Uran i Neptun u 7 kuci

Headintheclouds

Početnik
Poruka
12
Pozdrav svima.Interesuje me sta predstavljaju Uran i Neptun u 7 polju,u Jarcu .?Laik sam u astrologiji,al nedje sam naisla na ne bas lijepe prognoze za ovakav polazaj 😁 Voljela bih ako bi neko mogao da mi protumaci i kaze nesto vezano za ovakvo sedmo polje,polje braka?
Drugih planeta nema osim ove dvije.
Evo njihovog polozaja i aspekata koje oni prave u mom natalu :
Uran 25°17' Jarac
Neptun 22°31' Jarac

Uran sextile Pluton
Neptune sextile Pluton
Mars trine Neptun
Mars trine Uran
Neptun sextile North Node
Uran sextile North Node
Neptune conjuction Uran
Neptune sextil MC
Vladar sedme kuce je u devetoj,na 12° Riba 😁😁
 
Pozdrav svima.Interesuje me sta predstavljaju Uran i Neptun u 7 polju,u Jarcu .?Laik sam u astrologiji,al nedje sam naisla na ne bas lijepe prognoze za ovakav polazaj 😁 Voljela bih ako bi neko mogao da mi protumaci i kaze nesto vezano za ovakvo sedmo polje,polje braka?
Drugih planeta nema osim ove dvije.
Evo njihovog polozaja i aspekata koje oni prave u mom natalu :
Uran 25°17' Jarac
Neptun 22°31' Jarac

Uran sextile Pluton
Neptune sextile Pluton
Mars trine Neptun
Mars trine Uran
Neptun sextile North Node
Uran sextile North Node
Neptune conjuction Uran
Neptune sextil MC
Vladar sedme kuce je u devetoj,na 12° Riba 😁😁
ajme, astrologiju ne mogu ocima da vidim, prebacim sa horoskopa jer mi govorase da mi se zvezde smesu a meni zvezde crkavaju od smeha
 
Pozdrav svima.Interesuje me sta predstavljaju Uran i Neptun u 7 polju,u Jarcu .?Laik sam u astrologiji,al nedje sam naisla na ne bas lijepe prognoze za ovakav polazaj 😁 Voljela bih ako bi neko mogao da mi protumaci i kaze nesto vezano za ovakvo sedmo polje,polje braka?
Drugih planeta nema osim ove dvije.
Evo njihovog polozaja i aspekata koje oni prave u mom natalu :
Uran 25°17' Jarac
Neptun 22°31' Jarac

Uran sextile Pluton
Neptune sextile Pluton
Mars trine Neptun
Mars trine Uran
Neptun sextile North Node
Uran sextile North Node
Neptune conjuction Uran
Neptune sextil MC
Vladar sedme kuce je u devetoj,na 12° Riba 😁😁
Uglavnom traže da postaviš ovde natalnu kartu.
 
Pozdrav svima.Interesuje me sta predstavljaju Uran i Neptun u 7 polju,u Jarcu .?Laik sam u astrologiji,al nedje sam naisla na ne bas lijepe prognoze za ovakav polazaj 😁 Voljela bih ako bi neko mogao da mi protumaci i kaze nesto vezano za ovakvo sedmo polje,polje braka?
Drugih planeta nema osim ove dvije.
Evo njihovog polozaja i aspekata koje oni prave u mom natalu :
Uran 25°17' Jarac
Neptun 22°31' Jarac

Uran sextile Pluton
Neptune sextile Pluton
Mars trine Neptun
Mars trine Uran
Neptun sextile North Node
Uran sextile North Node
Neptune conjuction Uran
Neptune sextil MC
Vladar sedme kuce je u devetoj,na 12° Riba 😁😁
Neptun u konjukciji sa Uranom??
Vauu, to je mnogo jako...Neptun ti je prejak
To znači da nisi baš normalna...i još štošta...
I taj nik " glava u oblacima " sve kaže... kako radi podsvijest....
Javi se da razmjenimo iskustva.
Pozdrav.
 
Zanimljivo,mada kod mene nista specijalno 😂 Za astrologiju sam skoro pocela da se interesujem,slabo se razumijem al ucim polako ,i svuda sam pocela da nailazim na slicne komentare vezane za razne aspekte iz mog natala,pogotovo za ovu sedmu kucu i planete u njoj,zato sam i postavila temu odje kako bih dobila jos neko misljenje 😄 Drago mi je da se bar neko zainteresovao 😃
 
Evo i moje natalne karte,voljela bih da cujem ako imas jos neki komentar vezan za istu 😊
IMG_20201024_000609.png
 
Zanimljivo,mada kod mene nista specijalno 😂 Za astrologiju sam skoro pocela da se interesujem,slabo se razumijem al ucim polako ,i svuda sam pocela da nailazim
Zanimljivo,mada kod mene nista specijalno 😂 Za astrologiju sam skoro pocela da se interesujem,slabo se razumijem al ucim polako ,i svuda sam pocela da nailazim na slicne komentare vezane za razne aspekte iz mog natala,pogotovo za ovu sedmu kucu i planete u njoj,zato sam i postavila temu odje kako bih dobila jos neko misljenje 😄 Drago mi je da se bar neko zainteresovao 😃

