi pod upalom.To ako nisu mogle da pomognu dve anestezije,znaci da nije bila bas neka slaba,vec jaca upala.I taj zubar je trebao da ti prepise neke antibiotike protiv upale,pa tek za nedelju dana da dodjes,ako je se promenilo stanje da vadi zub.
 
Prvo ne znam koji je nivo upale zuba bio,jer zub ne sme da se vadi pod upalom.To ako nisu mogle da pomognu dve anestezije,znaci da nije bila bas neka slaba,vec jaca upala.I taj zubar je trebao da ti prepise neke antibiotike protiv upale,pa tek za nedelju dana da dodjes,ako je se promenilo stanje da vadi zub.
Epa ne znam, znam da mi je kad je izvadio rekao da je bila prisutna upala i da verovatno zbog toga toliko boli. Ali evo sad već prođe 4 sata i idalje nemam posledice, valjda je sve u redu.
 
Prvo ne znam koji je nivo upale zuba bio,jer zub ne sme da se vadi pod upalom.To ako nisu mogle da pomognu dve anestezije,znaci da nije bila bas neka slaba,vec jaca upala.I taj zubar je trebao da ti prepise neke antibiotike protiv upale,pa tek za nedelju dana da dodjes,ako je se promenilo stanje da vadi zub.
Ali ne znam, taj zub nije bio crven
Valjda nece biti,ali mora se paziti upala.To ces tek videti kada skroz prodje anestezija.
Dobro, bitno mi je da sam prošao ono najgore nadam se da u životu neću više morati vaditi zube, a ako ih i vadim da neće biti ovako užasno. Iako čovek taj zubar super radi i popravljao mi uspešno sve do sada, ovo je baš bolelo, da li je do njega ili ****** tako mora ne znam.
 
pa doobro, za sad izvadi zub pa ako nećeš da stoji prazno mesto, mogu da ti naprave most... znatno je jeftinija opcija

Imaš i ovu mogućnost

ORALNA-HIRURGIJA-5-1024x499.gif


IMPLANT-2.png
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top