upravo svirepo ubijen pas u mladenovcu!

I meni je stigao odgovor
i nadam se da ce se sve srediti

Poštovani,


Povodom mail - a kojim ste mi se obratili, želim da naglasim da sam i ja kao i Vi zapanjen svirepošću i monstruoznošću događaja koji se u nedelju odigrao u našem gradu.
Ljubitelj sam životinja, imam više pasa, tako da u potpunosti razumem uznemirenost i zabrinutost koju je nesretna sudbina ove životinje izazvala.
I meni samom nepojmljiv je, van svih normi zdravog razuma i za svaku osudu postupak našeg sugrađanina.
U nadi da izvršilac ovog gnusnog čina neće proći nekažnjeno uputio sam krivičnu prijavu Drugom osnovnom tužilaštvu u Beogradu.
Kao i Vi i ja se nadam da će odgovorno lice dobiti maksimalnu zakonom propisanu kaznu za ovo delo, kao i da se ovakve tužne priče neće ponavljati, ni u Mladenovcu, ni u bilo kom drugom gradu.



Srdačan pozdrav,



Predsednik
gradske opštine Mladenovac
Branislav Jovanović

Ovo je odgovor koji su dobili svi koji su pisali opštinskim vlastima opštine Mladenovac u vezi ovog slučaja.
 
hahahahaha,stene od 8 meseci napalo gazdu i ugrozilo mu zivot,pa se ovaj branio...to je prvo opravdanje

a drugo opravdanje je da ga je pas nervirao i nije mogao vise da ga trpi pa ga je ubio

i to sve opravdava osoba koja ima 3 psa(prvo je vredjao ljude u grupi a on sam ne zna ni srpski ni engleski...al bitno da je pametniji od svetskih strucnjaka i od svih ljudi u grupi)

jadni ti psi
 
Da li je moguće da su razne gluposti vezane za kovanje koalicija i debiliteti koji se deru po skupštini važnije vesti od najsvirepijeg i najmonstruoznijeg čina viđenog ikada nad i jednom životinjom u istoriji ove zemlje?! Čovek ga je udarao sekirom do smrti i prethodno ga je mučio, tako što ga je vukao sajlom po putu... PA DA LI JE OVO MOGUĆE?! U kakvoj zemlji ja živim?!

Ako optuženi ne dobije minimalno 25 godina robije, organizovati proteste na nacionalnom nivou...
 
ovde i za mucenje i ubistvo deteta i coveka dobiju nesto smesno....do 40 godina...onda izadju i urade isto opet...
i nikom nista
debilna zemlja bre
umesto da psihopate dozivotno zatvore,oni ih pustaju pa posle bude tragedija kad psiho ubije opet nekoga

a mi se nadamo da ce za psa dobiti strogu kaznu....vazi....
:(
 
ovde i za mucenje i ubistvo deteta i coveka dobiju nesto smesno....do 40 godina...onda izadju i urade isto opet...
i nikom nista
debilna zemlja bre
umesto da psihopate dozivotno zatvore,oni ih pustaju pa posle bude tragedija kad psiho ubije opet nekoga

a mi se nadamo da ce za psa dobiti strogu kaznu....vazi....
:(

Sramota je što u ovoj zemlji nije legalna doživotna robija... pošto sam socijalni liberal, protivim se legalnosti smrtne kazne i smatram da država nema pravo da ubije (samim time sam i pacifista :) )
 

Back
Top