udate zene placaju seks sa zenama

:D Pa...Mona Liza(nisam zensko)...Stern TV(nisam toliki "intelektualac",opanci su tu:mrgreen:)...a ARTE (bese nekad nesto)...pa mi osta... ovaj satelitski :confused:
Vidim ja da se ovde...uvezeni intelekt (jadni Rajs(znas, ne pismen sam)kako bese glup)...dobro provlaci :D
:heart: Bas mi drago da ima i "takvih", da se mogu ponosim sa vas ;)

nisam procitala sta si napisao vrlo ruzan nastup vrlo ruznog tipa i to je sve sta imam da ti kazem, u buduce startuj sebi teme koje ti odgovaraju umjesto da upadash na tako neukusan nacin!

u buduce me zaobidji

danke
 
ovo su tipicno Domaca razmisljanja, izvini!

niko ovde nece da uvazi da zena hoce seks iskljucivo sa zenom bez muskarca/muza/postara! svi gurate i njega a draga brunhilda cak ubacuje swing kao da nema pojma da se u swingu lizne malo vamo malo tamo i opet muskarci upadaju u igru, splete se cjela situacija:rumenko:

Ne, to su razmisljanja heterosexualne osobe.
Sigurno i u tom inostranstvu (na koje se pozivas, a protiv kojeg nemam nista) ima ljudi koji ne razumeju i ne priznaju sex izmedju dvoje ljudi istoga pola.
Ili hoces da kazes da je samo u Srbiji tipicno da sex imaju ljudi dva razlicita pola, a svuda u svetu iskljucivo ljudi dva ista pola? :lol:
Nije brunhilada pomenula svingere, ja sam pomenula svingere, ali na brunhildinoj temi.:lol:
Koliko god se trudila, ne razumem zenu koja trazi zenu sto se sexa tice.
 
Nedavno sam pratila jednu emisiju na nemakom tv-u koja se bavi cinjenicom da sve vise zena odlaze kod zena (prostitutke) na seks. Jedna zena je rekla da eto ne kupuje cipele kao neke ali voli sebi da priusti seks sa zenom sto i cini svako dva mjeseca! Nastavlja da muzu i djeci smisli neki termin gde je odsutna par sati i da je ne cekaju jer nema pojma kolko ce trajati.

:think:

Dodaje da njen muz za te njene fantazije i odlaske nezna i da bi to za njega bilo totalno neshvatljivo. :think:

Mene sad zanima da li je to varanje? Jeli gore kad supruga prevari muzha sa zenom ili mushkarcem? ili je to jedno te isto? a mozda to i nije varanje? :think: ona ima potrebu koju on ne mozhe da zadovolji stim ona odlazi gde ce da odabere crnku ili smedjokosu plati itd. to je cista ekonomija............

Dugo o tome razmisljam al nikako da sama dodjem do zakljucka


Zena zeni za tu vrstu usluge nikad ne bi platila. Zene placaju samo tipovima koji dobro torbaju i to neke zene, uglavnom bogate i koje se vole torbat.
 
Nedavno sam pratila jednu emisiju na nemakom tv-u koja se bavi cinjenicom da sve vise zena odlaze kod zena (prostitutke) na seks. Jedna zena je rekla da eto ne kupuje cipele kao neke ali voli sebi da priusti seks sa zenom sto i cini svako dva mjeseca! Nastavlja da muzu i djeci smisli neki termin gde je odsutna par sati i da je ne cekaju jer nema pojma kolko ce trajati.

:think:

Dodaje da njen muz za te njene fantazije i odlaske nezna i da bi to za njega bilo totalno neshvatljivo. :think:

Mene sad zanima da li je to varanje? Jeli gore kad supruga prevari muzha sa zenom ili mushkarcem? ili je to jedno te isto? a mozda to i nije varanje? :think: ona ima potrebu koju on ne mozhe da zadovolji stim ona odlazi gde ce da odabere crnku ili smedjokosu plati itd. to je cista ekonomija............

