Utekli od lopate, ubio ih heroin!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj rezim je poslusao svu gnusnost i mrzu B92 ka pravim ljudima i Srbima, koji zele samo dobro ovoj nasoj napacenoj zemlji, pa su tako i zatvorili Branislava Peranovica, koji je mnoge izvukao iz pakla droge, a i ove bi, da ga B92 NIJE UBIO!!!! :rtfm:

Slazem se za batinanje, ali lopatom? Izvini, ali isto tako je mogao i sekiru da izme i da mu odsece ruku kojom se trovao...
 
Ово је болесно што си написао ... Никада ником не бих то пожелео... .
Ти којима то желим, су убили 4 човека, својом борбом за "ненасилно лечење". Ја им само желим да осете исто оно што су осећали родитељи ових момака. Да виде како је то кад причаш са нароманом, он те саслуша и обећа да неће више, а онда се надрогира после пола сата... и тако из дана у дан.
 
Ти којима то желим, су убили 4 човека, својом борбом за "ненасилно лечење". Ја им само желим да осете исто оно што су осећали родитељи ових момака. Да виде како је то кад причаш са нароманом, он те саслуша и обећа да неће више, а онда се надрогира после пола сата... и тако из дана у дан.

Jel si ti izgubio nekog? Zvucis kao da jesi, i ako jesi, sudelujem u tvom bolu, jer sam ja brata rodjenog izgubio od tog sranja, ali nikada takvu muku ni najgorem neprijatelju pozeleo ne bih....:confused:
 
sto kaze jedna izreka " sam pao, sam se ubio " ...

Surovo,ali nikako ne mogu da sazaljevam narkomane ... Te ljude nije niko naterao da postanu to sto jesu , smrkali su ,zaebavali se i sad mi treba da brinemo i da se sekiramo zbog njih ? Pa nisu valjda toliki idioti da ne znaju do cega ce ih to dovesti ...
 
Slazem se za batinanje, ali lopatom? Izvini, ali isto tako je mogao i sekiru da izme i da mu odsece ruku kojom se trovao...
Nije mogao sekirom, to je ubistvo....A ovo je prevaspitanje, bolje da ih tuku i prevaspitaju, nego da ih vise nema... :(

Ти којима то желим, су убили 4 човека, својом борбом за "ненасилно лечење". Ја им само желим да осете исто оно што су осећали родитељи ових момака. Да виде како је то кад причаш са нароманом, он те саслуша и обећа да неће више, а онда се надрогира после пола сата... и тако из дана у дан.
Tako je!

taj Peranović nije ništa drugo do bolesni sadista pa je pored onih narkomana i njemu neophodno lečenje.
Ok, liberali.... :worth:

Taj Peranovic je mnogima spasio ZIVOT, a B92 im je bukvalno ODUZEO!!!!! :rtfm:
 
zato sto ti lopata pomaze da ostavis drogu , da budes opet normalan, da radis, formiras porodicu , a takvi kao ti i ovi sa B92 terate ove ljude u grob.

Чекај мало ... Мислим да је лопата једноставно превазиђен инструмент лечења наркоманије. Сада би требали да уведу ашов, ако не и цео багер
 
Poslednji puta te upozoravam da pripaziš šta pišeš. Jesi li ti svestan šta govoriš bre. Optužuješ mene za nečiju smrt alo čoveče breee

Ма он ће оптужити сада и Тадића ... Не секирај се за Тихог .. Него, зар мислиш да је ово што се десило исправно? То што им беже из центра, што их избацују из центра и слично?
 
Ti očito nisi bio te sreće da probsš kako izgleda kada te neko mlati lopatom zato i trućkaš gluposti.

a ti ochigledno nemash veze o narkomaniji lol
chinjenica je da bi ovi ljudi josh bili zivi da su ostali u centru
a sad su mrtvi
intdirektno pomaganje narkomanima da se ubiju mi neshto ne ide ruku pod ruku sa njihovim "spasavanjem"od tzv."nehumanih" metoda lechenja nego mi vishe izgleda kao sauchesnishtvo u njihovoj smrti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top