Uhapšen sin bivšeg ministra i Dačićevog savetnika: Pokušao da upadne u Skupštinu, pozvao se na oca

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.223
Uhapšen sin bivšeg ministra i Dačićevog savetnika: Pokušao da upadne u Skupštinu, pozvao se na oca

Petar Škundrić je bliski saradnik Ivice Dačića, prenosi Blic između ostalog u svojim saznanjima.

Vladimir Škundrić uhapšen je zajedno sa grupom huligana koja je lomila prozore na zgradi Skupštine. Imao je masku i bejzbol palicu kod sebe.

Petar Škundrić je visoki funkcioner Socijalističke partije Srbije i bivši savetnik Ivice Dačića, poznat po dobrim vezama sa Rusijom. Svojevremeno se pominjalo da bi mogao da bude i ambasador u Moskvi.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=10&nav_category=16&nav_id=1705617

Ovo nije bilo baš tako očekivano.

E sad da li je ovo pravi ili fingirani sukob sa SPS i njihovo guranje u opoziciju?

Obračun sa ruskim uticajem istovremeno?
 
Poslednja izmena:
Mozda je namestaljka a mozda ce stvarno SPS u opoziciju.

Sve zavisi od naloga iz Kremlja.
Vučić je dao izjavu pre dve nedelje u Moskvi da mu je smešno to što mnogi tvrde da će parlament biti bez opozicije i da niko ne zna šta će on uraditi.

U početku sam mislio da će praviti neku vladu jedinstva i sa Dačićem i Šapićem ali ne znam uopšte koliko mu je to produktivno.

Pre će gledati da uvede u vladu Čedu, Čanka i POKS a Dačić i Šapić će biti opozicija.
 
Вучићеви "аналитичари" који врше анти-руску пропаганду ових дана хистеришући да Русија стоји из протеста са којима се урушава Србија говоре да је ово један од доказа да иза свега стоји Русија, зато што је Петар Шкундрић близак са Русима. :dash: :hahaha:
 
Vučić je dao izjavu pre dve nedelje u Moskvi da mu je smešno to što mnogi tvrde da će parlament biti bez opozicije i da niko ne zna šta će on uraditi.

U početku sam mislio da će praviti neku vladu jedinstva i sa Dačićem i Šapićem ali ne znam uopšte koliko mu je to produktivno.

Pre će gledati da uvede u vladu Čedu, Čanka i POKS a Dačić i Šapić će biti opozicija.

Неће Чеду јер је тешко болестан,и ако оздрави ми имамо обичај да се тоне пренесе.
Неће ни Чанка јер је овом онај војвођански роштиљ очигледно дошао главе,лик се веома тешко креће,
док се он спусти до скуштинског ресторана и назад,то траје веома дуго и посао пропадне.

Преостаје му само Саша Радуловић који би му се радо наносао главе:D
 
Vučić je dao izjavu pre dve nedelje u Moskvi da mu je smešno to što mnogi tvrde da će parlament biti bez opozicije i da niko ne zna šta će on uraditi.

U početku sam mislio da će praviti neku vladu jedinstva i sa Dačićem i Šapićem ali ne znam uopšte koliko mu je to produktivno.

Pre će gledati da uvede u vladu Čedu, Čanka i POKS a Dačić i Šapić će biti opozicija.

Meni se cini da je on toliko zabrazdio, da ni sam vise ne zna sta da radi.
 
Vučić je dao izjavu pre dve nedelje u Moskvi da mu je smešno to što mnogi tvrde da će parlament biti bez opozicije i da niko ne zna šta će on uraditi.

U početku sam mislio da će praviti neku vladu jedinstva i sa Dačićem i Šapićem ali ne znam uopšte koliko mu je to produktivno.

Pre će gledati da uvede u vladu Čedu, Čanka i POKS a Dačić i Šapić će biti opozicija.

Žika je rekao da će POKS u vladu jedino ukoliko se pristane na referendum o monarhiji.

Moguće da je lagao, ali ja pre mislim da će se to oprati tako što će POKS-ovci biti kao pojedinci izabrani u novu vladu, a da će Vučić naći Žiki radno mesto možda čak negde u privatnom sektoru nešto, čisto da ne bude preterano transparentno. On je i sam rekao da će zvati pojedince sa lista koje nisu prešle cenzus; stranke na kraju krajeva ni ne može, jer nemaju poslanike pa ne mogu glasati ni da 'oće.

Ali da, za sada su POKS-ovci i LDP-ovci glavni potencijalni vanparlamentarni kandidati za novu vladu.
 
Вучићеви "аналитичари" који врше анти-руску пропаганду ових дана хистеришући да Русија стоји из протеста са којима се урушава Србија говоре да је ово један од доказа да иза свега стоји Русија, зато што је Петар Шкундрић близак са Русима. :dash: :hahaha:

Ma cak i da ga stvarno ruse Rusi–pa sta??? Kada je CIA mogla da rusi Milosevica i da rovari po Srbiji decenijama, zasto to isto pravo ne bi imali i Rusi? Sto se mene tice mogu da ga ruse i Zanzibarci.
 
