Morena_007
Aktivan član
- Poruka
- 1.585
Smanjivanje broja casova fizike u gimnaziji 
Govori se o predlogu reforme gimnazija u kome je jedina oštećena kraljica svih nauka.
Uzmimo, braćo moja mlada, svi čegrtaljke u ruke i povičimo glasno:
,, Hoćemo obaveznih 5 časova fizike u svakoj godini gimnazije prirodno-matematičkog smera. ''
Solidarišimo se sa mlađim naštajima koji neće na pravi način uživatu u lepotama, drage nam fizike.

Govori se o predlogu reforme gimnazija u kome je jedina oštećena kraljica svih nauka.
Uzmimo, braćo moja mlada, svi čegrtaljke u ruke i povičimo glasno:
,, Hoćemo obaveznih 5 časova fizike u svakoj godini gimnazije prirodno-matematičkog smera. ''
Solidarišimo se sa mlađim naštajima koji neće na pravi način uživatu u lepotama, drage nam fizike.
.
Uči dete koji god oćeš predmet, samo ćuti i ne teraj pravdu..hehehehe...(ali iskreno, 5 fizika, a 4 matematika...da ne pričam o tome da se na fizici tražilo neko matematičko znanje koje treba da se radi iz mate u sledeem polugodištu...logično napravljen program u *****....idite bre...ne da treba reforma i ne da teba da se smanje časovi fizike i obim gradiva...nego debeeelo treba da se menja progam)


. Ta doslovna reprodukcija nikako nije parametar same sadržine gradiva koje se izlaže. Uz pravi pristup fizika je jako intersantna, korisna i dostojna truda.