Užas na Vračaru! Dečak (13) pucao na đake. Ubijen čuvar škole, ranjeno nekoliko učenika!

Obavezno u školama uvesti ozbiljne obezbeđenje,i detektor metala.
Škole su postale utočište zla i svakakvog šljama bez ikakve kontrole i zakona.Uvesti rigorozan zakon za sve učenike pa će biti manje zla.Ministarstvo prosvete zataškava svaki problematičan slučaj koji se desi u školi,policija ne reaguje na nasilnu decu na vreme.Imao sam iskustva itekakvog gde normalna deca nisu niti malo zaštićena,čak štaviše sve se gura pod tepih ako cu deca deca od buđžovana.Da se uvede beskompromisan zakon da se ide na robiju za iživljavanja duboko bi i klinci razmislili šta rade.Ovako svakome sve dozvoljeno,zakon ih podržava i dalje će biti klanja i ubijanja u Srbiji.
 
Škole su postale utočište zla i svakakvog šljama bez ikakve kontrole i zakona.Uvesti rigorozan zakon za sve učenike pa će biti manje zla.Ministarstvo prosvete zataškava svaki problematičan slučaj koji se desi u školi,policija ne reaguje na nasilnu decu na vreme.Imao sam iskustva itekakvog gde normalna deca nisu niti malo zaštićena,čak štaviše sve se gura pod tepih ako cu deca deca od buđžovana.Da se uvede beskompromisan zakon da se ide na robiju za iživljavanja duboko bi i klinci razmislili šta rade.Ovako svakome sve dozvoljeno,zakon ih podržava i dalje će biti klanja i ubijanja u Srbiji.
Ne zataškavaju nego nemaju čime da reaguju, nit zakona nit pravilnika, sve je samo da se ispiše brdo zapisnika, da se razgovara sa roditeljima, koji ne dolaze i ostale gluposti.. danas su sva deca od ''budžovana'' samo da znaš :mrgreen:
 
Izgleda da si u pravu gospođo.Gde god se okreneš buđžovani i nemaš šta tražiti ni u policiji ni školi ni n javnim površinama.Sećam se dok mi sin bio osnovna škola pred kineskom radnjom ga kinez vlasnik tukao.Ja sve predao uredno policiji tužilštvu i na kraju kinez vl.radnje bio zaštičen i oslobođen svega.Nema bre zakona ni pravde u Srbiji zato se i desio ribnikar.Oslobodit će i ubicu i roditelje od ubice iz ribnikara.Tako to ide u Srbiji državi.Sve dok bude tako bit ćemo niko i ništa.
 
Gde si bre king.Ja i ti od 2016 na ovim hronikama.Lep staž.
Slažem se u potpunosti sa tobom.Koliko god ih vaspitaš,trudiš se daš sve od sebe da budu ljudi ipak je moguće da se u njihovim glavama roji 13.000 problema koje nitko ne može provaliti.Ni roditelji a ni školski sistem,ni država ni bog otac.Svaka jedinka i osoba taman i dete mora biti odgovorna u sistemu.Ja ne znam šta se u glavi desilo ovom malom ubici ,zaista ne znam.Pre će biti da ga je trebalo lečiti pre masakra.
Šta bi sa borčanskim nasipom?Marijanović se možda i izvuče čim ga apelacija prošeta iz zatvora?
 
U školama treba uz školskog policajca staviti i profesionalnije obezbeđenje koji bi imali zakonsku obavezu da sve đake pretresaju torbe, jakne, senzore za metal da stave,ili da stave panik vrata u školama.
Ali od toga naravno nema ništa jer onaj policajac svrati do škole jednom godišnje.U škole mogu unet atomske bombe i raznet sve živo i opet nikom ništa.Meni delujuje kao da se to sustavno radi da se kroz škole unese nemir.I uneli su ga!Roditelji se ne bune kada im deca nisu u školi.Sigurniji su kada su kod kuće ili izvan škola.
Šta bi sa ubicama?Šta će sa njima?Drugi identitet i Južnoafrička republika?ili Gvineja Bisao?
Sve dok ne bude pravog zakona ovde će se prosperirati kriminal i užas po Srbiji.
 

Back
Top