Mozda je namestaljka a mozda ce stvarno SPS u opoziciju.

Sve zavisi od naloga iz Kremlja.
Nek idu u pm... Prodo je milosevica, potom radikale i kostunicu pa tadica a sad bi i vucica....

Taj odmah uz vucica da trune u zatvoru...
 
Uhapšen sin bivšeg ministra i Dačićevog savetnika: Pokušao da upadne u Skupštinu, pozvao se na oca

Petar Škundrić je bliski saradnik Ivice Dačića, prenosi Blic između ostalog u svojim saznanjima.

Vladimir Škundrić uhapšen je zajedno sa grupom huligana koja je lomila prozore na zgradi Skupštine. Imao je masku i bejzbol palicu kod sebe.

Petar Škundrić je visoki funkcioner Socijalističke partije Srbije i bivši savetnik Ivice Dačića, poznat po dobrim vezama sa Rusijom. Svojevremeno se pominjalo da bi mogao da bude i ambasador u Moskvi.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=10&nav_category=16&nav_id=1705617

Ovo nije bilo baš tako očekivano.

E sad da li je ovo pravi ili fingirani sukob sa SPS i njihovo guranje u opoziciju?

Obračun sa ruskim uticajem istovremeno?
Moramo biti uz bracu Ruse, majku Rusiju i .Svetog oca Putina!
 
Uhapšen sin bivšeg ministra i Dačićevog savetnika: Pokušao da upadne u Skupštinu, pozvao se na oca

Petar Škundrić je bliski saradnik Ivice Dačića, prenosi Blic između ostalog u svojim saznanjima.

Vladimir Škundrić uhapšen je zajedno sa grupom huligana koja je lomila prozore na zgradi Skupštine. Imao je masku i bejzbol palicu kod sebe.

Petar Škundrić je visoki funkcioner Socijalističke partije Srbije i bivši savetnik Ivice Dačića, poznat po dobrim vezama sa Rusijom. Svojevremeno se pominjalo da bi mogao da bude i ambasador u Moskvi.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=10&nav_category=16&nav_id=1705617

Ovo nije bilo baš tako očekivano.

E sad da li je ovo pravi ili fingirani sukob sa SPS i njihovo guranje u opoziciju?

Obračun sa ruskim uticajem istovremeno?

A jel, to javljaš?
A onog Ukrajinca hvališ?
Nisi čuo za brku iz Tunisa?
 
Njega ce ova pandemija unistiti. Ono sto je za Milosevica bilo bombardovanje za Vucica i SNS bice
( doduse vec je sad) ova pandemija.
Tebi je IQ na nivou broja cipela
Milosevica je unistila najveca imperija u istoriji coivjecanstva i njihove tajne sluzbe koje su upumpale milione dolara da bi organizovale i podmitile ljude jer Milosevic nije hteo da pretvori Srbiju u koloniju a sebe u marionetu novog svjetskog poretka

Ko ce Vucica srusiti
Jedino ako odluce satanisti iz duboke drzave da ga zamjene ali onda ce biti i posle Vucica Vucic doci ce neki djilas,jermic i slicni klovnovi i marionete koje ce nasatviti tamo gde je Vucic stao i nista se sustinski nece promjeniti
 
Tebi je IQ na nivou broja cipela
Milosevica je unistila najveca imperija u istoriji coivjecanstva i njihove tajne sluzbe koje su upumpale milione dolara da bi organizovale i podmitile ljude jer Milosevic nije hteo da pretvori Srbiju u koloniju a sebe u marionetu novog svjetskog poretka

Ko ce Vucica srusiti
Jedino ako odluce satanisti iz duboke drzave da ga zamjene ali onda ce biti i posle Vucica Vucic doci ce neki djilas,jermic i slicni klovnovi i marionete koje ce nasatviti tamo gde je Vucic stao i nista se sustinski nece promjeniti

Prirodne katastrofe ( a tu je i ova epidemija) jace su i pogubnije od bilo kakvih dubokih i plitkih drzava.
Vucic je vec otisao u istoriju samo mu to jos nije rekao, a nije ni tebi.
Trampu ce ova pandemija doci predsednicke glave, a zamisli koliko je ovaj psihopata Vucic vazan za svet?
 
Prirodne katastrofe ( a tu je i ova epidemija) jace su i pogubnije od bilo kakvih dubokih i plitkih drzava.
Vucic je vec otisao u istoriju samo mu to jos nije rekao, a nije ni tebi.
Trampu ce ova pandemija doci predsednicke glave, a zamisli koliko je ovaj psihopata Vucic vazan za svet?
Mnogo je vazno da ga ne zameni Murta.
 
Neka b ude i neki Murta, ali je ovaj covek bolestan i to ne samo u telo nego i u glavu.
On zivi u nekom svom svetu koji veze nema sa realnoscu, a ovi njegovi dvorjani mu titraju
yayca, ali sve iz koristoljublja. Uskoro ce i oni vikati Car je go.
E to je ono što 30 godina glupo izgovaramo!

"nek bude i neki Murta... Samo nek ovaj ode"
Kurta i murta su isti!
 

Back
Top