Dugo o tome razmisljam al nikako da sama dodjem do zakljucka
Razmišljao sam o ovoj temi:mrgreen:
To je isto kao i muškarac s prostitutkom...Žene hoće da u svemu budu jednake pa je ovo posledica toga:)
 
Prevara je prevara, bilo sa osobom istog ili suprotnog pola.

Ne mislim da je ova zena usamljen slucaj, sigurno ima i muskaraca i zena koji su u braku bilo radi kamuflaze jer se stide svog seksualnog opredeljenja ili neko drugog razloga (varijacije na temu mogu biti razne) a na ovaj nacin traze put do zadovoljenja svojih potreba, ali je svakako ono sto bi svaka osoba trebalo da uradi to da bude iskrena prema partneru jer je to postovanje koje mu duguje.

Ne osudjujem nikog, ali ne mogu a da se ne zgrozim nad slikom zene koja je naizgled verna supruga i dobra majka, a zapravo ispunjenje trazi na nekom drugom mestu, dok je porodica ceka verujuci joj da je na poslu.

Ova osoba je po mom misljenju kukavica koja nija nema postovanja ni prema sebi ni prema drugima.
 
Poslednja izmena:
Prevara je prevara, bilo sa osobom istog ili suprotnog pola.

Ne mislim da je ova zena usamljen slucaj, sigurno ima i muskaraca i zena koji su u braku bilo radi kamuflaze jer se stide svog seksualnog opredeljenja ili neko drugog razloga (varijacije na temu mogu biti razne) a na ovaj nacin traze put do zadovoljenja svojih potreba, ali je svakako ono sto bi svaka osoba trebalo da uradi to da bude iskrena prema partneru jer je to postovanje koje mu duguje.

Ne osudjujem nikog, ali ne mogu a da se ne zgrozim nad slikom zene koja je naizgled verna supruga i dobra majka, a zapravo ispunjenje trazi na nekom drugom mestu, dok je porodica ceka verujuci joj da je na poslu.

Ova osoba je po mom misljenju kukavica koja nija nema postovanja ni prema sebi ni prema drugima.

Joj kad mi muzhevi iznosili gde su oni sve bili tokom posla! ebiga kamiondzija kad sedne za volan nema ga mjesec dana i sad da dodje kuci i da kaze zheni "imao sam seks usput nedje izmedju austrije i slovenije platijo sam 100 eura izvini zheno al nisam vise moga izdrzati...." odma razvod braka (tjao plato, koja nije zanemariti)
 
Joj kad mi muzhevi iznosili gde su oni sve bili tokom posla! ebiga kamiondzija kad sedne za volan nema ga mjesec dana i sad da dodje kuci i da kaze zheni "imao sam seks usput nedje izmedju austrije i slovenije platijo sam 100 eura izvini zheno al nisam vise moga izdrzati...." odma razvod braka (tjao plato, koja nije zanemariti)

Ne znam zasto ljudi komplikuju? :)
Ako smatraju da im priroda posla ne da da se skrase, ako im je seksualni apetit toliko jak da ne biraju sa kim ce zadovoljiti tu glad, ako, sto ej najvaznije, ne vole osobu sa kojom bi usli u brak dovoljno da zele samo nju i da su srecni da im ona bude jedina, cemu brak???
Vrlo je jednostavno.

I naravno da ce se zena razvesti. Nece valda biti u braku zbog kojeg dinara vise? Brak nije ulaganje u finansije, vec zelja dvoje koji se vole da se zavetuju jedno drugom i ozvanice vezu pred svima koji su svedoci njihove ljubavi.

Na kraju krajeva, ko voli takav nacin zivota, onda neka nadje sebi slicnog partnera i neka uz medjusobno razumevanje ali pre svega otvorenost, na iksrenosti grade tu svoju cudnu vezu. Ja to ne zelim da razumem, necu i ne mogu. U svakom je slucaju manje zlo da svako zna na cemu je.
 
