UPOZNAVANJE PANCEVACA I PANCEVKI

Evo i mene: Pancevac u belom svetu na prezivljavanju,trenutno u Becu u inostransvu oko 20 god. dosta mi je trulog zapad i razmisljam o povratku,posto sam ziveo 200 na sat nemam ustedjevinu pa moram da uradim neku kintu i napravim bazu za povratak.Imam dva sina,zive u Norveskoj.U semi sam ali totalno nezadovoljan i nezadovoljen.Pa eto,ja toliko i odoh a vi nastavite pa cu da se umesam.
 
Nemoj tako...ide naša lađa Srbija prema trulom Zapadu...jeste da hoće mnogi da je vide tamo okrnjenu,jeste da se narod iz petnih žila trudi da niko od političara ne podigne sidro za truli Zapad ali kapetan lađe sa svojim žutim podoficirima ima "jasan" kurs kud treba srpski Titanik da prođe a da ne udariu ledeni breg do puta za truli Zapad.
S*rem,jel da?!
 
Nemoj tako...ide naša lađa Srbija prema trulom Zapadu...jeste da hoće mnogi da je vide tamo okrnjenu,jeste da se narod iz petnih žila trudi da niko od političara ne podigne sidro za truli Zapad ali kapetan lađe sa svojim žutim podoficirima ima "jasan" kurs kud treba srpski Titanik da prođe a da ne udariu ledeni breg do puta za truli Zapad.
S*rem,jel da?!

...ma ne :heart:
 
Pa evo nekih laksih pitanjca:
1.Kako se zovete(prezime je nepotrebno!)
2.Koje ste godiste
3.Kako izgledate(samo u kratkim crtama-oci,kosa i nemora vise ako ne zelite)
4.Koju muziku slusate
5.Koji stil furate
6.Gde najcesce izlazite
7.Imate li neki hobi,bavite li se nekim sportom,...
8.Koje filmove volite da gledate
9.Vrline:
10.Mane:

Eto toliko sam se setila,pa izvolte na odgovaranje

Uf....mana koliko oces
 

Back
Top