Ukidanje lajkova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa isto "Metronomy"...da slucajno od ranije ne znam da je musko, tacno bih se pitala ko je, a mrzelo bi me da gledam profil.
Krekyra u tome je stvar što ni na profilu ne piše ništa.Evo sad sam kliknula na tvoj profil i tu su samo šturi podaci.
Za one koje znamo od ranije nije problem,ali oni koje neznamo ili su novi e onda jeste problem..Pozz
 
Krekyra u tome je stvar što ni na profilu ne piše ništa.Evo sad sam kliknula na tvoj profil i tu su samo šturi podaci.
Za one koje znamo od ranije nije problem,ali oni koje neznamo ili su novi e onda jeste problem..Pozz
Poli, mozda zato sto sam zatvorila profil. Ja na tvom profilu (u rubrici "o clanu") vidim tvoj pol, zenski naravno.

Ali sigurno da nije ni zgodno, ne lepo da se "ceprka" po necijim profilima da bi se doslo do pola, posto ne znamo kako da oslovljavamo neke korisnike/ce. Pozz. ! :uja: :)
 
Ma nije do brojke, nego do rekla sam cega...ruzni su narocito ovaj za smeh, ponekad malogradjanski jer se i korisnici i sto je jos gore, modovi, svrstavaju na neciju stranu u sporu a ne bi smeli, i sve u svemu, ako nisu prilagodjeni da budu raznovrsni i lepi, onda bolje da ih nema.
ali je transparentno i meni je to ok..
i može da bude zezanje....sad je novo, kad dosadi, biće i manje reakcija na postove...
 
Pozdrav s Atlantika, i lajk za novi stil foruma.
Pa forum je, nije facebook...
Internet Krstarica je.
Profil deo je ostao slican.
Vecina foruma je ostao isti.
Pocetna strana vrlo slicna. Notifikacije su nove, sto je vec bio vreme da postoji. Sigurno mogu da se onemoguce ukoliko to neko zeli.
I aktivan je, koliko se moze videti. Tako da lajk za novi forum.
 
Pozdrav s Atlantika, i lajk za novi stil foruma.
Pa forum je, nije facebook...
Internet Krstarica je.
Profil deo je ostao slican.
Vecina foruma je ostao isti.
Pocetna strana vrlo slicna. Notifikacije su nove, sto je vec bio vreme da postoji. Sigurno mogu da se onemoguce ukoliko to neko zeli.
I aktivan je, koliko se moze videti. Tako da lajk za novi forum.

U pravu si, nije Facebook, već njegova loša verzija.
Na Facebook-u se lajkovi ne sabiraju se za ceo profil, ostaju samo na postovima.
Profil uopšte nije ostao sličan, bezličan je i turoban.
Dodat je facebook-ovski način komuniciranja na profilima ispod postova, pa ajde sad,
hoćeš li odgovoriti na svom profilu ili otići na onaj drugi...
Notifikacije NE MOGU da se ukinu.
Nije baš toliko aktivan koliko ti se čini.
 
Poslednja izmena:
Sve više idemo ka bezličnosti uniformisanju..Lajkovi ništa ne znače,smajliji su grozni.
Ali najviše ni smeta što nema pol ispod avatara..ponekad to stvarno zbunjuje.
Krsta je imala dušu..sada je nema.
pol je ukinut jer je bio obesmeslen..neki su namerno stavljali pogresan pol..
a i sad vise nije obavezan podatak davanje pola bas iz tih razloga, tako da sad mnogi i nemaju izabran pol..zato pola nema ispod avatara...ali ga imas u profilu..ako te zanima neciji pol udji mu u profil.

inace na test forumu je bilo dosta price oko podataka ispod avatara, pa smo stavili jos neke podatke i onda su svi od red rekli da je uzasno i da se smanji broj podataka ispod avatara i tako je ostalo samo na broju poruka.
 
pol je ukinut jer je bio obesmeslen..neki su namerno stavljali pogresan pol..
a i sad vise nije obavezan podatak davanje pola bas iz tih razloga, tako da sad mnogi i nemaju izabran pol..zato pola nema ispod avatara...ali ga imas u profilu..ako te zanima neciji pol udji mu u profil.

inace na test forumu je bilo dosta price oko podataka ispod avatara, pa smo stavili jos neke podatke i onda su svi od red rekli da je uzasno i da se smanji broj podataka ispod avatara i tako je ostalo samo na broju poruka.
Kako ti kažeš tabe..ali zamisli da sam ti rekla...bila si u pravu,:D to bi bilo baš smešno i to je ono što mi smeta.
A na profil člana odem ponekad samo površno.
 
mogu..ne citas uputsva po obicaju :tongue2:

ali imas revolucionarni duh..spicy :per:

https://forum.krstarica.com/threads/obavestenja.890621/

Ja ne čitam upuTSTVa ? :lol:
Ja koja sam svojim veoma aktivnim učestvovanjem na test forumu praktično donela neka uputstva? :aha2:
To sam namerno napisala, da vidim ko će se prvi javiti da me demantuje :lol:
Naravno da imam revolucionarni duh, kakva bi inače trebalo da bude BUNTOVNA? :rotf:

Zašto ti ne odgovoriš na suštinska pitanja ove teme, već ideš ko kiša oko Kragujevca i baviš se trivijalnostima? :nisamja:
Šta je sa obećanjem da ćeš staviti druge smajlije, naročito zamenu za onog buljavog?
 
Poslednja izmena:
znaci dosli smo do sustine..tebe mrzi da udjes u profil :D
I to, ali bitnije je sto smatram da nije ni lepo ni u redu osim kad se radi o prijateljima, da "rovaris" po necijem profilu, ili ev. kad nekom zelis da ostavis poruku, reputaciju...

Lajkove moderacija prva ne ume da koristi i oni su zato postali ruglo foruma, na stranu sto su ruzni, vecina.
 
A koja je razlika izmedju lajkova i reputacija koje su bile na prosloj verziji foruma ? Meni to dodje isto posto sam i na prosloj verziji dobijao repke za iste poruke samo sto sam onda samo ja to mogao da vidim dok ovako sad vide svi.
Napisane reputacije su dusa ovog foruma koju cekamo da vratite od 1.5.2019. do danasnjeg dana 16.7.2019. tj.dva i po meseca plus jedan dan od trenutka kada je nova verzija ovog foruma pocela da radi.
Napisane poruke su ono bez cega Krstarica nije Krstarica vec samo nosi to ime - ubistvom duse ovog foruma ubili ste forum a na vama je da ga ozivite.Vi svi to mozete,forumasi veruju u vas zajedno a trazeno je mnogo puta bas zbog toga sto se zna da ste sposobni da ih vratite.

2.5 meseca apela za povratak napisanih reputacija a brojanje se nastavlja sve dok ne budu vracene jer vi niste necija tamo administracija vec nasa forumska koja je sposobna da to uradi.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top