UPOMOC !!!

marijanna

Početnik
Poruka
15
zasto muskarci stalno menjaju misljenje....zasto kazu da nesto zele, pa onda nestanu u vidu magle....zasto kaze da mu se jako svidjas i da si sexy i pozeljna, ali on nemoze da ponudi nista vise od malo zabave, a ti onda pristanes i na to....i opet nista...nema ga ni od korova...i tako se razvlacimo vec dve godine....uzas jedan!!!!
OVO JE TAKO MUCNO !!! kako se TO prestaje ? :(
 
marijanna:
zasto muskarci stalno menjaju misljenje....zasto kazu da nesto zele, pa onda nestanu u vidu magle....zasto kaze da mu se jako svidjas i da si sexy i pozeljna, ali on nemoze da ponudi nista vise od malo zabave, a ti onda pristanes i na to....i opet nista...nema ga ni od korova...i tako se razvlacimo vec dve godine....uzas jedan!!!!
OVO JE TAKO MUCNO !!! kako se TO prestaje ? :(

:shock: ?! U cemu je tvoj problem? Pa decko je lepo i iskreno rekao sta misli i sta hoce i ti si mu to dala i?
 
:shock: ?! U cemu je tvoj problem? Pa decko je lepo i iskreno rekao sta misli i sta hoce i ti si mu to dala i?[/quote]

ccc..kad bi bar neko citao a ne naslucivao sta hocu da kazem....moj problem i jeste u tome sto se nije desilo!!!!
:D
kaze hoce...kazem hocu...i onda nestane sa lica zemlje....bez da se ista u medjuvremenu desilo !!!!
si shvatio ?!?!?!?!?

huh..eto opet...
 
marijanna:
ccc..kad bi bar neko citao a ne naslucivao sta hocu da kazem....moj problem i jeste u tome sto se nije desilo!!!!
:D

Pa tvoj post je takav da covek moze samo da naslucuje jer se nisi bas konkretno izjasnila ;)

kaze hoce...kazem hocu...i onda nestane sa lica zemlje....bez da se ista u medjuvremenu desilo !!!!

Lik onda nije vredan paznje, izgleda da ne zna ni sam sta hoce 8)

si shvatio ?!?!?!?!?

Ja sam zensko i da, sada sam shvatila :wink:

huh..eto opet...
 
nina...sorry..malo sam se zanela...znam da nije dovoljno jasno...nije ni meni..
i da znam da nije vredan paznje...ali sta da se radi..ovo ti je klasican primer ovisnosti.. a ja pokusala vas sve da pitam kako se TO (ovisnost)prekida..jer je meni vec jako dugo dosta ...i pokusala sam svata...ali potpuno bezuspesno :(

i potpuno sam ocajna !!!!
 
:lol: :lol: A ako si Marija iz Kragujevca, je l' ovo tvoj broj 0632546..? :D

Kmm, shala shala, naraFno:)
Ti zelish vezu sa nekim, ili si se zaljubila u tog (to vec traje dve godine)? Nama je josh nejasnije ako je i tebi to sve tako nejasno.Pozz :)
 
Pa,draga Marijana,mogu ti reci da verovatno do sada nisi imala srece.Glupo je generalizovati bilo sta pa cak i nas,muskarce....Verovatno je velika greska sto OCEKUJES....treba da ides opusteno,bez ikakvih ocekivanja,pa sta god da bude,bice ti O.K. :)
 
marijanna:
zasto muskarci stalno menjaju misljenje....zasto kazu da nesto zele, pa onda nestanu u vidu magle....zasto kaze da mu se jako svidjas i da si sexy i pozeljna, ali on nemoze da ponudi nista vise od malo zabave, a ti onda pristanes i na to....i opet nista...nema ga ni od korova...i tako se razvlacimo vec dve godine....uzas jedan!!!!
OVO JE TAKO MUCNO !!! kako se TO prestaje ? :(
uvek sam najvise voleo takve kao sto si ti...kad mi padne na pamet dodjem kod nje ..prospem malo gluposti u stilu sexi i pozeljna...obalim i odem....i tako stalno...prestace kad mu dosadi...ili kad se udas...ili preselis negde...
 
marijanna:
zasto muskarci stalno menjaju misljenje....zasto kazu da nesto zele, pa onda nestanu u vidu magle....zasto kaze da mu se jako svidjas i da si sexy i pozeljna, ali on nemoze da ponudi nista vise od malo zabave, a ti onda pristanes i na to....i opet nista...nema ga ni od korova...i tako se razvlacimo vec dve godine....uzas jedan!!!!
OVO JE TAKO MUCNO !!! kako se TO prestaje ? :(

ti si naletela na takvog, ne znaci da su svi isti (nisu)... Mozes ti da prestanes kad god hoces, ako se ne varam?
 
"Mogla si da budeš moja, al' nisi smela
Sada si sama i ničija
I svi imaju pravo na tebe, i svi imaju pravo na tebe
Mogla si da budeš moja, al' nisi smela

Kupio sam prsten, kupio sam pušku
Jedno od ta dva baciću u reku
Kupio sam prsten, kupio sam pušku
Jedno od ta dva baciću u reku.."

:P
 
Devilishgirl:
"Mogla si da budeš moja, al' nisi smela
Sada si sama i ničija
I svi imaju pravo na tebe, i svi imaju pravo na tebe
Mogla si da budeš moja, al' nisi smela

Kupio sam prsten, kupio sam pušku
Jedno od ta dva baciću u reku
Kupio sam prsten, kupio sam pušku
Jedno od ta dva baciću u reku.."

:P

Какво позитивно изненађење...не могу да верујем...па ти си тако јединствена риба...усамљени јахач...месечева кћи :wink:
 
Nemoj ti mene da slusas posto te ja sigurno nisam bas najbolje razumeo, ali cu svejedno reci svoje misljenje.
Tvoj problem je mozda u tome sto se ti mnogo nameces tom decku,a njemu je mozda glupo da ti kaze da ga smaras ili tako nesto u tom fazonu (mene je tako smarala neka riba dok je na kraju nisam oterao u ... naravno posle toga mi vise ni cao nije htela reci). A to sto on nekad kaze da hoce to je jer mu se tad digne - zato ostavi tog decka na miru i nadji nekog boljeg koji ce znati sta hoce!
 

Back
Top