Upustvo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Save_Our_Souls

Aktivan član
Poruka
1.050
Dragi novi forumasi,ukoliko zelite da ovde postavite pitanje,i da vam Uvazeno Forumasko Telo pdf-a Tinejdzeri da ozbiljan odgovor,morate ispostovati sledece korake,iliti faze,iliti etape:
-provedite dva meseca na forumu aktivno ucestvujuci u razgovorima
-cepite se starijim clanovima-npr:Ova Save_Our_Souls,nekadasnja hator,je prava legenda i steta sto u rl nema mnogo takvih ljudi
-smejte se User Friendu:nista ne spaja ljude kao zajednicko podjebavanje pacenika
-grozite se bb-a:videti tezu iznad
-zajebavajte jokija-opet teza iznad ove iznad,ali tu jednostavno ne mozete sebi pomoci i bez teze:mrgreen:
-nakon dva meseca ovako provedenih,ako skupite hrabrost ponizno zamolite na Nasu pomoc-mozda cemo se odazvati.

Molim kreptomana da ovo pretvori u Zlatno pravilo foruma.

-da,i ne zamerajte se kreptomanu,on voli da vas cenzurise ako vas ne voli-ucite od iskusnih.

Svi iskusni forumasi,slobodno dajte jos neku smernicu za mlade ovcice.
 
Filozofljevo iskustvo: preko početnika do domaćina

Dva meseca sam na forumu aktivno učestvovao u raspravama, nekad manje, nekad više uspešno, bez obzira na komentare pune osporavanja

aplinistički vešto, vodjen mirisom svake nove reputacije, zavukao sam se u **** vodećih igrača, od kojih sam zatim učio kako da se zacementiram

imao sam tu sreću da mi prvi konflikt bude sa, tada Overkilom, danas Juzerom Frendlijem - neprocenjivo iskustvo, koje me odmah vinulo u NBA ligu

sa BB-om sam igrao lukavo, ali oprezno - čas hladno, čas toplo, uz poneku sočnu opasku

s jokijem nijednu reč ne razmenih, ali sam bio jako ubedljiv u prvim dvema stavkama, pa se meni ne računa

s Kreptomanom sam vremenom izgladio, kako se činilo, nepopravljiv odnos, koji je zamalo kuliminirao i fizičkim obračunom

e, da, ja bih da dodam sledeće: pronadjite frekfenciju za komunikaciju sa Pusi Galor, to je težak zadatak, ali kad nadjete odmah narastete u očima vaskolike pedeefovske publike

imajte ubitačan nick, od kog se mogu izvoditi zanimljive i srcu mile skraćenice:

Primer - Filozof, Fiki, Fifi, Fikret etc.

Snikers - Sniki, Snidža, etc.

Hator - Hat, Hatorka, S.O.S., Sevka etc

Honey colored eyes - hce

etc.etc.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top