Unreal 3

Iskreno ne verujem u minimalnu zahtevnost jer nije tacna bar po mom iskustvu,obicno one igre za koje napisu da su zahtevne i da zahtevaju neki ludacki minimum kod mene su radile a nemam besnu masinu.Naravno neke su tacne ali sa nekim preteruju.Unreal nije zahtevan.Ovo pise u readme fajlu.
Windows XP SP2 or Windows Vista
· 2.0+ GHZ Single Core Processor
· 512 Mbytes of System RAM
· NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
· 8 GB of Free Hard Drive Space
minimum

Da ali da vidis samo kako igrica izgleda na High detaljima... ma ono je za padanje u nesvest... Samo međusekvence izgledaju bolje nego (lupam) Zlatni kompas!
 
Igrao-presao-prelazim na hard ponovo jos malo pa gotovo :)
Treba da se napravi acount sto nije nikakav problem kao sto neki kazu... onda sve radi ok... nisam nijedan bag primetio niti nesto slicno...
Graficki ekstra, ne toliko zahtevna ko npr. crysis
Jednom recju fantasticna igra!
 
Igrao-presao-prelazim na hard ponovo jos malo pa gotovo :)
Treba da se napravi acount sto nije nikakav problem kao sto neki kazu... onda sve radi ok... nisam nijedan bag primetio niti nesto slicno...
Graficki ekstra, ne toliko zahtevna ko npr. crysis
Jednom recju fantasticna igra!

Da li si mozda primetio da ti fale filmovi izmedju misija kada napravis acount:lol::lol::?:
 
Pa bas na ono sto nevidis posle svake MISIJE (ne poglavlja) ima filmic ne ona animacija na pocetku koja ti pokazuje sta treba da uradis :lol:
Nemoguce, igrao sam ga i kad nisam imao acount pa popizdim kad izadjem i on sve zaboravi :) a igrao sam posle i sa acountom nisam video razliku ne znam... gde si to procitao ili video da ima filmic? kakav? posle bas svakog nivoa ima animacija...? nemoguce
 
Nemoguce, igrao sam ga i kad nisam imao acount pa popizdim kad izadjem i on sve zaboravi :) a igrao sam posle i sa acountom nisam video razliku ne znam... gde si to procitao ili video da ima filmic? kakav? posle bas svakog nivoa ima animacija...? nemoguce

Rodjace dok nisam napravio acount ja gledao filmice pre misije (svake) posle pravljenja acounta imam filmice samo na kraju poglavlja. Mozda se nerazumemo znaci filmic pre pocetka misije na njih mislim , ne na one kad pocne misija
 
Te filmice imas samo pred svaku PRVU misiju deathmatch warfare capture the flag... da ti objasni sta se radi... posle to nema... nije bag tako je ;)

E bas na te filmice nisam mislio znaci ni da ih ti nemas , u prvom naprimer se budis posto su te razneli na onoj planeti u bolnici i saznajes da su ti ortaci i sestra sklopili dil sa onom korporacijom u zamenu za tvoje krpljenje ...(pre prve misije) , pre druge misije upoznajes crnca tvog buduceg zapovednika pobednika mnogih turnira ... Na te filmove mislim ima ih pre svake misije:lol:
 
E bas na te filmice nisam mislio znaci ni da ih ti nemas , u prvom naprimer se budis posto su te razneli na onoj planeti u bolnici i saznajes da su ti ortaci i sestra sklopili dil sa onom korporacijom u zamenu za tvoje krpljenje ...(pre prve misije) , pre druge misije upoznajes crnca tvog buduceg zapovednika pobednika mnogih turnira ... Na te filmove mislim ima ih pre svake misije:lol:
Imam te filmice... nije to posle svake misije nego posle svakog charptera... na pocetku ima vise a posle posle svakog poglavlja... istripovao si se :)
 
Igrao sam demo preko neta i stvarno me je odusevila (cak sam opasno poceo da perem :P), iako opet nije preveliki napredak u odnosu na UT 2004. Ipak ako nemate original, necete se najesti leba, jer je ovo prevashodno predvidjeno za MP.
 
Igrao sam demo preko neta i stvarno me je odusevila (cak sam opasno poceo da perem :P), iako opet nije preveliki napredak u odnosu na UT 2004. Ipak ako nemate original, necete se najesti leba, jer je ovo prevashodno predvidjeno za MP.

Ne treba original za igranje preko neta,ja sam pikao sa narodnom verzijom.
 
Igrao sam demo preko neta i stvarno me je odusevila (cak sam opasno poceo da perem :P), iako opet nije preveliki napredak u odnosu na UT 2004. Ipak ako nemate original, necete se najesti leba, jer je ovo prevashodno predvidjeno za MP.

Preko 60% raje je kupovalo ranije UT igre ne zbog mreznog igranja nego solo izivljavanja nad botovima. Podatak sa sajta proizvodjaca:lol:
 
Ne treba original za igranje preko neta,ja sam pikao sa narodnom verzijom.

Jes, al opet tih servera verovatno nema ni saka jada, Kao ni ljudi koji na njima igraju :? Barem je takvo moje iskustvo sa nekim drugim igrama.

zeljkov020:
Preko 60% raje je kupovalo ranije UT igre ne zbog mreznog igranja nego solo izivljavanja nad botovima. Podatak sa sajta proizvodjaca

Na to sam se i ja przio kod prvog UT-a, al kad neko vreme igras sa pravim ljudima, shvatis koliko su botovi zatucani.
Da i ne spominjem da se ne snalaze bas najbolje sa vozilima i na najvecoj tezini (sto je po meni najzanimljiviji deo poslednja dva UT-a)
 
igrao sam ut3 na pentium dualcore e2180, 2gb rama i 7950gt grafi i sve leti na 1280*1024 i detaljima na high. S obzirom da mi se crysis na računaru vuče ko crevo, unreal 3 engine je fenomenalno optimiziran.
 
Zna li neko zasto ne mogu da promenim rezoluciju?! Po defoltu je 800x600 i ne mogu da je promenim!
Mislim da nije do graficke,8800GT palit.
Zna li neko u cemu je problem?
 

Back
Top