Ulitmativno: dress & undress (psst.. after 30!)

Posle svog 30. rođendana, nosim uglavnom:


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
Hellen:
Доврши реченице:

..''не приличи ми..''...
da trčim uz i niz stepenice na poslu, pa nisam više mala :P

Hellen:
...''није смешно''.......
kad ti kažu "mala" :)

Hellen:
....''не могу на кафу, морам да пеглам''......
Iju, ma moram na kafu :D

..
Hellen:
.''ручак мора да је на кашику''........
Ea, a kad ćeš da me upoznaš sa tvojom mamom? Kladim se da dobro kuva! :)

.
Hellen:
..''почиње моја омиљена серија''.......
...i kratko traje, sunđer Bob :lol:

.
Hellen:
..''шта синоћ је она роспија Соледад урадила Анхелу?''.......
jeste, valjda. A ako nije treba! 8) Nek je kokne :lol:

.
Hellen:
..''кафу пијем у 4, у 5 гледам Породично благо, а од пола 7 спремам вечеру...''...
....."mojne, ili sam za kompiiijUterom, ili sam za šporetom, pop...eću!" :lol:

.
Hellen:
..''то није било у моје време!''......
U moje vreme ljudi su se udvarali, a sad samo dođu i zagrle te :twisted: Neće ni da se dopisujemo prvo mejlom :lol:

..
Hellen:
.''ова данашња омладина''...
nanuimnaninu :lol: što JA nisam imala takve igračke :P
 
ne znam kako bi mi stajale stikle.to jest kako bih ja stajala na njima.
ma ne mogu ja to jos uvek. farmerke majice patike i vozi.i snale obavezno da mi ne pada kosa na lice.i osmeh bre.
e jutros sam imala bliski kontakt ocima sa jednim zgodnim dasom.izdrzala sam duze,ali sam smugnula za prvi cosak dakle brzinom munje.
koja sam ja chka pa to je nevidjeno.moram da napisem na svim majama da mi niko nikada ne pridje jer cu se uspaniciti i mozda onesvestiti.
je l ovo prejako priznanje na netu? :lol:
 
Jedina razlika u odnosu na pre par godina je to sto sam radila u instituciji koja je imala dress code, pa je tako i garderoba bila malo ozbiljnija, klasicnija... ali sada. Jeee zivela sloboda. Nikada nisam nosila kratko i usko, tako nisada.
I stvarno, do sada, nisam razmisljala o tome... mozda oko 40? Isto tako i nakit... ne nosim ga... definise me, a to ne zelim.
 
Betty:
da trčim uz i niz stepenice na poslu, pa nisam više mala :P


kad ti kažu "mala" :)


Iju, ma moram na kafu :D

..
Ea, a kad ćeš da me upoznaš sa tvojom mamom? Kladim se da dobro kuva! :)

.
...i kratko traje, sunđer Bob :lol:

.
jeste, valjda. A ako nije treba! 8) Nek je kokne :lol:

.
....."mojne, ili sam za kompiiijUterom, ili sam za šporetom, pop...eću!" :lol:

.
U moje vreme ljudi su se udvarali, a sad samo dođu i zagrle te :twisted: Neće ni da se dopisujemo prvo mejlom :lol:

..
nanuimnaninu :lol: što JA nisam imala takve igračke :P
da se zamislis ti sto te ne mrzi da pravis ovakve sendvice

ili ja... sto me mrzi
 
a sta je fri-stajl a sta street.. sta je klarisa ako se seca neko te serijice o simpaticnoj tinejdzerki klarisi koja se nekako tako razbaruseno oblacila ali je to izgledalo kao super

e pa i ja se nesto osecam drugacije na stikklama nestanu neke misli iz glave miozda kao neke detinjaste ili muske misli. ali nisam to odavno radila. kad sam zadnji put obukla odnosno obula neke stikle to je bilo ima godinu dana i nesto mi nije bilo prirodno... cak mi je bilo tad cudno da hodam.. imam neke bash visoke i kad sam ih kupila bas sam ja to htela i insistirala na njima i tada sam jos tu i tamo to oblacila.. a sad eto.. da se malo hvalim.
onako one cipele cetvrtasta sira stikla i imaju zatvorene prste i petu kao npr mozda arg.tango ali visa stikla, za ples bi morala niza. valjda nemam de, nije to da nosis ovako nego negde da odes na 2h pa izdrzis.. i de ces da hodas da se to vidi.. a mozda su se malo ofucale
aa imala sam neke sandale na neku kao platformu kao kao.. ali to nije bash stikla.. e da znate ako je visoko u tome bas nije prijatno dugo stajati ali za hodanje je ok

eto ovo sama sebe analiziram da se podsetim
 
Mislim da napokon necu imati problema da nadjem nesto po svom ukusu, otvorili su Delta City! :lol:
Znaci i dalje sam u dve krajnosti. Ili nindza sportski fazon ili damski, jednostavna elegancija. :-P

hahah lozis se na milku F? : ))

mislim sha je taj delta toliko epohalan.. sto nema u nekom drugom

pa u onom veru - zira - tamo valjda ima svashta..
ne znam
 

Back
Top