Umreti u ubedjenju

krajnja svrha primera je bila da se pokaže da smrti nema jer su sve informacije o životu i biću sačuvane u memoriji sveta.

- - - - - - - - - -


ko je tebi kriv što ne umeš razmišljati,)

nije hipotetsaka mogućnost već je kašnjenje stvarno. a putovanje talasa kroz ono što zovemo vakumom tako besprekorno da za 14 milijaerdi godina ne dodje do narušavanja svojstva talasa koji je krenuop s jednog na drugi kraj sveta.

Nema memorije sveta. Svet je samo u tvojoj predstavi. Ono što se čuva je informacija i ne čuva je svet već Biće koje koristi drugi nivo razuma od ovog koji mi sada koristimo za razmjenu misli. Da postoji memorija "Sveta" promjena be bi bila moguća. Svet bi uvijek bio isti... a vidiš nije.

Talasi ne putuju NIGDJE. Talas postoji u Eteru i takav je kakav je; beskonačno kratak ili beskonačno dugačak... to je samo karakter frekvencije koju možeš uvijek pronaći kad se na tu talasnu dužinu postaviš (ukoliko imaš s čim). Pri tom nema nikakvog putovanja, nikakvog vacuuma (vacuum je u domenu prostora) pošto ni Etar nije prostor kako ga ti zamišljaš. Svo eterično postojanje je u Centrima a svi Centri postoje u istom JEDNOM, u Umu univerzuma. Za razliku od univerzalnog Uma koji je Jedno, jedan besprostorni Centar, Etar je policentrično postojanje unutar singularnog Centra, istog Jednog-Uma.
 
da umeš razmišljati znao bi da nije dovoljno nešto negirati već se treba dokazati negiranje.

memorije/pamćenja ima u svakom kauzalnom svetu jer su posledice nekog dogadjaja njegovi tragovi tj pamćenje uzroka.

a akauzalnih svetova nema.

Da umiješ čitati pročitao bi da sam ti objasnio zašto je sve to nepotrebno i zašto nije kao što si pokupio sa raznih internet stranica.
 
Da umiješ čitati pročitao bi da sam ti objasnio zašto je sve to nepotrebno i zašto nije kao što si pokupio sa raznih internet stranica.
umem čitati ali ne čitam bućkuruš religija, teorije relativiteta i nazovi filozofije.

dovoljno je što si ti svoj um uneredio tim bućkurušem. spasi nas druge tako što ćeš nas zaobilaziti. :ok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top