Uriah Heep u Banjaluci

Ah, kako mi je zao sto ne idem. Bilo je kao nekih dogovora, i skoro da je bilo sigurno. I sad nista. :( Ne verujem da ce mi se ponovo pruziti takva prilika. :(

I meni isto...mada sto se tice prilike, vecinu tih sam ili gledao ili nemam zelju da gledam...najvise mi se islo zbog neke opste atmosfere, koja ce sigurno biti dobra....mene je zeznulo sto nemam sa kim da idem, a nemam ni sator, a nije trip da ides sam na to.... :)
Inace ko je iz stare Uriah Heep (postava iz 70ih) jos u bendu...prepoznao sam gitaristu....?
 
sve se moze kad se hoce ;)

Jedino da odem sama. ;) :(

I meni isto...mada sto se tice prilike, vecinu tih sam ili gledao ili nemam zelju da gledam...najvise mi se islo zbog neke opste atmosfere, koja ce sigurno biti dobra....mene je zeznulo sto nemam sa kim da idem, a nemam ni sator, a nije trip da ides sam na to.... :)
Inace ko je iz stare Uriah Heep (postava iz 70ih) jos u bendu...prepoznao sam gitaristu....?

Da, bas to. Svi su vremenom odustali. :besna:
 
inace steta sto nema Davida Byrona i klavijaturiste....dobro za Byrona razumem...mada bi bilo dobro da peva sada npr Peter Goalby......ostade samo gitarista iz legendardne postave....mada nisam ih slusao uzivo u ovoj postavi, i svakako ce mi biti zao ako ne odem...al opet, to dodje kao ovaj sadasnji Deep Purple, bez Lorda i Blackmore to nije ni P od Purple, samo Paice i Glover izvlace stvar (Gillan se covek muci da otpeva...)
 
inace steta sto nema Davida Byrona i klavijaturiste....dobro za Byrona razumem...mada bi bilo dobro da peva sada npr Peter Goalby......ostade samo gitarista iz legendardne postave....mada nisam ih slusao uzivo u ovoj postavi, i svakako ce mi biti zao ako ne odem...al opet, to dodje kao ovaj sadasnji Deep Purple, bez Lorda i Blackmore to nije ni P od Purple, samo Paice i Glover izvlace stvar (Gillan se covek muci da otpeva...)

odlična je i ova postava..ja ne bih vjerovao da nisam preslušao zadnji album Wake The Sleeper..koji im je i ponajbolji ikad..i da nisam bio skoro na koncertu..stvarno su fantastični..još uvijek..
 
koncert je bio sjajan..fantastičan..pa ovi ljudi su s godinama sve bolji i bolji..koliko samo energije su poklonili publici, koja vjerovatno nije baš pripremila domaći i preslušala novi album,Wake Up Sleeper..meni lično jedan od ponajboljih njihovih albuma..evo stigao sam kuci..potpuno promukao i prepun pozitivnih vibracija..
 

Back
Top