Ne znam zasto ljudi komplikuju? :)
Ako smatraju da im priroda posla ne da da se skrase, ako im je seksualni apetit toliko jak da ne biraju sa kim ce zadovoljiti tu glad, ako, sto ej najvaznije, ne vole osobu sa kojom bi usli u brak dovoljno da zele samo nju i da su srecni da im ona bude jedina, cemu brak???
Vrlo je jednostavno.

I naravno da ce se zena razvesti. Nece valda biti u braku zbog kojeg dinara vise? Brak nije ulaganje u finansije, vec zelja dvoje koji se vole da se zavetuju jedno drugom i ozvanice vezu pred svima koji su svedoci njihove ljubavi.

Na kraju krajeva, ko voli takav nacin zivota, onda neka nadje sebi slicnog partnera i neka uz medjusobno razumevanje ali pre svega otvorenost, na iksrenosti grade tu svoju cudnu vezu. Ja to ne zelim da razumem, necu i ne mogu. U svakom je slucaju manje zlo da svako zna na cemu je.

Uvek me obraduju te divne teroretski gradjene price:) a tek sto se iznenadim kad vidim da su mnogi osakaceni da tu teroriju prebace u praksu.

ja se pitam iskreno se pitam da li ima ikakvih podataka o tome kolko su zdrave veze ili brakovi i cime se mjeri to zdravlje!?

da se razumijemo sve sto sam starija sve vise me fataju vodene ospice kad citam tu teoriju a kad vidim praksu u radiusu od 100 kilometara ja samo znam za jedan isinski srecan par sve ostalo ti je budi Bog sa nama nemam pojma ko pije a ko placa........dodushe u kreditima su do ispod gushe pa im se neisplati razvod ipak ih neosporava da se dejtuju tamo vamo pa unazad................

ko josh vjeruje u te srecne price!? Zbilja ja nemam pojma jel to do hrane ili do vazduha al razmisljam da se preselim na balkan...........

pa i ovde kad odesh na oglase (ajde nakast idi pa vidi) on trazhi nju Tajnic ona trazhi njega takodje samo i radi seksa (verovatno kad muz sedne za volan)............
 
@Girlicious bravo ;)

Sta mene briga za komsiju peru, miku, koleginicu nenu... i sto se oni jebu gde stignu, a posle dolaze kuci kod zene-muza. Cilj braka je teziti necemu drugacijem. a ne gledati kako neko vara nekog drugog. Ovo sve moze da se radi u vezi. Prevara je prevara, kako li bi se te zene osecale da ih muz prevari sa muskarcem :confused: Ukoliko ta jedna osoba nije dovoljna za sve i nema se poverenja prema njoj da joj se kazu sve, pa i erotske zelje i fantazije ***** onda ti to. Tu nema braka vec samo nekog plutanja u medjuprostoru i zavaravanje sebe kako je sve kod kuce idealno, a u stvari jedino postoji veliki strah od toga da nastavis sam.

Sad oko trojki, cetvorki... Ja licno, a verujem i vecina muskaraca ne bi imalo nista protiv trojke pa i sa osobom koju voli(naravno pod uslovom da i ona to zeli), ali samo pod uslovom da je treca osoba zensko. Ne bih mogao da gledam voljenu osobu kako ima sex sa jos jednim muskarcem(druga prica su neka swing varijanta sa jos jednim parom i sa devojkom za koju bih mogao da kazem da smo zajedno iz zezanja). Tako da verujem da je slican slucaj i kod zena-ostale bi zapostavljene, sve bi se svodilo samo na uzivanje muza... Kad jednom svrsi trebalo bi mu malo odmora pre nastavka, a ako se razumete ne verujem da bi mu bio problem da vas pusti da vas dve same malo uzivate, naravno ako on sedi pored i gleda. Sve je stvar uzajamnog poverenja koje ne bih rekao da je bas veliko.
 

Back
Top