Kako bre ništa specijalno?
Koliko vidim, barataš izuzetno padežima, što je kuriozitet u CG ! :mrgreen:
 
I sam sam početnik, moje znanje je jako skromno...tako da ovdje u natalnoj ne vidim mnogo, vjerovatno i ti znaš više...
Sve je počelo tako što me jedna cura smarala i nagovorila da izračunam šta sam na asc, i od tada kreće moj pakao, proučavanje i istraživanje do 3, 4 h iza ponoći....:zcepanje:
Čudo i kako nisam ranije zagrebao u sve ovo, jer moja priroda, i natalna po svim preporukama na raznim sajtovima, me upućuju na to da je moje idealno zanimanje astrolog, medijum...bla bla..
Zbog ovog izraženog Neptuna...
U pravu su donekle, dok su druga djeca u djetinjstvu čitala Zagora, Alan Forda itd, ja sam skupljao i gutao časopis Treće Oko....: )))))))
 
Uglavnom, astrologiju koristim da bih se približio Bogu, posebno Hrišćanstvu, astrologiju posmatram isključivo kao nešto sporedno, i te planete i frekvencije što je Bog postavio, A Bog je suština...
Dok je astrolozima i ovim mučenicima ovdje na forumu astrologija sam Bog i oni se mole mole planetama i klanjaju Suncu kao samom Bogu...
Upravo zbog toga se i javio Bog u Bibliji...jer su se drevni ljudi počeli klanjati i služiti Suncu kao nekakvom Bogu....i razni maloumnici počeli vjerovati u nekakve reinkarnacije, što je suludo...
 
Za dosta stvari se slazem sa tobom.Kod mene je prica drugacija .Jedna od izrazajnijih karakternih osobina mi je radoznalost 😂 Ona me je i dovela i do astrologije ,postoji nesto zanimljivo u njoj sto me privlaci da kopam dublje .Mozda i kod mene ima uticaj taj Neptun ,ko zna 😂 Nisam fanatik,niti vjerujem da astrologija moze da pogodi bas sve,al dosta stvari se ispostavi da ipak ima smisla,i to je ono sto je mene privuklo da se zainteresujem za ovu temu .Na astrologiju gledam kao na jedan tip razonode i opustanja,dok je vjera nesto sasvim drugo,za mene nespojivo sa ovom temom.😊
Mozda mi Rakovi jesmo duse,al komplikovani do srzi ,teski i sami sebi a kamoli drugima ,tesko je biti dupli rak 😂😂
 
Za dosta stvari se slazem sa tobom.Kod mene je prica drugacija .Jedna od izrazajnijih karakternih osobina mi je radoznalost 😂 Ona me je i dovela i do astrologije ,postoji nesto zanimljivo u njoj sto me privlaci da kopam dublje .Mozda i kod mene ima uticaj taj Neptun ,ko zna 😂 Nisam fanatik,niti vjerujem da astrologija moze da pogodi bas sve,al dosta stvari se ispostavi da ipak ima smisla,i to je ono sto je mene privuklo da se zainteresujem za ovu temu .Na astrologiju gledam kao na jedan tip razonode i opustanja,dok je vjera nesto sasvim drugo,za mene nespojivo sa ovom temom.😊
Mozda mi Rakovi jesmo duse,al komplikovani do srzi ,teski i sami sebi a kamoli drugima ,tesko je biti dupli rak 😂😂
Daleko od toga da je tek neki puki vid zabave...
Bog se otkriva i kroz astrologiju...te Zakone je On postavio...planete i sav univerzum...
 
Evo i moje natalne karte,voljela bih da cujem ako imas jos neki komentar vezan za istu 😊Pogledajte prilog 785877
Jesi sigurna da je ovo tvoja natalna karta meni se Cini da sam je negde vec videla 🤦😂😂😂😂😂..moja licna tumačenja bi rekla da to govori o vise brakova ..Neptun o osobi sklonoj da idealizuje imaginacija itd a Uran da je nestalna promenljiva neodredjena ..neko kome je tesko da nadje odgovarajućeg partnera svaki mu ne odgovara takoreći 🤷🙄
 
Jesi sigurna da je ovo tvoja natalna karta meni se Cini da sam je negde vec videla 🤦😂😂😂😂😂..moja licna tumačenja bi rekla da to govori o vise brakova ..Neptun o osobi sklonoj da idealizuje imaginacija itd a Uran da je nestalna promenljiva neodredjena ..neko kome je tesko da nadje odgovarajućeg partnera svaki mu ne odgovara takoreći 🤷🙄
[/QUOT
Ova je moja ,nazalost 😂 Na slicno tumacenje sam i sama naisla ,al me zanimalo jos neko misljenje,ne bih voljela da ovako zavrsim hahaha ,nada poslednja umire 😂 al prepustam se sudbini pa sta bude 😂😂
 

Back
Top