Ukroćena goropad

ah Cane :heart:

slazem se, te mi nikad nece biti jasne one koje se zaljube pa bi da ga menjaju i ukalupljuju...i sto je najcrnje kad u tome uspeju onda ga i sutnu jer im ne valja takav kakav je postao :lol:

Tu postoji jedna mala začkoljica, ma koliko to neverovatno zvučalo za muškarca koji je po prirodi divljak, osion i bahat , je zapravo korisno da ga neka žena ukalupi.Tu već dolazi do izražaja odnos intelekta, znanja, volje između to dvoje.Žena može biti mecena, muza koja sledi snove svog voljenog i ohrabruje ga u njima ...ili prostiji tip žene koja pokušava da ga oblikuje po onom što je čula od svog đeda da je ispravno, ili u gorem slučaju destruktivna žena koja ga vodi ka stranputici, ili najgori slučaj, žena koja misli da je kompetentna...
 
Tu postoji jedna mala začkoljica, ma koliko to neverovatno zvučalo za muškarca koji je po prirodi divljak, osion i bahat , je zapravo korisno da ga neka žena ukalupi.Tu već dolazi do izražaja odnos intelekta, znanja, volje između to dvoje.Žena može biti mecena, muza koja sledi snove svog voljenog i ohrabruje ga u njima ...ili prostiji tip žene koja pokušava da ga oblikuje po onom što je čula od svog đeda da je ispravno, ili u gorem slučaju destruktivna žena koja ga vodi ka stranputici, ili najgori slučaj, žena koja misli da je kompetentna...

da, ali ne seci mu krila, pobogu...kavez je kavez pa bio i zlatan, to sto on dok je zaljubljen sam ulece u njega ne znaci da mu treba zatvoriti vratanca da bi ostao...sto vise slobode mu das to ce radje sam da se uvek vraca
 
Tu postoji jedna mala začkoljica, ma koliko to neverovatno zvučalo za muškarca koji je po prirodi divljak, osion i bahat , je zapravo korisno da ga neka žena ukalupi.

Koga još u ovakvim vremenima zanima da traći vreme i energiju, pored mora muškaraca koji nisu goropadni. Lol
Podseti me ovo na drugu temu jedne članice, o polupanom drugu koji uspešno izbegava kompromis, iako je, doduše, smisao pronašao u drugarima, piću i masturbaciji. Pa eto, bože moj, sve ima svoju cenu. :lol:
 

Back
Top