underground hip-hop

  • Začetnik teme zmaj od paprike
  • Datum pokretanja
zmaj od paprike:
Svi treba da znaju neke stvari npr. da je rakim novi bog hip-hopa i da to ne moze da menja neki glupi EMINEM
nemam pojma ko je rakim ali se slazem da je eminem glup
icon_mrgreen.gif

______________
68.gif
69.gif
 
heh pazi ga ovaj nije cuo za rakima ... ma ima likova ... meni je recimo Guru super - strictly HipHop...
ma sad kad bi rakim izdao zamisli da napravi neko ludilo i onda se klinci koji nikad nisu culi za njega popale i tako svi grunu da kupuju njegove albume i tako se on napuni para pa ga salecu sponzori i ostali - postojala bi opasnost da se pretvori u eminem/nelly type of nigga
 
hej zdravo ljudi
nov sam na forumu , znatno svezh...zapravo toliko svezh da mi se tjela presijava kao maloj bebi :)
uchlanio sam se pre svega par minuta i ovde sam da vam predstavim svoju muziku i muziku mog benda,jer verujem da postoji izvestan broj ljudi na forumu kojima ce ovi zvuci odgovarati harizmi
da li je potrebno da Vam pishem biografiju? hm...cenim da ne, jer postoji lakshi nachin doci do vec ispisane (i to na 6 jezika)
ovde mozhete prochitati moju lichnu biografiju

nadam se da vam moja muzika i muzika mog benda odgovara ushima i umu. takodje se nadam da ostavlja hrpu pozitivnih vibracija za sobom.
ostanite zhivi i zdravi , naravno i nasmejani
pozdravarchina iz Smedereva
-ONE LOVE-
 

Back
Top