Usud

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.499
Jedan moj stari prijatelj mi je pricao da on kad god sakupi malo vise novca REDOVNO SE NESTO nepredvidjeno dogodi i on mora da izda taj tesko skrpljeni novac.....

Ja na protiv: kada sakupim malo vise novca - kasnije sa SAMO SLAZE - dolazi gotovo niotkuda jos i jos....

***************************************************

Kojoj vi grupi pripadate?
 
ja spadam u onu koja konstantno mora da ulaze i trosi da bi ga imala..
ne pristize ako ga samo skladistim..jednostavno prestane dinamika..
a kad ga trosim, tu je..
 
Radila, ne radila opet je tu..:think:
..ne razmišljam o njemu pa i ne znam u koju grupu mogu da upadnem..

Da zaista, nema puno al retko fali ili su samo moji prohtevi uskladjeni sa situacijom...nešto jeste a dal je Usud tome kumovao, ne znam..:neutral:
Nešto ne mogu da se setim koliko je nevidljivih zvanica prisustvovalo mom rodjenju, onomad....hahha..
 
Poslednja izmena:
Onoj...Trošadžijskoj. :) Ali, valjda samim tim, što je sve, što u životu radimo, neka vrsta energije...koliko daješ, toliko i dobijaš...pa, nekako, brzo ode, ali brzo i dodje. :)
 
I jednoj i drugoj,godinama sam mogao da rizikujem zivot zbog novca x puta pa sam kao klinac imao blokadu na nekih 1000e:roll:

A kad krene ne znam vise odakle dolazi.

Isto tako kada uhvati maler mogu da ulozim po 10x 5000 e i samo da pucam i sto se vise zalecem sve vise tonem,i ona provalih fazon,sednem kuci nista ne radim dok ne osetim momenat a taj momenat je kada mi se nicim izazvano desi nesto veoma povoljno,i tad krenem.

I radi sistem.
 
Jedan moj stari prijatelj mi je pricao da on kad god sakupi malo vise novca REDOVNO SE NESTO nepredvidjeno dogodi i on mora da izda taj tesko skrpljeni novac.....

Ja na protiv: kada sakupim malo vise novca - kasnije sa SAMO SLAZE - dolazi gotovo niotkuda jos i jos....

***************************************************

Kojoj vi grupi pripadate?

neshto se msm da postavljach teme uopshte nije mislio o novcu :lol: ili ipak je?
ona pricha...kad krene onda se samo odmotava, razmotava, slaze ukoliko fali, jednostavno ide ...
krugovi koji se zatvaraju, otvaraju i ponavljaju, negativni i pozitivni... dok se jedan ne zatvori ne moze da pochne novi... kod mene tako nekako...
 
Ja ne pripadam grupama, odbijam da se deklarishem!

Zapravo mene svrbe pare, chim ih imam smishljam kako da ih potroshim, na nesretju nachina je uvek pregrsht.
 

Back
Top