Ujedinjenje!

I?

  • Iz RS sam: Da, centralizacija

  • Iz RS sam: Da, autonomizacija (ili kako god se kaže)

  • Iz RS sam: Da, federalizacija

  • Iz RS sam: Da, svejedno

  • Iz RS sam: Ne

  • Iz Srbije sam: Da, centralizacija

  • Iz Srbije sam: Da, autonomizacija (ili kako god se kaže)

  • Iz Srbije sam: Da, federalizacija

  • Iz Srbije sam: Da, svejedno

  • Iz Srbije sam: Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Meni ne ide u glavu kako neko moze sebe da naziva Srbinom i da bude sa jedne strane za RS u Bosni a sa druge za nezavisno Kosovo.
Svi koji su za to su ili Hrvati ili meshanci ili totalno bez nacionalnog identiteta,a da je ovo 3. u pitanju bash i ne verujem jer da su totalno anacionalni ne bi glasali negativno na ovoj anketi.Licemerje.
Josh jedna od destruktivnih posledica Komunizma.
Zaboravlja se najvaznija stvar a to je da Kosovo nikada nije bilo republika u SFRJ a da po tom republichkom kljuchu se kao fol razgradjivala drzava.
 
Да, свеједно. Мада би било лепо да Република Српска освоји прво самосталност и независност а онда да неколико година размисле добро хоће ли заједно или самостално. Оно : сад хоћу , сад нећу - не бих поднео ...
 
Enfroz2891.:
Meni ne ide u glavu kako neko moze sebe da naziva Srbinom i da bude sa jedne strane za RS u Bosni a sa druge za nezavisno Kosovo.
Pretpostavljam da si mislio na mene. Dakle, nisam za nezavisno Kosovo, samo se ja tu ništa ne pitam, kao ni ti uostalom, a ni Salvantis, ma šta Adem mislio o tome.
Voleo bih da se poštuje celovitost svih država.
Znaš onu poslovicu : ''Ko hoće veće, izgubi iz vreće''? Nije američka, nego naša. Još da smo je poštovali ...
Salvantis:
Problem i jeste sto taj tvoj 'svet' (tj. SAD i njihovi vazali) ne gledaju ni istoriju, ni pravo, ni logiku, vec samo i iskljucivo svoje interese.
Eh, da je moj, drugačije bi smo pričali. Svi gledaju isključivo svoje interese, šta je tu čudno?
Salvantis:
B]Zbog cega bi siptari na KIM imali veca prava na nezavisnost nego Srbi u BIH? [/B]
Zapravo nemaju, ali su umnogome i zbog naših grešaka došli u poziciju da izgleda tako.
 
Enfroz2891.:
Meni ne ide u glavu kako neko moze sebe da naziva Srbinom i da bude sa jedne strane za RS u Bosni a sa druge za nezavisno Kosovo.
Svi koji su za to su ili Hrvati ili meshanci ili totalno bez nacionalnog identiteta,a da je ovo 3. u pitanju bash i ne verujem jer da su totalno anacionalni ne bi glasali negativno na ovoj anketi.Licemerje.
Josh jedna od destruktivnih posledica Komunizma.
Zaboravlja se najvaznija stvar a to je da Kosovo nikada nije bilo republika u SFRJ a da po tom republichkom kljuchu se kao fol razgradjivala drzava.


to su jednostavno ljudi koji mrze sve srpsko, kao ovaj powerslave i njihova logika ti je , vidi sta srbi zele i izjasni se protiv toga.
 
goxy:
Ne,kao sto sam protiv pripajanja Kosova albaniji ali nemam nista protiv jake republike srpske kao nezavisne drzave.......

Da...isto.

Mislim da tamosnjim politicarima i ne bi odgovaralo da se pripoje Srbiji...osetili su vlast...a ista se ne predaje tek tako... :smile:

U svakom slucaju, narodu u RS sve najbolje...i tako se mi nista ne pitamo :smile:
 
SANDRINAbg:
Da...isto.

Mislim da tamosnjim politicarima i ne bi odgovaralo da se pripoje Srbiji...osetili su vlast...a ista se ne predaje tek tako... :smile:

U svakom slucaju, narodu u RS sve najbolje...i tako se mi nista ne pitamo :smile:
sva "filozofija" naseg "prepucavanja" prestaje nakon shvatanja te recenice, zabole njih za "celovitost"... i tako bi 80% stanovnika ovoga momenta napustila ex yugu kada bi mogla da zivi u "sta ja znam gde"
 
Што?
Хтели би да буду једно са Србијом.
Постоји она прича о отрову федерализације у Срба. Зато нисам за федерализам, али ни централизам ми се много не свиђа. Значи, компромис.
 
Misanthropos:
Najjaci su mi ovi likovi koji su iz RS a glasali za ujedinjenje + centralizaciju. Hebi ga, mozak otisao na veciti pocinak.
e ja sam takav "lik".,.
znas sta, Velika Srbija treba da bude jaka unitarna drzava sa razvijenom lokalnom samoupravom,na opstnskim nivoima,.nikakve pokrajine,pregije,kantoni,distrikti!
svi smo jedno i trebamo biti jednaki!
 
Шон:
pa jes samo umobolni mozak bi rekao ne.... al' pogotovo sho bi pre mi trebali njih da pitamo da li 'oce sa nama jer su za nas amerika....
Ma hoce oni, Srbi u RS vise vole Srbiju od mnogih ovde .

nesha taxista:
Opet izvrćeš. Ako srpskom narodu ono nije bilo u interesu, zašto je potpisan sporazum u Dejtonu?
Ili zato sto je to ispunjenje vekovnih teznji srpskog naroda, ili zato sto smo morali...

Meni se cini ovo drugo, a tebi?
 
Шон:
pa jes samo umobolni mozak bi rekao ne....
Ја нисам склона овако оштрим речима, али , у принципу, јесте тако

. al' pogotovo sho bi pre mi trebali njih da pitamo da li 'oce sa nama jer su za nas amerika...
Колико ја знам 8(а мислим да знам доста, имајући тамо родбину, између осталог) они желе с нама итекако.

Имам, иначе, општи утисак чак да они желе више него ми овде.

Мени је то доста жалосно.
 
Salvantis:
Ili zato sto je to ispunjenje vekovnih teznji srpskog naroda, ili zato sto smo morali...

Meni se cini ovo drugo, a tebi?
Takođe, a sad ne moramo to da poštujemo? Nije majka ****** sina zato što se kockao, nego zato što se vadio. Dovođenje u pitanje Dejtonskog sporazuma otvara mogućnost i drugoj strani, nemoj to zaboraviti. Silajdžić recimo nikad nije prestao da žali što je sporazum uopšte potpisan. Priseti se sad samo kako su posle one februarske presude skočili ovi iz Srebrenice s zahtevom da se na osnovu toga promeni status tog grada. Stvar je naravno idiotska, jer se sud uopšte nije bavio sadašnjim statusom Srebrenice, niti je mogao, jer je to davno regulisano. Znači, ako nema Dejtona, svakakve su kombinacije moguće i neke po nas uopšte nisu povoljne. Priseti se još i kako su Srbi u Hrvatskoj mogli imati i bolji položaj, ali su se preigrali.
Dakle, dame i gospodo, vi bi ste se opet kockali? Hajde onda za sto, samo nemojte zaboraviti da nam krupije do sad nije baš bio naklonjen.
 

Back
Top