Quantcast

ugradne ploce

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
Daleko manje od jedne mikrotalasne (zrace). Indukcione plate traze i posebno posudje. Inace su puno bolje od "klasicnih" koje isto zrace.;)

za posudje znam da treba posebno..
nemam pojma, za mikrotalasne se stalno nesto cuje, od toga da su najkancerogenije, do toga da su najzdravije...meni malo, malo pa stigne "vest" kako remete strukturu DNK, kako cuvaju DNK, i svasta nesto...
ja ipak odustala od indukcijske
aj ti reci-bosch, ili ariston? ove druge mi se vise dopadaju na izgled, ove prve su, kao, kvalitetnije?

gost 216949

Buduća legenda
Poruka
31.921
nemam pojma, za mikrotalasne se stalno nesto cuje, od toga da su najkancerogenije, do toga da su najzdravije...meni malo, malo pa stigne "vest" kako remete strukturu DNK, kako cuvaju DNK, i svasta nesto...
aj ti reci-bosch, ili ariston? ove druge mi se vise dopadaju na izgled, ove prve su, kao, kvalitetnije?

Gospi nisam verovao da "isti" produkt kupljen ovde i tu ima velike razlike u kvalitetu. Danas joj verujem:ok: (iz prakse).
Pogledaj kakvu garanciju ti daju pa odluci, za Srbiju je to najvaznije:neutral:

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.751

Ariston-hot point...Ja ovu imam...http://www.tehnomanija.rs/katalog/hotpoint-ariston-ugradna-ploca-ph-741-rqogh.html

P.S. A sad mi reci-plin te ne interesuje...!:lol:

gost 39034

Elita
Poruka
20.783

gost 216949

Buduća legenda
Poruka
31.921
da, ne zanima me plin :lol:
zentam se ja od tih stvari, plin, gas...
ali, hocu ariston hot point....jel imas i njihovu ugradnu rernu (koju-ventilatorsku, multi?) i da li si zadovoljna i kakva joj je samocisteca funkcija, jel stvarno radi posao?

Ako ima u sebi tzv PIROLIZU, onda obavi posao bolje od svakog manuelnog nacina ciscena i odrzavanja:D, "izgori" sve i treba samo....pokupiti.
(Izvini sto se mesam, ali imao sam takvu jos pre vise od dve decenije). Jedan od pionira samocistecih je Simens (danas sve Nemacke firme, a i sire, pripadaju Bosch-grupi, znaci....iste su), pouzdana i dugovecna tehnologija.

ps. Ni ja ne volim plin, ako zelis brzinu plina, indukcija je cak i brza a...cista i bezopasna.

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
Ako ima u sebi tzv PIROLIZU, onda obavi posao bolje od svakog manuelnog nacina ciscena i odrzavanja:D, "izgori" sve i treba samo....pokupiti.
(Izvini sto se mesam, ali imao sam takvu jos pre vise od dve decenije). Jedan od pionira samocistecih je Simens (danas sve Nemacke firme, a i sire, pripadaju Bosch-grupi, znaci....iste su), pouzdana i dugovecna tehnologija.

ps. Ni ja ne volim plin, ako zelis brzinu plina, indukcija je cak i brza a...cista i bezopasna.

pa, sad, odkuda znam da je pirolizom??
imaju neke sa eko akva klin funkcijom, i sa nekim drugim samocistecim nacinima, al dal je piroliticki...nemam pojma..ne ukljucuje viskoke temperature, koliko sma videla, a valjda je to neophodno za pirloziu? :think:

gost 216949

Buduća legenda
Poruka
31.921
pa, sad, odkuda znam da je pirolizom??
imaju neke sa eko akva klin funkcijom, i sa nekim drugim samocistecim nacinima, al dal je piroliticki...nemam pojma..ne ukljucuje viskoke temperature, koliko sma videla, a valjda je to neophodno za pirloziu? :think:

Upravo tako. Mada, kod normalnog odrzavanja, lepo se zivi i bez pirolize a ustedi se novac (nabavi bre nekog pedantnog muskarca, koji ce sve da ti odrzava...higijenski:mrgreen:, nisu skupi a i...laki za odrzavanje).

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.751
da, ne zanima me plin :lol:
zentam se ja od tih stvari, plin, gas...
ali, hocu ariston hot point....jel imas i njihovu ugradnu rernu (koju-ventilatorsku, multi?) i da li si zadovoljna i kakva joj je samocisteca funkcija, jel stvarno radi posao?

...ugradna rerna mi je Gorenje simplicity...I toliko je koristim da nemam pojma šta je to piroliza i da li uopšte ima tu funkciju...:rumenko:

Drizzt

Domaćin
Poruka
4.105
pasivni je sve rekao kada je kupovina u srbiji u pitanu - gledajte garanciju i neka to bude jedan od bitnijih faktora za odlucivanje...

ja mogu samo da kukam sa mojom smrdljibvom candy-jevom skupom masinom za ves - kvarila se kao blesava dok je bila u garanciji koja istice za koji dan...delovi za nju su bas bas bas skupi.

dakle - osim ako nemate novca za bacanje - garancija bi trebalo da bude stvarno BITAN faktor kada se kupovina desava u srbiji....

srecno...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.