Uhapšeni zbog paljenja zastave!?

И они који су палили Руску заставу у Крагујевцу, треба да одговарају, као и за паљење сваке друге заставе.

Повреда угледа стране државе или међународне организације
Члан 175.

(1) Ко јавно изложи порузи страну државу, њену заставу, грб или химну,
казниће се новчаном казном или затвором до три месеца.
(2) Казном из става 1. овог члана казниће се и ко јавно изложи порузи Организацију уједињених нација, Међународни црвени крст или другу међународну организацију чија је СЦГ или Србија члан.

Не. Гаратновано су запалили Српску заставу, окренуту наопачке. Одакле им рсуак?
Само да провали мурија да је то била Српска застава- и кврц!
 
A jel vidiš kako se ovi drugari bune, pa selektuju. Nešto bi palili, a nešto nez:mrgreen:

Ма није проблем у томе, шта се селектује.
Нека ми само неко објасни, шта смо ми добило што смо запалили, амбасаду САД, мртвог младића. Шта још? Сви нам се смеју због тога. Држава се не брани паљењем амбасада и застава, али то нама никада неће бити јасно.
Шта смо добили паљењем руске заставе у Крагујевцу. Па сви су нам се смејали, сви, а кмшије Хрвати највише.
 
Ма није проблем у томе, шта се селектује.
Нека ми само неко објасни, шта смо ми добило што смо запалили, амбасаду САД, мртвог младића. Шта још? Сви нам се смеју због тога. Држава се не брани паљењем амбасада и застава, али то нама никада неће бити јасно.
Шта смо добили паљењем руске заставе у Крагујевцу. Па сви су нам се смејали, сви, а кмшије Хрвати највише.

pa evo, Teodosije mi upravo objašnjava da tako trebaz:mrgreen:
 
Не. Гаратновано су запалили Српску заставу, окренуту наопачке. Одакле им рсуак?
Само да провали мурија да је то била Српска застава- и кврц!

Sta tu ima da se provaljuje,zapalili su i srpsku i rusku tj zastave nase pokrajine i drzave.........po 2 dozivotne.
 
Jos jedan od niza primitivizama odredjenih debila .... Evo jos jednog primera :

Kosovo: Srbi spalili Tadićevu sliku
Cetvrtak, 1. maj 2008. 15:38

Predstavnici Udruženja "Potomaka solunskih boraca 1912-1918" spalili su u četvrtak u Kosovskoj Mitrovici sliku predsednika Srbije Borisa Tadića, a taj gest je naišao na najoštriju osudu građana.
Predstavnici tog udružanja su, istovremeo, spalili i sliku američkog državnog sekretara Kondolize Rajs i zastavu SAD, u znak protesta zbog, kako su kazali, potpisivanja Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju Srbije EU.
 
Наравно, рекао сам, за сваку заставу. Кривични законик, треба да се односи на сваког грађанина.
Доста смо ми палили туђе заставе, време је да почнемо, мало и да размишљамо.

Човек је само принципијелан и :amen:.
Мало је таквих у земљи Србији - зато нам овако и "иде".
А ви што бисте неке заставе палили, а друге чували и привилеговали поразмислите мало о томе када у болницама, судовима, општинама преко реда почињу да долазе и улазе рођаци, пријатељи, познаници, "заслужни" итд.
Јел и тада одобравате двоструке аршине!?
Или се позивате на ПРИНЦИП једнакости!?
 
треба да гледамо под хитно да направимо одличне односе у сваком погледу са првим комшијама у окружењу.то је битније од америке и русије.а америка и не би баш вољела да се ми добродусједски односимо.
 
Можеш ти да будеш револтиран колико хоћеш. Али паљење заставе на јавном месту и то још приказивати путем медија је увреда за сваку државу.
Како се ти осећаш, када неко пали заставу Србије?

Odustani Iraklije ;)
ovi ljudi ne kapiraju, navikli su na dvostruke standarde...
kao paljenje zastave SAD-a je uredu, a paljenje nase nije... kako je to providno..
 
Poslednja izmena:

Back
Top